Jump to content
Dogomania

Mikuś w DS w Solcu Kujawskim :). Dziękuję WioliBiszop i wszystkim, którzy pomogli !


toyota

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem na zaproszenie ewu. Nie mogę pomóc, zakałapućkałam się w tymczasowiczów, zamiast jednej suni, mam aż trzy, w tym szczeniaka. Zdrowa, śliczna , ogłaszana i nie ma zapytania ani jednego! W domu mam, zamiast 3 swoich, aż sześć i to nie jest fajne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Nużycę się leczy niestety b. długo i lubi nawracać.[/QUOTE]

Dokładnie tak jest.

Szczeniak powinien trafić najpierw do kliniki, gdzie zostanie porządnie zdiagnozowany. Wygląda kiepsko - jest chudziutki, ma biegunkę. Czy jest pewność, że to nużyca? To może być coś zupełnie innego. Umieszczanie go w hotelu lub DT, gdzie są inne zwierzęta jest ryzykowne.

Link to comment
Share on other sites

Mam odpowiedź z Emira
[FONT=Arial][SIZE=2]Witam Pani Iwono - niestey nie mam dostępu do dogomanii - prosze napisać gdzie przebywa szczeniak, w jakim jest wieku i czy możliwie jest dowiezienie go do nas jak najszybciej poz drawiam Krystyna Sroczyńska[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]ps będzie potrzebne wasze wsparcie w zbieraniu na jego leczenie; czekam na telefon lub maila[/SIZE][/FONT]
----- Original Message

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Mam odpowiedź z Emira
[FONT=Arial][SIZE=2]Witam Pani Iwono - niestey nie mam dostępu do dogomanii - prosze napisać gdzie przebywa szczeniak, w jakim jest wieku i czy możliwie jest dowiezienie go do nas jak najszybciej poz drawiam Krystyna Sroczyńska[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]ps będzie potrzebne wasze wsparcie w zbieraniu na jego leczenie; czekam na telefon lub maila[/SIZE][/FONT]
----- Original Message[/QUOTE]

ale Iwonko zalatwilas, gratulacje!!! :multi::multi::multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, niczego nie załatwiłam, wysłałam w nocy tylko maila... Rozmawiałam z Toyotą, trzeba się zastanowić czy udźwigniemy sprawy finansowe- transport, leczenie... Lepszy byłby DT, bo nużyca jest do wyleczenia w warunkach domowych...Ale z drugiej strony nie mamy DT:shake:... Kółko się zamyka, maluch cierpi, choroba się rozwija... Co robić???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...