Jump to content
Dogomania

Asha-Zabierz mnie do serca swych bram otwórz je wytrzyj łzę-pokochali mam Super DS :)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='fajna_kobitka']Witam serdecznie podczytuję już jakiś czas szczęsliwy wątek!! Gratuluję udanej adopcji! Mój Lolutek tez nie chciał z domu wychodzić i był znoszony z 3 piętra na rękach!!! Ale to mija jak psinka się zaaklimatyzuje, swoją drogą jakie to jest rozczulające jak się te bidne psinki bronią nawet takimi biologicznymi odruchami przed ponownym oddaniem do schronu...Panie Grzegorzu fajny z Pana gość!!! Pozdrawiamy:Aneta i Lolek[/QUOTE]

Witajcie!!!:) dobrze, że watek ludzie podczytują a potem śmiało wchodzą:):) ten wątek jest jak dom P. Grzegorza:):) ciepło bije na odległość:) dziękujemy...

Link to comment
Share on other sites

Witam Was, od czasu do czasu tu zaglądających...;)
Być może niejedna(niejeden) z Was zapyta, co ja tu jeszcze robię.
Otóż odpowiem Wam, piszę bo mam nadzieje, że odpowiedzią na czytanie tego watka będzie adoptowanie przez kogoś kolejnego zwierzaka ze schroniska.
Ludzie...
Nie bójcie się schroniskowych zwierząt...
One są takie same, jak te z hodowli...
One niczym się nie różnią od tych rasowych...
Za to o wiele mocniej potrafią okazać swoja wdzięczność.
Żeby to zrozumieć, trzeba tego doświadczyć...

Link to comment
Share on other sites

:bye:Ach jak pieknie napisane :loveu::bye:
Badz wujaszku badz , pisz ile tylko zdolasz napisac [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/tany.gif[/IMG]pieknie dziekujemy za wiesci , pozdrawiamy i na dalsze czekamy.
Ashunia cudne serdunko z braciszkiem za zdjateczku:iloveyou::iloveyou:slicznosci
dziekujemy ogromnie i z radoscia
Igielenka tez przybedzie , jak tylko bedzie miala dostep do netu.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/p206x206/534703_109247099234780_615224589_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/60303_109246955901461_511876022_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/546904_109246885901468_561317963_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fajna_kobitka']Witam serdecznie podczytuję już jakiś czas szczęsliwy wątek!! Gratuluję udanej adopcji! Mój Lolutek tez nie chciał z domu wychodzić i był znoszony z 3 piętra na rękach!!! Ale to mija jak psinka się zaaklimatyzuje, swoją drogą jakie to jest rozczulające jak się te bidne psinki bronią nawet takimi biologicznymi odruchami przed ponownym oddaniem do schronu...Panie Grzegorzu fajny z Pana gość!!! Pozdrawiamy:Aneta i Lolek[/QUOTE]

Wszyscy jesteście fajni...:multi:
Fajny jest każdy dom ludzi kochających zwierzaki...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']Co prawda, to prawda. I jeszcze namawiać musiałem...;)
Kawalera zawiozłem, co by podgrzać atmosferę...:evil_lol:[/QUOTE]

Czyli trafiłam poszedł z sobą wabik w postaci bardzo atrakcyjnego młodzieńca:evil_lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia']Witajcie!!!:) dobrze, że watek ludzie podczytują a potem śmiało wchodzą:):) ten wątek jest jak dom P. Grzegorza:):) ciepło bije na odległość:) dziękujemy...[/QUOTE]

Ciepło to bije od każdego z Was, bo tylko dzięki Wam tu trafiłem i wcale nie chce mi się stąd odchodzić:buzi::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']Ciepło to bije od każdego z Was, bo tylko dzięki Wam tu trafiłem i wcale nie chce mi się stąd odchodzić:buzi::Rose::Rose::Rose:[/QUOTE]

Na to że mógłyś odejść to nie licz. Tu działa mafia z takiego babińca nie ma ucieczki bez konsekwencji:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']:bye:Ach jak pieknie napisane :loveu::bye:
Badz wujaszku badz , pisz ile tylko zdolasz napisac [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/tany.gif[/IMG]pieknie dziekujemy za wiesci , pozdrawiamy i na dalsze czekamy.
Ashunia cudne serdunko z braciszkiem za zdjateczku:iloveyou::iloveyou:slicznosci
dziekujemy ogromnie i z radoscia
Igielenka tez przybedzie , jak tylko bedzie miala dostep do netu.[/QUOTE]

Ja również serdecznie Was wszystkich pozdrawiam.:buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aida']Na to że mógłyś odejść to nie licz. Tu działa mafia z takiego babińca nie ma ucieczki bez konsekwencji:diabloti:[/QUOTE]

To znaczy, że jeszcze nie macie mojej grafomanii dosyć?:razz:
Przyznam, ja techniczny jestem, a nie humanistyczny.:wallbash:

Igiełce to na pewno w pisaniu nie dorównam...:placz:
A właśnie, gdzie jest Igiełka - przecież to Ona wszystko tu zaczęła...:Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/milosne_65.gif[/IMG]Pozdrawiamy domus caluni Ashenkowy:bye:
Zdjateczka slicznosci, bo na nich serca cudne
Igielenka bedzie niebawem , troszenke ma teraz klopotow z netem i mnostwo rzeczy do zalatwienia , ale pozdrawia Was wujaszku i sciska ogromnie[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/serce7.gif[/IMG]:loveu:
Zdrowia wszelkuskiego :multi:

Edited by ewa gonzales
Link to comment
Share on other sites

witajcie:) i jak zwykle czytam watek:) cudnie dyskutujecie a nasza gwiazda ( mówię o dziewczynie! a nie o P. Grzegorzu! ) jest tak fotogeniczna, że zdjęcia oglądam bez końca:) cudne! Max - piękny kudłacz! nic dziwnego, że nasza pięknota obdarzyła go od razu uczuciem:) o pańciostwie nie wspomnę:loveu:, bo jak czyta się relacji Grzegorza - nic dodać nic ująć!!!! ufff... kochana rodzinka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia']a nasza gwiazda ( mówię o dziewczynie! ) [/QUOTE]

Nasza gwiazda, to prawdziwa gwiazda...;-)
Już nie szczekam, jak czekam na miseczkę, ale siadam i cierpliwie czekam, zerkając, co tam się dzieje(Max tak robi, ja też, no przecież może w końcu się wyguzdraja z tym szykowaniem, już im to coraz lepiej idzie)...
Bułeczki nie jadam(no może ociupinkę), najchętniej to troszkę szyneczki lubię, kiełbaski i serek(ale tylko gouda, inny to tak sobie, w końcu gwiazda jestem):-o
W nocy też nie szczekam(przecież wtedy wszyscy śpią), a durnowaty Jordan niech tam poszczekuje, jak ma ochotę:lol:
Śpię w leżaneczce(na zmianę z Maxem to w jednej, to w drugiej - mnie to obojętne, ale jak on w tą mniejszą wchodzi, to ja już nie wiem:crazyeye:), chyba że jest gorąco bo pańciostwo przesadzili z ogrzewaniem, to na dywaniku poleżę...
Rano pobiegam sobie, a jak zobaczę, że Max gramoli się na łóżko, to już wtedy szczekam, na łóżku to on nie może spać, może tylko na fotelu...
Wcale nie mam tu tak łatwo, jak Wam się wydaje...;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']Nasza gwiazda, to prawdziwa gwiazda...;-)
Już nie szczekam, jak czekam na miseczkę, ale siadam i cierpliwie czekam, zerkając, co tam się dzieje(Max tak robi, ja też, no przecież może w końcu się wyguzdraja z tym szykowaniem, już im to coraz lepiej idzie)...
Bułeczki nie jadam(no może ociupinkę), najchętniej to troszkę szyneczki lubię, kiełbaski i serek(ale tylko gouda, inny to tak sobie, w końcu gwiazda jestem):-o
W nocy też nie szczekam(przecież wtedy wszyscy śpią), a durnowaty Jordan niech tam poszczekuje, jak ma ochotę:lol:
Śpię w leżaneczce(na zmianę z Maxem to w jednej, to w drugiej - mnie to obojętne, ale jak on w tą mniejszą wchodzi, to ja już nie wiem:crazyeye:), chyba że jest gorąco bo pańciostwo przesadzili z ogrzewaniem, to na dywaniku poleżę...
Rano pobiegam sobie, a jak zobaczę, że Max gramoli się na łóżko, to już wtedy szczekam, na łóżku to on nie może spać, może tylko na fotelu...
Wcale nie mam tu tak łatwo, jak Wam się wydaje...;-)[/QUOTE]

uwielbiam te teksty!!! .... chętnie wprowadzę się do Was:) mogę leżeć na dywaniku:):):) mogę??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...