Jump to content
Dogomania

Potrzebne $ na zakup surowicy na parwo dla umierających w schronie psów :(.


toyota

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapisuję .
Mam tylko jedno pytanie , czy ta rosyjska surowica to jest sprawdzona ? Wiele rzeczy stamtąd to podróbki kiepskiej jakości :( czy surowicy to nie będzie też dotyczyło :(

Jeśli byłby ktoś z okolic Krakowa kto może zrobić bazarek na ten cel, to mogę przekazać fanty . Sama nie wyrabiam się z przesyłkami :(

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o tę hurtownię w Polsce, która miała mieć surowicę z Niemiec, to jest nieprawdziwa informacja. Również wetka nie poczyniła na razie żadnych kroków w sprawie surowicy z Rosji.

Będę już zamawiać poprzez Fundację z Czech, ale niestety dopiero w grudniu będzie zrealizowane zamówienie.

Tymczasem zachorował kolejny szczeniak. [B]Jeśli ktoś ma w Polsce jedną sztukę do sprzedania, to bardzo proszę !

On bez surowicy nie przeżyje !


[IMG]http://img707.imageshack.us/img707/395/99378592.jpg[/IMG]


[IMG]http://img33.imageshack.us/img33/632/18534219.jpg[/IMG]


[IMG]http://img577.imageshack.us/img577/5139/18181419.jpg[/IMG][/B]

Link to comment
Share on other sites

Będę miała surowicę od Basi z Happy Garden. Jutro wetka nada przesyłkę w lodzie kurierem. Powinnam dostać ją pojutrze. Obdzwoniłam pół Polski.

Dzisiaj był po niego buraczany właściciel. Puszcza go samopas i czekał aż wróci. Po 3 tygodniach dowiedział się od kogoś, że zabrało małą schronisko. Dzwonił w piątek zapytać czy to prawda. Dzisiaj zjawił się po nią, ale nie wydali, bo jest chora.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Będę miała surowicę od Basi z Happy Garden. Jutro wetka nada przesyłkę w lodzie kurierem. Powinnam dostac ja pojutrze. Obdzwoniłam pół Polski.

Dzisiaj był po niego buraczany właściciel. Puszcza go samopas i czekał aż wróci . Po 3 tygpdniach dowiedział sie od kogos , ze zabrało mała schronisko. dzwonił w piatek zapytać czy to prawda. Dzisiaj zjawił sie po nia , ale nie wydali , bo jest chora.[/QUOTE]

SUPER !!!!!!!! !!!!!!!!!!!masz jakies dalsze plany dla niej ? ja tez na telefonie wisiałam , moja wetka obdzwania tez ludzi .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Będę miała surowicę od Basi z Happy Garden. Jutro wetka nada przesyłkę w lodzie kurierem. Powinnam dostac ja pojutrze. Obdzwoniłam pół Polski.

Dzisiaj był po niego buraczany właściciel. Puszcza go samopas i czekał aż wróci . Po 3 tygpdniach dowiedział sie od kogos , ze zabrało mała schronisko. dzwonił w piatek zapytać czy to prawda. Dzisiaj zjawił sie po nia , ale nie wydali , bo jest chora.[/QUOTE]

to moze jest teraz szansa, aby nie dostal jej juz z powrotem, nie bede na glos mowila co mam na mysli :eviltong: tylko czy jak jej nie dostanie, to nie wezmie innego szczeniaka? :sad:

Link to comment
Share on other sites

Wydarzenie jest potrzebne .

Jeśli mała przeżyje, potrzebny będzie DT na cito. Ona nie może wrócić do tego buraka. Nie po to sobie żyły wypruwam i płacimy wszyscy za surowicę, żeby jakiś nieodpowiedzialny burak puszczał samopas psa. Nawet nie raczył jej zaszczepić. Za pół roku będzie rozdawał szczeniaki od niej, albo je mordował.

Jeśli będę szybsza od buraka to mogę ją adoptować po wyleczeniu. Nie obowiązuje jej już kwarantanna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...