Jump to content
Dogomania

Zabrze 2007


EveL_

Recommended Posts

  • Replies 816
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kupiłam rocznego pieska Ruda Sląska okolice Zabrza musze pojechać po niego w przyszłym tygodniu. Pisałam już że boje sie go zabierac od włascicieli i narażac na dodatkowe stresy robiac mu 3 godz podróz pociagiem. Dlatego mam zapytanie czy może bedzie ktos jechał z wrocławia do Zabrza (na wystawe) i z powrotem i mogłabym się z nim zabrać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EveL']W tamtym roku było zimno, ale nie padało, więc nie kraczcie ;)[/quote]
Jak nie będzie padać to OK:) Ale jak będzie, to...:diabloti::diabloti::diabloti:
Briard w deszczu???? Wolę sobie nie wyobrażać:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']Jak nie będzie padać to OK:) Ale jak będzie, to...:diabloti::diabloti::diabloti:
Briard w deszczu???? Wolę sobie nie wyobrażać:evil_lol::evil_lol:[/quote]

A ja widziałam na briardziej klubówce w Ogrodzieńcu i jakoś to wyglądało :eviltong:

Trzeba było sobie kupić krótkowłose psy na długich łapach to nie byłoby problemu:p hehehe ;) Polecam kurteczki i palta dla psów :) Może niedużo, ale coś zawsze pomoże :) We Wrocławiu były po 20 zł, szkoda, że nie kupiłam ;)

Link to comment
Share on other sites

a no na klubówce było wyśmienicie!:P to że mój pies wyglądał jak kura, że nie postawiła uszów w deszczu i była urypana po samą szyje:P a że ja byłam mokrusieńka XD i się przenosiliśmy z namiotem 3 razy to okey było:P przynajmniej mamy fotki rodzinne:P o :
[IMG]http://www.niki-briard.za.pl/wystawy_pliki/DSCF2154.JPG[/IMG]

(od lewej Nelly, Nippy, Nessy, tata Atris, Nanette, mama Ignee, Nathalie, i my Niki)
na razie się czeszemy na jutro:P ocenia nas hodowczyni z Nadina sis (czeska hodowla briardów) i trzeba jakoś się zaprezentować:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina_Nett']To pisałam ja, ze starego konta, coś się schrzaniło... :lol:.[/quote]

[FONT=Arial Black][COLOR=Black][SIZE=3]W takim razie mamy już kilku fotografów... [/SIZE][/COLOR][/FONT][B][U][I][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=Red]RÓBCIE ZDJĘCIA GOLDENOM!!!! ZWŁASZCZA JEŚLI MAGIA STANIE NA LOKACIE, A NAWET JAK NIE STANIE TO TRZEBA ROBIĆ FOTY!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...