Jump to content
Dogomania

Max i Hero w DS. Szukamy domu dla kolejnego...


wiosenka

Recommended Posts

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U nas dziś już bardzo zimna noc....trzymaj się Rexiu biedaczku:-(.
Wiosenko,a w tej wiosce nikt nie zgodziłby się dać kawałek podwórka za karmę? , budę byśmy też skombinowali.......no trzeba mu jakoś pomóc, on taki zmęczony już widać tą tułaczką:-(...dzwoń, pytaj po hotelikach.

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam, nowych fotek brak bo w sobotę pies zniknął, a ja miałam dodatkowe atrakcje ze swoją psicą. W niedzielę go wypatrzyłam. Poszłam ze swoja siateczką z żarełkiem, ale pies na mój widok ucieszył się. Pierwszy raz był w tak dobrym humorze. Do tego stopnia, że usiłował bawić się ze mną w podgryzanie. Jeść za bardzo nie chciał. Wszedł za mną na posesje, ale tylko przy furtce. Niestety szła sąsiadka z suczką i uciekł na swoje miejsce. Niestety nieopodal zostawił co nieco, więc poszłam sprawdziłam co tam w nim siedzi i przeraziłam się bo zawartość "chodziła" tak więc moje przypuszczenia się potwierdziły, że pomimo karmienia ciągle widać żebra a to już miesiąc.
Dziś rano zobaczyłam tego drugiego "żółtego" o którym wcześniej pisałam. Jest straszliwie chudy połowa tego naszego Trampa.

Link to comment
Share on other sites

Tak, za tydzień. Ja się noszę z zamiarem już dawno, ale ciągle coś że zapomniałam w piątek podejść do lecznicy, i jak byłam awaryjnie ze swoją psica to z głowy mi to wyszło. Ale zrobiłam fotkę więc jak ustalę co, to łatwiej będzie zadziałać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...