Jump to content
Dogomania

Mikuś w DS w Solcu Kujawskim :). Dziękuję WioliBiszop i wszystkim, którzy pomogli !


toyota

Recommended Posts

Przybywam na zaproszenie. Odnalazłam wątek chorej Balbinki która została wyleczona lecz była w domu tymczasowym gdzie w trakcie kuracji miała robione specjalne kąpiele. Oto wątek:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/180764-Juz-nie-łysa-Balbinka-we-wspaniałym-domu-u-Amici[/URL]!!!
Czy macie kogoś kto zrobi allegro cegiełkowe?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bakusiowa']Przybywam na zaproszenie. Odnalazłam wątek chorej Balbinki która została wyleczona lecz była w domu tymczasowym gdzie w trakcie kuracji miała robione specjalne kąpiele. Oto wątek:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/180764-Juz-nie-łysa-Balbinka-we-wspaniałym-domu-u-Amici[/URL]!!!
Czy macie kogoś kto zrobi allegro cegiełkowe?[/QUOTE]
Nie nikt nie robi..:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Schronisko nie wyda psa pod opiekę fundacji.

Według przepisów schronisko nie może wydawać chorych psów.

W przypadku Emira może to się skończyć aferą medialną.[/QUOTE]


Ale ten przepis to chyba jakiś wewnętrzny schroniska bo mi chorego Wacka wydali i nawet opłaty adopcyjnej nie chcieli ze względu na to że taki schorowany ale to było w Bydgoszczy . Gdyby kogoś podstawić że niby adoptuje prywatnie to może wydadzą

Link to comment
Share on other sites

Pies będzie miał dane osoby adopującej w czipie.


Kolejna kobietko, podziękuj proszę na wydarzeniu Pani wet. ze Świecia za przekazanie dla psiaka Advocata. Pani wet. jest obecna na wydarzeniu i chciałabym, żeby wiedziała, że preparat dotarł do mnie.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Takie są wytyczne UM, który finansuje psy.

U nas nie ma opłaty adopcyjnej za żadne psy nawet rasowe.

Ja sama nie jestem przekonana, czy Emir nie nakręci afery, że schronisko zaniedbało leczenie.+[/QUOTE]

Nie jest możliwe leczenie w schronisku ze względu na to że trzeba robić kąpiele.
Jak Emir chce wziąć psa to trzeba wszystko zrobić w tym kierunku. Pieniądze zdobędzie się .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Chodzi o to żeby Emir nie zrobił afery, że pies jest w takim stanie.


To są sprawy pomiedzy UM a schroniskiem. Cyt.: "Nie może być tak, że schronisko sobie nie radzi." Teoretycznie mają go obowiązek leczyć we własnym zakresie.[/QUOTE]

Trzeba pogadać z Emirem w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

[B]Trzeba porozmawiać z Emirem i wyjaśnić sytuację. Po cichu dać tam pieska, przecież walczymy o jego życie. Oby nie umarł bez pomocy pomiędzy sprzeczającymi się ludźmi.Toyota zadzwoń do Emira i pogadaj szczerze.Ja też mogę zadzwonić ale to jest rozmowa przez trzecią osobę....
Każdy dzień dla tego maleństwa w tej klatce , to dramat...:([/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Pies będzie miał dane osoby adopującej w czipie.


Kolejna kobietko, podziękuj proszę na wydarzeniu Pani wet. ze Świecia za przekazanie dla psiaka Advocata. Pani wet. jest obecna na wydarzeniu i chciałabym, żeby wiedziała, że preparat dotarł do mnie. Jutro go podam, bo dzisiaj nie było już w pracy zaufanej pracowniczki, a ja nie mogę wchodzić po godzinach otwarcia i otwierać klatek w schronisku ;).[/QUOTE]

podziekowalam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Z Emirem to się nie da na takie tematy rozmawiać, oni są znani z afer. Może być tak, że dopiero jak dostaną psa to będą robić nagonkę na schronisko o zaniedbanie. W dodatku adopcja takiego psiaka jest wbrew przepisom i ja muszę dać gwarancję, że osoba, która go adoptuje nie zrobi afery i jeszcze potwierdzi w razie czego, że adoptowała zdrowego psa.[/QUOTE]

Walczymy o jego życie.......

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

Ja nie rozumiem ludzkich rozgrywek, ja widzę bezbronne, chore maleństwo, potrzebujące pomocy. Czy mamy go tak zostawić?Czy mamy czekać aż umrze sam, biedny w tej klatce? To jeszcze dziecko, małe chore psie dziecko...Pomyślmy jak go zabrać i jak mu pomóc. Emir to szansa na życie dla tego biednego szczeniaczka. Nie widzę dla niego innej alternatywy, przynajmniej w tej chwili.
My siedzimy w ciepłych domach a on właśnie trzęsie się z zimna w ciasnej klatce, cierpi, boi się....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Ja nie rozumiem ludzkich rozgrywek, ja widzę bezbronne, chore maleństwo, potrzebujące pomocy. Czy mamy go tak zostawić?Czy mamy czekać aż umrze sam, biedny w tej klatce? To jeszcze dziecko, małe chore psie dziecko...Pomyślmy jak go zabrać i jak mu pomóc. Emir to szansa na życie dla tego biednego szczeniaczka. Nie widzę dla niego innej alternatywy, przynajmniej w tej chwili.
My siedzimy w ciepłych domach a on właśnie trzęsie się z zimna w ciasnej klatce, cierpi, boi się....[/QUOTE]

Jestem na zaproszenie ewu .
Rozumiem toyotę , nie rozumiem natomiast tego że dochodzi do takich kuriozalnych sytuacji :(
To może lepiej jak nie ma szans na wyciągnięcie malucha , uśpić go :( wszyscy wiedzą że w schronie nie ma warunków do walki z nużycą :(
Przepraszam że to piszę :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Jestem na zaproszenie ewu .
Rozumiem toyotę , nie rozumiem natomiast tego że dochodzi do takich kuriozalnych sytuacji :(
To może lepiej jak nie ma szans na wyciągnięcie malucha , uśpić go :( wszyscy wiedzą że w schronie nie ma warunków do walki z nużycą :(
Przepraszam że to piszę :([/QUOTE]
Nie , to by było straszne...To smutne dziecko ma w oczach tyle strachu, tyle prośby....Musimy mu pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Niestety, ale schronisko nie wyda chorego szczeniaka organizacji, która jest znana na całą Polskę z bezkompromisowej walki z zaniedbaniami zwierząt w sądach i nagłaśnia takie sprawy w mediach. Nikt sobie samobója nie strzeli.

Schronisko nie ma prawa wydać chorego psa.
Co innego osobie prywatnej jak poręczę za to swoją głową, że nikt nie zrobi z tego afery i się decyduje leczyć psa we własnym zakresie i nie oskarży schroniska o zaniedbanie.



Przepraszam, niechcący pisałam z konta siostry, bo była zalogowana na moim kompie :roll:.

toyota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Chyba kasa by się znalazła, gorzej z DT...[/QUOTE]Mysle, ze dt tez tylko trzeba podzwonic,popytac.W tym czasie umiescic malucha u weta.Mozna jeszcze zapytac mariamc maja super schronisko w Szczecinku .kontakt [email][email protected][/email] albo [email][email protected][/email]

Edited by lika1771
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...