Jump to content
Dogomania

I stało się


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mała jest już z nami jest śliczna

Zemat Miałeś racje co do pierwszych spięć i to nie był Kaz a Shead (taka z niej mała złośnica) choć podejżewam że to bardziej ze strachu bo Kaz to już duży chłopak.Ale nie jest tak źle jadły razem bez problemów i spięć a myśle że to już coś.

Narazie mała poznaje nas i okolice.

Link to comment
Share on other sites

Zemat Miałeś racje co do pierwszych spięć i to nie był Kaz a Shead (taka z niej mała złośnica) choć podejżewam że to bardziej ze strachu bo Kaz to już duży chłopak.Ale nie jest tak źle jadły razem bez problemów i spięć a myśle że to już coś.

To dopiero początki a sunia napewno będzie próbowała dominować. Do pogryzień nie dojdzie <oby> ponieważ pies jej będzie ustępował do czasu, a potem będzie starał się jej udowodnić kto jest ważniejszy i tutaj musisz im pokazać że to właśnie TY rządzisz a nie one.

One są na jednym poziomie ;) czasami będzie to trudne:

-a ona taka biedniutka

-a jemu też się coś należy

..... itd.

NIE

2 psy to 2 dobre psy i mądre psy i będące na tej samej linni dominacji - u mnie sprawdziło się w 100% :wink:

Link to comment
Share on other sites

Zemat mogłbyś to bardziej wyjasnić (???), poniewaz tak się składa, że ta kwestia, będzie niedługo dotyczyła także mnie. W związku z tym trochę doswiadczenia się przyda.

Mojej rotce do pokoju przyprowadzę chłopczyka AST, może jakies rady jak postępować?

Faworyzoważ rottkę, prawda? A może jestem w błędzie?

Link to comment
Share on other sites

Julka przeczytaj uwazniej wszystko od poczatku,

psiaki nalezy traktowac jednakowo zrowno jedno jak i drugie powinno byc darzone jednakowa miloscia, bo jak bedziesz faworyzowala ktrores z nich to na pewno zauwazysz jak drugie jest zazdrosne a przeciez nie o to chodzi

wiem sam po sobie bo mam w domu 3 psiaki

2 z nich to mamtka z corka - kundelki

a 3 to tez sunia - ast

i przez to ze sunia ast'a ma niecale 3 miesiace to poswiecalem jej wiecej uwagi bo musialem pilnowac zeby czegos nie zbroila

to 2 pozostale tak sie obrazily ze w ogole nie przychodzily do mnie przez kilka dni a jedna to nawet nie jadla

a na Gihe to obie warczaly

ale juz im przeszlo i bawia sie razem, a nawet czasem razem w trojke spia i nawet nie warcza jak ktoras podchodzi do miski innej

a wydaje mi sie ze to tylko za sprawa tego ze jak widzialem jakikolwiek objaw agresji z ktorej kolwiek strony to od razu karcilem, nie biciem ale wystarczylo krzyknac

Link to comment
Share on other sites

Chiko pozwolisz że skorzytam z twoich rad :D

Pierwszy dzień mała dała się we znaki Kazanowi (on ochoczy do zabawy ona pełna obaw) później Kaz się obraził na nia i tyle po zabawie

Dziś jest koniec 3 dnia i zaczynają dokazywa a przerażenie rośnie w moich oczach (no i radość oczywiście :lol: ) wyglada na to że się dogadają :lol:

Najgorzeja ma "James"- to dla wtajemniczonych- bo psiaki zajeły prztulone jego miejscówe na wersalce :lol: (oj będę za to potępiona)

Link to comment
Share on other sites

Kasika będzie dobrze, zobaczyszysz niedługo sami będą przyność smakołyki dla małej. Kiedy macie czas?

Powiedz "Jemsowi" niech teraz zakupi dla psiaków odzielne łużko, aby i dla niego znalazło się miejse na wersalce :D

Ps. Odebrałm właśnie kganiec i obróżke dla Drako :wink:

Link to comment
Share on other sites

Wedle rozkazu carragan :modla: :lol:

Myśle że jest coraz lepiej bo już razem szleją

Co prawda Kaz dwa razy pokazał jej kto jest górą ( nie robiąc przy tym krzywdy a jedynie strasząc) ale Szelma sama sobie winna więc się nie wtrącałam. Po ostatnim starciu rozrabiają jak "dziadowskie bicze" jak tak dalej pójdzie rozniosą mi mieszkanie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...