Jump to content
Dogomania

Seminarium Agility Z Lesley Olden


Tulip

Recommended Posts

Witam!
Na dzisiejszy ranek nie ma juz miejsc w grupie zaawansowanej :) a nawet jest lekkie przepelnienie i jesli Lesley sie zgodzi, ta grupa bedzie liczyc 9 osob. Mamy nadzieje, ze nie wplynie to na pogorszenie zajec ;)
Natomiast zostalo jeszcze kilka miejsc w grupie sredniozaawansowanej. Liczy sie kolejnosc zgloszen :)
Zapraszam i pozdrawiam serdecznie!
Paulina

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='2Monika2']wreszcie coś o rzut beretem....a tu obóz agility w tym samym czasie :cool1:[/quote]
No ode mnie, rzut beretem to raczej nie jest :razz: , ale obóz... :placz: [COLOR=black][SIZE=1][I](może wreszcie bym się na jakieś seminarium załapała).[/I][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze to cieszę się z kolejnego seminarium ze szkoleniowcem i zawodnikiem z najwyższej pólki.:lol:
Ja jestem już zgłoszona z moim krokodylem:lol:

Jeśli mogę o coś pomarudzić to o czas, szkoda, że narzuciliście Lesley taki termin, który koliduje z innymi imprezami agility.(obóz, European Open)

Mam jeszcze pytanie czy w seminarium mogą brac też udział widzowie (osoby bez psów) i jeśli tak to jaka cena obowiązuje dla nich?
Może ktoś będzie chciał pojechać popatrzeć.

A poza tematem, może Tulip powiesz nam coś więcej o sobie? :lol:
Ćwiczysz agility? Może jakieś inne psie sporty?
Albo to tylko ja Cię nie kojarzę, bo mnie w sumie cały zeszły sezon w Polsce nie było.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Mysle, ze widzowie moga byc. Dam znac, gdy bede wiedziala wiecej.
Przedstawie sie z przyjemnoscia :)
Mam 10-letnia sunie Yorkshire Terrier, z ktora od 7 lat klikam. Bawimy sie w agility, obedience, tropienie i sztuczki klikerowe. W sierpniu odbieram szczeniaka terriera irlandzkiego i z nia mam juz powazne plany ;) Agility uwielbiamy, czytamy ksiazki i uczymy sie, rowniez troszke trenujac. Viki wszelkie przeszkody uwielbia, ale z racji wieku musze jej to juz ograniczac. Na seminarium bede wiec bez psa :( Ale bede chlonac wszystko. I mam nadzieje, ze sie uda!
Pozdrawiam serdecznie!
Paulina

Link to comment
Share on other sites

a czy mozna przybyc z suczka husky ;) ? chcemy sie naprawde czegos pozytecznego nauczyc ale nie chcemy innym zepsuc całego seminarium.Jezeli nie wiesz jak wyglada nasz "bieganie" to zajrzyj sobie do działu zawodw Fort Cup , tam sa filmiki , badz napisz do mnie PW ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam i przepraszam za mala przerwe spowodowana wizyta w Cz-wie. Mysle, ze jesli sunia husky skacze, to bez problemu moze przyjechac. Ale obawiam sie, ze zostalo juz ostatnie miejsce w grupie sredniozaawansowanej. Zapraszam.
Pozdrawiam!
Paulina

Link to comment
Share on other sites

Tak :) Jestescie zapisani. Niedlugo przesle wszystkim uczestnikom pelny sklad grup :) A o dalszych szczegołach bede informowac na biezaco. Na razie czekam na odpowiedz Lesley w sprawie uczestikow bez psow, ktorzy chcieliby uczyc sie poprzez podpatrywanie, bo dostalam sygnal, ze jest kilka takich osob. Tymczasem pozdrawiam serdecznie!
Paulina

Link to comment
Share on other sites

Mam 9 miesięczną stafficzkę, chciałabym aby ćwiczyła agility, jednak poziom naszego zaawansowania jest zerowy :) więc nie mogłam zapisać się do żadnej grupy. Suczka zna podstawowe zasady posłuszeństwa, nie jest strachliwa. Jednak ze względu na specyfikę rasy i to że jest krępa nie zachęcaliśmy jej do skakania ze względu na stawy. Od wiosny planujemy zacząć pracować nad nią w kierunku agility. Chętnie przyjechalibyśmy na seminarium w roli "widowni", aby zobaczyć jak to robią profesjonaliści :) Tym bardziej że do tego czasu będziemy wiedzieli i umieli więcej mam nadzieję. Tylko niech ta wiosna przyjdzie. Pozdrawiamy! :)

Link to comment
Share on other sites

Witam! Czekam na odpowiedz Lesley czy mozna przyjechac w roli "widowni" i uczyc sie poprzez obserwacje. Gdy tylko bede cos wiedziec na ten temat, dam znac, ale prosze sie uzbroic w cierpliwosc, bo Lesley na maila odpisuje co kilka dni :) A jesli chodzi o zabranie drugiego psa, to w jakim charakterze? I kto z nim bedzie gdy wlasciciel bedzie cwiczyl z "pierwszym" pieskiem?
Pozdrawiam bardzo serdecznie!
Paulina

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tulip']A jesli chodzi o zabranie drugiego psa, to w jakim charakterze? I kto z nim bedzie gdy wlasciciel bedzie cwiczyl z "pierwszym" pieskiem? [/quote]
Tulip, ja również będę miała ze sobą dwa psy - niemal zawsze mam je obie ze sobą i jeszcze nigdy nie było to problemem. Misia będzie w charakterze "osoby towarzyszącej" ;-) - nikt z nią nie będzie gdy ja będę ćwiczyć, będzie sobie po prostu spała, tak jak to ma miejsce, gdy ja jestem w pracy. ;-) Ewentualnie może się przyglądać, tak jak to ma miejsce, gdy mam oba psy ze sobą na treningu albo na innym seminarium. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Dostalam dzis odpowiedz od Lesley na temat obserwatorow, czyli uczestnikow seminarium bez psow. Sa mile widziani w liczbie 10 - 15 osob. Koszt uczestnictwa bez psa to 110 zl. Zapraszam. I prosze o cierpliwosc z uwagi na chwilowy utrudniony dostep do kom.
Pozdrawiam!
Paulina

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye: W naszym odziale będzie agility i nic mi o tym nie wiadomo!:mad:;) Ja próbowałam założyć klub frisbee ale nic z tego nie wyszło:shake:. A teraz niestety w tym czasie jedziemy na obóz agility i nie będziemy mogli być obecni:-( Ale jak tylko powstanie klub napewno się zapiszemy!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Pragne poinformowac, ze zaszly pewne zmiany. Bedzinski oddzial ZKwP nie wspolorganizuje juz seminaium z Lesley. Natomiast dzieki nieocenionej pomocy KA FORT seminarium na szczescie sie odbedzie, w Bolimowie, w terminie 28 i 29 lipca, tak wiec zaraz po zakonczeniu obozu agility. Poniewaz nie ma juz wolnych miejsc w grupach dla cwiczacych z psami, zapraszam do grupy obserwujacych, oraz do spedzenia kilku dni z Lesley. Koszt seminarium dla osob obserwujacych to 110 zl. Przepraszam za zmiany, mam nadzieje, ze nikomu nie pokrzyzuja planow. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam!
Paulina

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...