Jump to content
Dogomania

Zabrze 2007


EveL_

Recommended Posts

  • Replies 816
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale tu off...
Wchodze dowiedziec się jakichś konkretów na temat tej wystawy, a tu wasze wypowiedzi o tym jak się podniecacie wystawą. :shake: No bez przesady. Załóżcie sobie na Off topicu wątek o podniecaniu się przed wystawami i tamten temat zaśmiecajcie.

Sorki za OT :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata :)']No dobra, wróćmy :p mam pytanie które mam nadzieje nie zamieni się w ot: kto chciałby się spotkać w Zabrzu?[/quote]

Ja... :) Ale to zależy, bo najpierw [B]Goldenka 02[/B] musi wysłuchać litanii jak sobie z Magią poradzić na ringu, czy raczej jak można PRÓBOWAĆ poradzić sobie z nią na ringu i jeśli to był off to z góry przepraszam:)
Wie ktoś o której godzinie rozpoczyna się sędziowanie?

Link to comment
Share on other sites

Goldek jak zobaczysz dziewczynę ubraną na czarno znaki szczególne czarne trampki z Wizą od Ali to podchodź śmiało :)
Własnie, o której bym miała być na młodego? Wie ktoś? Bo ja jestem zielona, kompletnie. Dziś przyjechałam do Rybnika o 13, niech żyje moja mama farbująca włosy o godzinie 11:30.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata :)']Goldek jak zobaczysz dziewczynę ubraną na czarno znaki szczególne czarne trampki z Wizą od Ali to podchodź śmiało :)
Własnie, o której bym miała być na młodego? Wie ktoś? Bo ja jestem zielona, kompletnie. Dziś przyjechałam do Rybnika o 13, niech żyje moja mama farbująca włosy o godzinie 11:30.[/quote]

Ok, spoko, bo z Alą na pewno przynajmniej na chwilę będę:) Ma obciąć Magię więc wiesz:) Właśnie z nią gadam, na dodatek:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata :)']Dzieki :)
Tak się właśnie zastanawiam czy brać mojego ucholca czy nie...[/quote]

Z Magią na pewno możesz poćwiczyć...:) A rozumiem że ringi są [podzielone tak jak grupy? Tzn., że dla grupy 8 jest ring ósmy, dla 4 czwarty... A zresztą, i tak nic na stronie nie ma...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marymek']Ringi są podzielone nie na grupy, tylko na sędziów ;-)
Powiedzmy sędzia X ma ring nr.1 i ocenia np. całą grupę V, sędzia Y ma ring nr.2 i powiedzmy ocenia tylko goldeny, itp. itd.[/quote]

W Nowym Targu byly podzielone na grupy... No alde jeśli będzie tak jak mówisz, to ja nie mam pojęcia gdzie będą goldki... Pewnie zobaczy sie na wystawie

Link to comment
Share on other sites

W zeszłym roku byłam i było bez problemów, dziś też z nią byłam (nawiasem mówiąc, wzbudziła sensację - "ojej, jaki śliczny piesek, to szczeniaczek prawda?") , tylko że nie wiem czy zazdrosna o mnie nie będzie... Ale raczej ją biorę, więc dogomaniacy - prawie-spanielka czarny metallic w żółtych szelkach w łapki to Dora :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata :)']W zeszłym roku byłam i było bez problemów, dziś też z nią byłam (nawiasem mówiąc, wzbudziła sensację - "ojej, jaki śliczny piesek, to szczeniaczek prawda?") , tylko że nie wiem czy zazdrosna o mnie nie będzie... Ale raczej ją biorę, więc dogomaniacy - prawie-spanielka czarny metallic w żółtych szelkach w łapki to Dora :lol:[/quote]
hehe to się chyba nie da przegapić:cool3::cool3:bedziem wypatrywac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...