Jump to content
Dogomania

I stało się


Recommended Posts

Mała fajniusia :D

Ja oglądam podobne ''zjawisko' teraz u znajomych :)

8miesięczny piesek AST i 9-cio tygodniowa sunia tejże rasy..... baliśmy się że Helmut może zbyt gwałtownie reagować i że mała się go będzie bała.... nic bardziej mylnego!! mała od razu poczuła się jak u siebie w domu i potraktowała Helmuta jako swoją zabawkę...... szczeka na niego a ten zdziwiony jej bezczelnością siada i kręci głową :D Jak Helmut śpi Kinia się do niego podkrada, przytula i śpią tak razem..... kiedy sie bawią to dom roznoszą..... przeciąganie ręcznika polega na tym że Helmut trzyma ciągnie i biega po domu a mała zawziętus jeden jak złapie to nie puści tyle że nie nadąża, więc się kładzie i służy jako froterka do podłóg... a ręcznik to latający dywan :D Istny obłęd.... Jak tylko będe miała ich wspólne zdjęcia wrzuce coś na dogomanie...

Pozdrawiam

Asia&Arka&Mrówka

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kiedy sie bawią to dom roznoszą..... przeciąganie ręcznika polega na tym że Helmut trzyma ciągnie i biega po domu a mała zawziętus jeden jak złapie to nie puści tyle że nie nadąża, więc się kładzie i służy jako froterka do podłóg... a ręcznik to latający dywan Istny obłęd...

Azja to tak jak u nie z tym że psiaki mają tzn.ósemke z linki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kazik@

Obejrzałam.

Jeżeli chcesz przekonać świat, że AST to milusie zwierzę to...

-te zdjęcie Kazana z rotkiem nie jest najszczęśliwsze (chociaż pewnie to zabawa)

-te w pionie przy drzewie - pierwsza mysl - Czy jest tam kotek?

Poza tym tak jak napisane - strona w budowie. Czekam na więcej , szczegolnie o nas.

Link to comment
Share on other sites

a ja uwazam ze zdjecie z rottkiem jest w porzadku :niewiem:

Sama mam w domu takie zabawy ze rodem z dzikiego zachodu lub psich walk...A odglosy....Najlepiej scharakteryzuje to pytanie dostawcy pizzy "Przepraszam bardzo ale mnie ciekawi co to za zwierzeta takie odglosy wydaja ?!" :lol: :lol:

czekam na skonczenie budowy

pozdrawiam cieplo w ten mrozny dzien

:hand:

Link to comment
Share on other sites

-te zdjęcie Kazana z rotkiem nie jest najszczęśliwsze (chociaż pewnie to zabawa)

Oczywiście że zabawa :D choć to nie rotek a pitbul Drako od Crazy@

Jak napisałam cytat "dla ludzi myślących" i z wyobraźnią :roll:

-te w pionie przy drzewie - pierwsza mysl - Czy jest tam kotek?

Nie, nie ma tam kota rozczaruje cię ale Kaz wogóle niezauważa kotów, na drzewie jest piłeczka.

Uf dlaczego odrazu takie złe skojarzenia :( . Mam nadzieje że nie jest to wynikiem niechęci do tej rasy :wink:

Link to comment
Share on other sites

a ja uwazam ze zdjecie jest w porzadku :niewiem:

Sama mam w domu takie zabawy ze rodem z dzikiego zachodu lub psich walk...A odglosy....Najlepiej scharakteryzuje to pytanie dostawcy pizzy "Przepraszam bardzo ale mnie ciekawi co to za zwierzeta takie odglosy wydaja ?!" :lol: :lol:

czekam na skonczenie budowy

pozdrawiam cieplo w ten mrozny dzien

:hand:

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie mam niechęci do tej rasy.

Właściwie każda dażę sympatią (jako genetycznie zainfekowana psami). Tak napisałam na wszelki wypadek. Bo wielu widzi właśnie takie złe strony tej rasy.

Dla podkreślenia, że to nie morderca to jak najwięcej wręcz "sielskich" fotek. O zabawach psic to coś wiem , bo przeżyłam dwa dogi, owczarka niemieckiego, bulterierkę Fazę i kilka wielkich mieszańców. Poza tym początki szkolenia PT1 z moją bassetką to tez był przyczynek do zabaw twardzieli. A tak, ludzi trzeba opatrzeć z "mordercami", które tak jak ten rottek (chyba Dzurdzy) machający ciężkim ciałkiem przed warzywniarką.

Kazik@, NIE JESTEM PRZECIW - DMUCHAM NA ZIMNE I NA EWN. REAKCJE "ZŁY".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...