Jump to content
Dogomania

Galeria Tollerki Forzy!


Viz

Recommended Posts

  • Replies 779
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękujemy bardzo! :loveu:

Właśnie wróciłyśmy z cudownego spacerku, 14 km z Talutem i beaglem Moną. Przez 2 ostatnie km sobie nawet pobiegliśmy canicrossowo i jestem zachwycona! :evil_lol:
Maluch, mimo że powinien być mocno zmęczony leciał jak głupek. :multi:

Link to comment
Share on other sites

Tez chce te szeleczki:loveu: . WIecie co jest okropne jestem uzalezniona od kupowania akcesorii dla psa, wiec postanowilam w ramach zajecia sie czym innym i nie myslenia o nalogu uderzyc w galerie, a tu co Viz kusi sprzetem, taka z niej koleżanka:placz: ...:diabloti:

Mój to samo... jak wezme lisc do reki to on juz jest bardzo atrakcyjny i mozna sie nim bawic.. patyki, kamienie, uwilebi silowac sie z wielkimi konarami, ale i tak nade wszystko sa zabawki...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Celina12"'] Dla mnie jamniki są The Best!!!!!:loveu::loveu::loveu:[/quote]

Zgadzam się! :multi:

Niedzwiadek, widzę to samo uzależnienie. :evil_lol: Nie mogę się za dużo udzielać w temacie obróżkowym, bo zaraz kolejne chce kupować.
Ale teraz naprawdę te szeleczki są mi niezbędne, bo obróżka do canicrossu niewygodna. :lol: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

ooo jak ja bym chciala biegac z psem, ale moja kondyncja...:roll: , brak komentarza na ta sytuacje... Wole rolki bo moge jechac i jechac, a pies ma wtedy rownego biegacza i bieg moze trwac ile pies sobie zazyzcy,a nie 10minut...

Viz mozemy liczyc na jakies foteczki?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Witam Was wszystkich! :loveu:
My już po wieczornym spacerku 10 km (no cóż... pańcia musi również dbać o kondycję. :lol:).
Fotek niestety nie mam, bo za późno. A wcześniej byłam na meczu kolegów i z zaaferowania zapomniałam aparatu. :roll:

Ale obiecuję, że jutro coś pstryknę! :cool3:

Anetta, śmiesznie to wygląda. Ale nie dane było mi wejść do środka, bo kolejka na kilkaset metrów. :roll:

Niedzwiadek, no właśnie kondycja słaba, ale co zrobić... Muszę pracować. :lol:

Celinko, Twoje pieski i bez tego mają z Tobą jak w niebie! :loveu:

Palma, hehe, dzięki - oby!

Link to comment
Share on other sites

NO to już jest dzisiaj:cool3: FOTECZKI:diabloti: ... Ja chce takie szelki jak Teedy'uś już ma, albo chociaż taką obróżkę:placz:,a kondycje da sie naprawic, chociaz w sumie lepiej na wiosne, niz pod koniec wakacji, no chyba, ze bedziesz zasuwac zima, ale to respect :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...