Jump to content
Dogomania

Skrajnie wyczerpany Fred - już radosna psia dusza w NOWYM DOMKU!


keria

Recommended Posts

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ale u was czarno ;)

i psy w pościeli, uhuhu...


[quote name='keria']Kolejno od lewej
Stefan (kot)- grzeje się przy kaloryferze
Felcia - moja prawie 18 letnia seniorka
Freska- 6 lat i troszkę z krakowskiego schronu
Fredzik
Keria - przywódczyni stadka z fundacji z Kielc (najwspanialszy pies świata):evil_lol:

[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/201212/226059/743851/00000009.JPG[/IMG][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keria']Fredzik w nowym domu!!!
Fajna rodzina, poznałam syna tej pani podszedł do Fredzika bardzo delikatnie, myślę że się dogadają.
Fredzik coś przeczuwał, tak strasznie się do mnie tulił. Jak zauważył, że się zbieram do wyjścia to zaczął piszczeć :shake:poprosiłam panią, żeby zagadała go jedzonkiem. Dostał wątróbkę na miskę a ja czmychnęłam cichutko.
Starałam się nie rozczulać bo jakbym zaczęła płakać to bym nie mogła przestać.
Fredzik mi tak ufał :placz:
Bardzo się cieszę, że znalazł taki dobry dom!
Pani sama zaproponowała, że zadzwoni do mnie jutro i powie jak mój podopieczny się zadomowił. Oby tylko za bardzo nie piszczał i szybko przywykł!:oops:
Fredziku bądź szczęśliwy.:loveu:[/QUOTE]
ale fajnie - Fredzik w swoim domu:multi: (choc rzeczywiscie idealnie komponowal sie ze stadkiem;) )

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się bardzo że taki domek znalazł Fred :)
Nie płacz keria (łatwo mówić) ale teraz będzie miał tyle rąk do głaskania tylko dla siebie.
W końcu i nowemu domkowi zaufa.

Napisz proszę jak tylko będziesz miała nowe wiadomości od Fredzioszka :)

Link to comment
Share on other sites

Chciałam również podziękować wszystkim, którym los Fredka nie był obojętny!!!
Tym, którzy pomogli finansowo lub w jakiś inny sposób (ogłoszeniami w necie i prasie i dobrymi radami).
[COLOR=#8b4513]To dzięki Wam Fred dostał szansę na nowe całkiem inne życie![/COLOR]
Zmienił się z wychudzonego, łysego znerwicowanego psa w kanapowego"ratlerka" z charakterkiem.:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bahlsa']Jaki radosny tytuł!
To dla Ciebie podziękowanie za opiekę i tyle pracy włożonej we Fredzika.

PS. keria, patrzyłam na pierwszą stronę - nie dotarł grosik na Fredzioszka?[/QUOTE]
jeszcze nie sprawdzałam ale zaraz to zrobię.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Keria, wiem, że opieka nad Fredem jest nie do wyceniena i bardzo za nią wszyscy dziękujemy.
Wysłałam na Twoje konto różnicę (z pierwszego postu) tak, żeby choć koszty jego pobytu u Ciebie wyszły na = 0 =.
Pozdrawiam i oczywiście również czekam na jakiekolwiek informacje o przystojniaku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bahlsa']Keria, wiem, że opieka nad Fredem jest nie do wyceniena i bardzo za nią wszyscy dziękujemy.
Wysłałam na Twoje konto różnicę (z pierwszego postu) tak, żeby choć koszty jego pobytu u Ciebie wyszły na = 0 =.
Pozdrawiam i oczywiście również czekam na jakiekolwiek informacje o przystojniaku :)
[/QUOTE]
Dziękuję za pomoc finansową !!!

Link to comment
Share on other sites

A teraz na szybko wieści z domku Freda.
Pani zadowolona z niego. Mówiła, że jest bardzo spokojny.:loveu:
Jego ulubionym miejscem do siedzenia jest ławka w kuchni ( nawet się domyślam dlaczego, bo widać z niej stół i blaty:evil_lol:), drugie ulubione miejsce leżenia to oczywiście łóżka pani i jej syna, gdzie teraz Fredzik sypia.:loveu: Wszyscy domownicy go polubili. Nie wiem tylko jak królik ale skoro pani nic nie mówiła to chyba jeszcze cały :cool3:
Bardzo się cieszę, że nie tęskni i że się szybko tam odnalazł.:multi:
[COLOR=#008000]"Oby tak dalej Fredzik- bądź dobrym psiakiem!"
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za informację :) 1 zł "na rozmnóżkę".
keria, napisz mi jeszcze proszę, co zrobić z ogłoszeniami kociaków? wczoraj i przedwczoraj dostałam z tablica.pl zapytanie o Klarę. Poprosiłam o kontakt z Tobą. Skontaktował się ktoś?
Zostawić ogłoszenia czy usunąć?
Może teraz zrobiłabym tylko samej Klarze jeżeli może zamieszkać jako jedynaczka w domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bahlsa']Dzięki za informację :) 1 zł "na rozmnóżkę".
keria, napisz mi jeszcze proszę, co zrobić z ogłoszeniami kociaków? wczoraj i przedwczoraj dostałam z tablica.pl zapytanie o Klarę. Poprosiłam o kontakt z Tobą. Skontaktował się ktoś?
Zostawić ogłoszenia czy usunąć?
Może teraz zrobiłabym tylko samej Klarze jeżeli może zamieszkać jako jedynaczka w domu.[/QUOTE]

Ogłoszenia kocurków już nie będą konieczne - jeden już w domu stałym, drugi jeszcze tylko czeka na transport -zabiera go kuzynka.
Została jedynie Klara - jej przydałyby się ogłoszenia, bo ta adopcja nie będzie łatwa ze wzlędu na to, że kicia jest nosicielką wirusowej białaczki. Czy mogłabym prosić o dalsze jej ogłaszanie (koniecznie z uwzględnieniem w tekście, że jest nosicielką)?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']jakieś info z nowego domku?[/QUOTE]

Na razie nie mam wiadomości, nie chcę tak co chwilę dzwonić, zeby pani nie poczuła się kontrolowana. Zapytam koleżanki z pracy czy widziała Freda bo jest sąsiadką z bloku obok. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...