Jump to content
Dogomania

Amstafka Dora ... MA DOM !! Aida miała rację ... cuda się zdarzają !!!


fioneczka

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Akrum']piękna ta Dora :)

widze, że już ogloszenia ktoś porobił na śląsk.
Więc ja się zajmę dolnymśląskiem, może być??[/QUOTE]

proszę wstrzymaj się z ogłoszeniami
jeśli coś pójdzie nie tak, poproszę o ogłoszenia w przyszłym tygodniu




obecnie zaciskamy łapki ;)

Link to comment
Share on other sites

Piątek ... wielu ludzi się cieszy bo przecież zaraz weekend ... no a my zaciskamy paluchy bo dzisiaj ok 16-17 Doreńka jedzie do SWOJEGO DOMU !!! Mam nadzieję, że wieczorem będą pierwsze wieści. Jestem cały czas w kontakcie z Państwem, nie mogą się już na nią doczekać. Grzesiu pojedzie małą zawieźć i zrobi od razu wizytę P/A ... ale to już tylko formalność. Państwo obawiali się jak zareagują na nowego członka rodziny synowie Państwa ale ponoć Doreńka zauroczyła nawet studentów :) Umowa przyszykowana i Dorcia na tobołkach czeka na swoją podróż ... oby to była ostatnia taka podróż w jej życiu.



chciałam zarejestrować czip Dorci w bazie Safe Animal ... ale ona jest tam zarejestrowana :/
chyba na "poprzednich właścicieli" bo Warszawa ...

jak ja mam to teraz zrobić :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']Piątek ... wielu ludzi się cieszy bo przecież zaraz weekend ... no a my zaciskamy paluchy bo dzisiaj ok 16-17 Doreńka jedzie do SWOJEGO DOMU !!! Mam nadzieję, że wieczorem będą pierwsze wieści. Jestem cały czas w kontakcie z Państwem, nie mogą się już na nią doczekać. Grzesiu pojedzie małą zawieźć i zrobi od razu wizytę P/A ... ale to już tylko formalność. Państwo obawiali się jak zareagują na nowego członka rodziny synowie Państwa ale ponoć Doreńka zauroczyła nawet studentów :) Umowa przyszykowana i Dorcia na tobołkach czeka na swoją podróż ... oby to była ostatnia taka podróż w jej życiu.



chciałam zarejestrować czip Dorci w bazie Safe Animal ... ale ona jest tam zarejestrowana :/
chyba na "poprzednich właścicieli" bo Warszawa ...

jak ja mam to teraz zrobić :/[/QUOTE]

:kciuki:

Moze trzeba napisać do Safe Animal ze skanem umowy adopcyjnej i danymi nowych właścicieli ??

Link to comment
Share on other sites

no i stało się !!!

Grzesiu wraca bez Dorci ... umowa podpisana, lalka została w nowym domu !!!

Państwo odwiedzając ją w hotelu w ubiegły weekend zakochali się w panience.
Studiujący synowie Państwa też

Dorcia zamieszkała pod Krakowem, domek z ogródkiem, blisko las ... oby już na zawsze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...