Jump to content
Dogomania

Kraków - Syria ma wspaniały dom :)


karusiap

Recommended Posts

Przedstawiam Wam SYRIE...bylam z ta sunia na spacerku i zakochalam sie.jest w schronisku zaledwie ponad miesiac i dlatego uwazam , ze jak najszybciej musi znalesc dom by nie stracic tej milosci jaka darzy ludzi...w sumie nie wiem z jakiego powodu,bo zabrana zostala poprzez interwencje...Syria ma 5 lat i wieksza radosc od saceru sprawialo jej przytulanie sie i mizianie,wchodzila mi w nogi bym stanela i znowu ja przytulila...jest cudowna!!
niestety ostatnio nie pospacerowalysmy bo jest juz na ogolnych boksach i nie dalo sie:(
zaraz beda fotki;)

EDIT:
[COLOR=black]Syria od konca lipca przebywa w hotelu dla psów pod Krakowem . Niestety okazało sie ze ma chore serce, na dzien dziejszy (08.08.09 ) wiadomona podstawie wyknanych rtg ze ma przesuniete i powiększone , oraz ze coś jest nie tak z jedną z komór .[/COLOR]


[B][U]Rozliczenie:[/U][/B]
Wpływy:
201zł (zostało po Mimi [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/wyrzucona-mala-mimi-ma-wspanialy-dom-142272/"][COLOR=#000000]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wy...ly-dom-142272/[/COLOR][/URL] )


Wydatki:
80zł opłata weterynaryjna
105zł opłata weterynaryjna
20 karnityna
________________________________--
205zł

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='black_sheep']OOOO to pewne?[/quote]
tzn wiesz black_sheep ta pani chce psiaka barć dopiero w lipcu a juz mnie molestuje (a dokłądniej koleżanke bo to jej ciotka), ze chciałaby zdjęcia zobaczyć... to jej śle... a co... do lipca pewnie większośc będzie miała domu, ale co mam jej powiedzieć, że nie wyśle bo co??... więc ślę.. a nuż się zakocha i wczesniej przyjedzie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Plakacik,plakacik-super!!:loveu:
kurcze no wlasnie nie dostalam jej zdjec...a na bank ktos robil ,nie wiem nawet czy nie i Foksia i asior...pomolestuje je dzisiaj:cool3:[/quote]
Oczywiście ,ze mam zdjęcia Syrii i nie pomyslałam żeby wysłać ,wysłała ci mambę ,a o syrii zapomniałam ,już naprawiam bład.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...