Jump to content
Dogomania

Seminarium Agility Z Lesley Olden


Tulip

Recommended Posts

Zakładając, że wszystkie dostałyśmy maila od Pauliny w związku z cennikiem i pozostałymi atrakcjami ośrodka (niektore zastanowiły mnie nawet przez moment:evil_lol: ...), chciałabym spytać kto nas przygarnie, że tak się wyrażę, pod swoj dach? Będę z Timasem i Avkiem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aluna&mims']Zakładając, że wszystkie dostałyśmy maila od Pauliny w związku z cennikiem i pozostałymi atrakcjami ośrodka (niektore zastanowiły mnie nawet przez moment:evil_lol: ...), chciałabym spytać kto nas przygarnie, że tak się wyrażę, pod swoj dach? Będę z Timasem i Avkiem.[/quote]
Już do Ciebie napisałam. Możemy się z Wami przespać. Ale tam pokoje są jakby bardziej przestronne, więc 2 osoby, to trochę za mało...

Link to comment
Share on other sites

Uwaga uwaga, poszukujemy 1 osoby do pokoju. Na razie sklad jest takie: dwa zwariowane rude belgi (krotkosierscisty z jajami i dlugosierscisty bez jaj [i bez jajnikow :roflt:]), jeden powalony bc, chamowaty samiec ONek i spokojna suczka mix + 3 osoby, dwie zwariowane i jedna normalna (ja afkors naleze do tej mniej licznej grupy :cool1: ).
Wymagania: zero psich samcow (ludzcy moga byc, najlepiej ok 30-stki, dobrze zbudowany, stanu wolnego, NIE SKORPION), najlepiej osoba bez psa, lub kogos ze spokojna/ymi suka/ami. Abstynentow nie wpuszczamy, chyba ze niepraktykujacych :evil_lol: Poniewaz planujemy zywic sie we wlasnym zakresie :drinking: mile widziany czajnik. Na terenie pokoju istnieje zakaz spozywania trunkow bezalkoholowych (ewentualnie mozemy rozpatrzyc zwolnienie lekarskie :laugh2_2: )

tulip
Czy mozesz nam (ekipa z olsztyna) zarezerwowac czworeczke :cool3: Czy w pokojach/domkach sa lodowki??

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze w zeszłym roku rozważali zaopatrzenie przed latem każdego pokoju w lodówkę i tv, nie wiem, czy coś z tego wyszło.:roll:
[B]SaJo,[/B] strasznie zawężone macie te kryteria doboru, zwłaszcza ta abstynencja...:evil_lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ojej, ojej, dopiero dzisiaj sprawdziłam maile i najnowsze wieści na dogo :crazyeye: ...

[quote name='Mokka']My też szukamy 1 lub 2 osób do pokoju. Na razie jest nas trójka - Magada z Sagą, Marta z Timonem i ja z Monią :lol: . Mój sucz nie jest agresywny, pozostałe też raczej nie bardzo...[/quote]
Dziewczyny, a ja, a ja z Astunią? Możemy z Wami? :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']Ojej, ojej, dopiero dzisiaj sprawdziłam maile i najnowsze wieści na dogo :crazyeye: ...


Dziewczyny, a ja, a ja z Astunią? Możemy z Wami? :modla:[/quote]
Ja nie mam nic naprzeciwko, ale nie widzę Cię na liście, którą dostałam. :roll: Jeśli jednak jedziesz na to seminarium, to zapraszamy :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Ojej, wlasnie tego chcialam uniknac juz na miejscu ;)
A teraz mam prosbe: nie znam Was jeszcze i nie kojarze, wiec bardzo prosze o szczegolowe dane ;) kogo i co dla kogo mam zarezerwowac. Najlepiej mailem :)
Pozdrawiam
Paulina

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Ja nie mam nic naprzeciwko, [/quote]
Suuuper. :multi:

[quote name='Mokka']ale nie widzę Cię na liście, którą dostałam. :roll: [/quote]
Hm, ja listy żadnej nie dostałam, ale dostałam maile na temat cennika, ogniska... :-) , więc:

[quote name='Mokka']Jeśli jednak jedziesz na to seminarium, to zapraszamy :lol: .[/quote]
Jadę, jadę, jeśli nie jako ćwiczący [SIZE=1](ale chyba się jednak załapałam :eviltong: )[/SIZE], to choćby tylko jako obserwator. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']Suuuper. :multi:


Hm, ja listy żadnej nie dostałam, ale dostałam maile na temat cennika, ogniska... :-) , więc:


Jadę, jadę, jeśli nie jako ćwiczący [SIZE=1](ale chyba się jednak załapałam :eviltong: )[/SIZE], to choćby tylko jako obserwator. :p[/quote]
No to chyba mamy juz czwórkę :lol: . No to napiszę do Pauliny, że jest obsada do 4-osobowego pokoju.

Link to comment
Share on other sites

No my szukalismy 1 osoby do czworki, ale w sumie mozemy wziasc dwie osoby i zmienic nasz pokoj na 5 9jesli jeszcze sie da). A jakie sa wasze suki? Bo nasze suki sa raczej niekonfliktowe, ale jednoczesnie jak inna suka im dokuczy (szczegolnie jednej) to potrafia pokazac zabki (glownie ze strachu). Jak sadzisz??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...