Jump to content
Dogomania

Max i Hero w DS. Szukamy domu dla kolejnego...


wiosenka

Recommended Posts

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wiosenka']Trzymajcie kciuki, może już dziś będzie w Awaryjnym DT. I jeśli tak się stanie, to potrzebuje tylko pomocy w ogłaszaniu i pomysłu gdzie jak itp. Został problem drugiej psinki, nawet nie mam jego fotek :(.[/QUOTE]

mocno trzymamy kciuki i czekamy na wieści;)

Link to comment
Share on other sites

Jestem z powrotem. Otóż Rex teraz Max jest prze szczęśliwy... Został w sobotę zaszczepiony. DT jest Awaryjny, ale nie wykluczam i opcji optymistycznej ;). Teraz mam na głowie drugiego. Pojawił się jakieś 2 tygodnie po Rexie. Jest już odrobaczony. Ma co jeść, prowizoryczne schronienie. Potrzebuje tylko domu :(. Nazywa się Hero. Jest młodym psem 1,5-2 lata. Bardzo zabawowy, nie agresywny do psów, kocha dzieci. Nie lubi mężczyzn! Mojego męża chciał zjeść, kilka razy trzeba było go uspokajać. Jest karny! Na mnie tak nie reagował, Dziś zaniosłam mu trochę rosołku to z apetytem zjadł, Hills-em wzgardził :crazyeye:. Gania samochody co może się dla niego źle skończyć :(.

Link to comment
Share on other sites

Teraz ma budę i spacerki. Praktycznie nie jest na uwięzi, po raz pierwszy przywiązany, zerwał się, pokonał ogrodzenie i odnalazł swoich tymczasowych opiekunów, czytaj opiekunkę ;). Nie wiem co jest, że te psy wolą kobiety?
[IMG]http://i50.tinypic.com/2ltho3n.jpg[/IMG]

P.S. Fotki Hero w 2 poście.

Edited by wiosenka
Link to comment
Share on other sites

[B]Wiosenko[/B], bo coś nie kumam ( nie doczytałam), to psiak ma postawioną budę tam, gdzie przebywał, czy na terenie jakiejś pobliskiej posesji? A jedzenie mu się dowozi, czy przekazuje temu awaryjnemu DT(i co on za jeden ?). A kto finansuje karmę? Jestem bidna obecnie jak mysz kościelna, ale może 20 zł. co miesiąc do czasu znalezienia DS bym wyskrobała? PS. pamiętaj o swoich szamponach, czekają na odbiór.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...