Jump to content
Dogomania

Mix yorka - sznaucerka w DS. Druga suczka - Muszka za TM.


toyota

Recommended Posts

Asiu mam taka propzycje "Witam,
zobaczyłam na Waszej stronie zdjęcie niedużej suni w typie sznaucerka. Działam w grupie Psom na pomoc i mogę znaleźć jej domowy hotel w Warszawie lub Łodzi, opłacimy t, wysterylizujemy i poszukamy domu, jeśli nic innego się dla niej nie znajdzie w krótkim czasie. Jeśli opiekunki są zainteresowane to podaję mojego maila- [email][email protected][/email] tel 507 443 597
Pozdrawiam
Iwona"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kasiu, już jestem umówiona z tym DT od mikropiesków, którego namiary wysłałaś mi na maila.
Mój TZ zawiezie ją do Warszawy w niedzielę za tydzień (23.09).



Ludzie do mnie wydzwaniają w sprawie tej małej yorkowatej. Przed chwilą miałam 2 telefony. Nie dość, że dzwonią w nocy, to jeszcze obaj Ci Panowie wiedzieli, że to Grudziądz !
W dodatku jeden przedstawił się jako brat właścicielki schroniska. Ludzie, co jest grane, kto napisał w wydarzeniu o jakie schronisko chodzi ?

Coś mi się wydaje, że jej nie dostanę !

Kkasiiiar, dałbyś radę ją przetrzymać do 23.09 jakby jeszcze była jutro w schronisku ?

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

wydarzenia nie ma, klos udostepnil zdjecie malej i napisal w postach jaka to miejscowosc, mysle, ze wystarczy odpisac, jezeli ktos sie pyta o miejscowosc, ze jezeli jest zainteresowany to niech dzwoni na podany numer, a miejscowosci nie podajemy, zeby nie bylo sytuacji, ze ktos jedzie sam bez naszej (twojej) wiedzy i zabiera psa, gdzie nie wiadomo w jakie rece trafi, bo w schronie ich to nie interesuje, mowiac brzydko dla nich to jedna geba mniej do wykarmienia, i tylko tyle, mysle, ze nikt nie bedzie mial wtedy za zle, ze nie chcemy podawac miejscowosci...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']wydarzenia nie ma, klos udostepnil zdjecie malej i napisal w postach jaka to miejscowosc, mysle, ze wystarczy odpisac, jezeli ktos sie pyta o miejscowosc, ze jezeli jest zainteresowany to niech dzwoni na podany numer, a miejscowosci nie podajemy, zeby nie bylo sytuacji, ze ktos jedzie sam bez naszej (twojej) wiedzy i zabiera psa, gdzie nie wiadomo w jakie rece trafi, bo w schronie ich to nie interesuje, mowiac brzydko dla nich to jedna geba mniej do wykarmienia, i tylko tyle, mysle, ze nikt nie bedzie mial wtedy za zle, ze nie chcemy podawac miejscowosci...[/QUOTE]

[quote name='toyota']Ktoś napisał w postach jaka to miejscowość :angryy::angryy::angryy: ![/QUOTE]





Sprawa jest taka ze i ja i Karolina mamy dostep do pieskiego zycia(wiecej osób nie bo juz wogule by byl bałagan) , Ona głownie nie wtraca sie w sprawy jakie ja prowadze , teraz bardzo rzadko wchodzi na pieskie bo siedzi za granica i tam działa dla psiaków i nie ma czasu , widocznie byla na pieskim i odp na pytania bo tez multum zapytań mialysmy w wiadomościach prywatnych , ona działala w sopockim schronie i nigdy nie ukrywala gdzie znajduje sie pies no ale widomo ze tam inaczej funkcjonuje wolontariat i adopcja psów , rozmawiałam z nia i bardzo przepraszała ja nie mam jej tego za złe bo nie wiedziala jak wyglada sprawa w grudziądzkim schronie juz teraz wie.



Niech kolejna kobietka zajmuje sie psami z Grudziądzkiego schroniska i znaduje im DT oraz DS skoro jest taka nieomylna i wszechwiedząca oraz oceniająca ludzi :)





Odnośnie wzięcia Suni do przyszłej niedzieli musiałabym porozmawiać z TZ , mam jeszcze klatkę kennelowa po szczeniakach ewentualnie mogłabym ja mieć w pokoju na dole w domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Sprawa jest taka ze i ja i Karolina mamy dostep do pieskiego zycia(wiecej osób nie bo juz wogule by byl bałagan) , Ona głownie nie wtraca sie w sprawy jakie ja prowadze , teraz bardzo rzadko wchodzi na pieskie bo siedzi za granica i tam działa dla psiaków i nie ma czasu , widocznie byla na pieskim i odp na pytania bo tez multum zapytań mialysmy w wiadomościach prywatnych , ona działala w sopockim schronie i nigdy nie ukrywala gdzie znajduje sie pies no ale widomo ze tam inaczej funkcjonuje wolontariat i adopcja psów , rozmawiałam z nia i bardzo przepraszała ja nie mam jej tego za złe bo nie wiedziala jak wyglada sprawa w grudziądzkim schronie juz teraz wie.



[B]Niech kolejna kobietka zajmuje sie psami z Grudziądzkiego schroniska i znaduje im DT oraz DS skoro jest taka nieomylna i wszechwiedząca oraz oceniająca ludzi :)[/B]





Odnośnie wzięcia Suni do przyszłej niedzieli musiałabym porozmawiać z TZ , mam jeszcze klatkę kennelowa po szczeniakach ewentualnie mogłabym ja mieć w pokoju na dole w domu.[/QUOTE]

ja tylko odpowiedzialam na pytanie toyoty odnosnie tego kto to napisal, jakbys nie zauwazyla nie podalam celowo kto, tylko wyjasnilam sytuacje...

a to pozostawie bez komentarza, bo szkoda gadac :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']ja tylko odpowiedzialam na pytanie toyoty odnosnie tego kto to napisal, jakbys nie zauwazyla nie podalam celowo kto, tylko wyjasnilam sytuacje...

a to pozostawie bez komentarza, bo szkoda gadac :shake:[/QUOTE]

Mogłas napisac kto ze Pieskie Życie udostepniło miejscowość my nie mamy nic do ukrycia ani nie bedziemy sie wybielac , stalo sie jak sie stalo nikt nie zrobil tego celowo.n Pretensji zadnych nie mam.
A to o fb nie uwazam ze "szkoda gadac" poprostu zajmij sie tym na fb ja wiecej nie bede ingerowac jedynie moge udpostepnic zdjecie zeby wiecej osob sie dowiedzialo o psie i tyle.. mam dosc swoich problemów zeby denerwac sie od rana ta cała sytuacja.

Link to comment
Share on other sites

ja tez mam dosc swoich problemow, i nie potrzebne sa mi komentarze typu: "[B]Niech kolejna kobietka zajmuje sie psami z Grudziądzkiego schroniska i znaduje im DT oraz DS skoro jest taka nieomylna i wszechwiedząca oraz oceniająca ludzi " [/B]mi sie tez kiedys dostalo po glowie za to, ze napisalam miejscowosc i juz na pewno nieomylna nie jestem, ale potrafilam to przyjac z pokora, a nie atakujac kogos jakims wrednym komentarzem, to tyle, juz wiecej na ten temat sie nie wypowiadam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']wydarzenia nie ma, klos udostepnil zdjecie malej i napisal w postach jaka to miejscowosc, mysle, ze wystarczy odpisac, jezeli ktos sie pyta o miejscowosc, ze jezeli jest zainteresowany to niech dzwoni na podany numer, a miejscowosci nie podajemy, zeby nie bylo sytuacji, ze ktos jedzie sam bez naszej (twojej) wiedzy i zabiera psa, gdzie nie wiadomo w jakie rece trafi, bo w schronie ich to nie interesuje, mowiac brzydko dla nich to jedna geba mniej do wykarmienia, i tylko tyle, mysle, ze nikt nie bedzie mial wtedy za zle, ze nie chcemy podawac miejscowosci...[/QUOTE]


To raczej bylo ocenianie i odebrałam to jako dawanie rad oraz opis Twojej osoby która jest nie omylna wiec stad moje wnioski do Twojej osoby nie uważam zeby bylo to wredne, nie znam Ciebie wiec nie oceniam Twojej działalności dla psów oraz tego co robisz zle a co dobrze , tez koncze juz temat ktory nie wnosi nic nowego do sprawy.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj odebrałyśmy yorkowatą sznupkę ze schronu i pojechała do BDT do kolejnej kobietki.


Niestety okazało się, że jej koleżanka z boksu - Muszka, walczy o życie :placz:. Podejrzenie parwo.


Zabrałam ją ze schroniska i pojechałam do mojej wetki. Wyniki krwi nie wykluczyły parwowirozy. Muszka ma wszystko poniżej normy, w tym leukocyty.

Jednak objawy nie pozwalają na jednoznaczną diagnozę.
Muszka choruje od 4 dni, więc gdyby to było parwo, to już powinno jej nie być. Biegunka jest z krwią, ale nie ma wymiotów.
Psinka słaniała się na nogach i była odwodniona. Dopiero wróciłam z lecznicy. Dostała kroplówkę i moja cudowna wetka wzięła ja do siebie do domu, bo inaczej musiłaby wrócić do schronu.


Tak na marginesie, to jutro jadę na wesele i mam cały samochód w sraczce. Mam nadzieję, że będziesz żyła kruszynko !




A tutaj liski dla osób, które nie boją się wyzwań: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229786-4-wycofane-liski-bez-szans-na-adopcję-(?p=19410213#post19410213[/URL]

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

matko jedyna, cale szczescie, ze udalo ci sie jej pomoc i teraz jest pod najlepsza opieka jaka by mogla miec!!! mam nadzieje, ze uda sie malenka uratowac... jak bedzie wiecej info odnosnie pomocy, wplat itd to dodam na wydarzeniu na fb...
ps. mam nadzieje, ze uda sie jakos auto doprowadzic do normy... udanej zabawy! chociaz na chwile bedziesz mogla sie od tego psiego nieszczescia oderwac i odpoczac psychicznie.

ps. sznupka jest bardzo grzeczna, co prawda po przyjsciu narobila kilka kupeczek sraczkowych, ale to pewnie stres, ogolnie widac, ze czystosc zachowuje, nie szczeka, bardzo chce, zeby ja glaskac, jest troszke zachudzona, na smyczce na razie jest troszke dzikusek, nie wie w ktora strone ma isc biega co chwile z innej strony i skacze na mnie i popiskuje, widac, ze jest zagubiona po prostu... no i chodzi za mna po mieszkaniu krok w krok...

Link to comment
Share on other sites

Nie ma już sensu zakładać wątku Muszce :(.

Żegnaj Kochane Słoneczko :(:


[IMG]http://img38.imageshack.us/img38/727/muszk4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9243/muszka.jpg[/IMG]


[IMG]http://img193.imageshack.us/img193/4348/muszka2w.jpg[/IMG]

[IMG]http://img846.imageshack.us/img846/9339/muszka3.jpg[/IMG]


[IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8679/muszka5.jpg[/IMG]

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...