Jump to content
Dogomania

"stream dla psiaków" akcja bez zbierania pieniędzy! SĄ PIERWSZE EFEKTY!


Nuta le Bób

Recommended Posts

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O rany a już wczoraj było mi nudno wieczorem i cały czas się zapominałam i chciałam was włączać.... a tu jeszcze jeden dzień przerwy - normalnie się uzależniłam :P Takie fajne te streamy :) No ale są rzeczy ważne i ważniejsze. Najpierw trzeba ludzi zebrać. My wam cały czas kibicujemy i będziemy się pojawiać co wieczór :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Wasza akcja jest dość szeroko reklamowana, ale nie spodziewałam się, że aż tak :evil_lol:. Dzisiaj zostałam zachęcona do przyłączenia się jak czekałam w kolejce do dziekanatu (pozdrawiam koleżankę!). Po czymś takim nie mogę odmówić. Tak więc na razie zapisuję. Przyłączę się pod koniec tygodnia jak mi podłączą normalny internet. Blueconnect jest na to za cienki.[/QUOTE]

Macia to Ty masz tego wilczaka na wózku ?
Bo jeśli tak to właśnie ja Cię do tego zachęcałam, pozdrawiam :cool3:
I czekamy na Ciebie, jak tylko bedziesz mogla :) !


Szkoda, ze dzisiaj streama nie ma, no ale cóż liczę, że za to będą jutro jakieś niespodzianki :evil_lol:

I koniecznie podeślijcie wzór ulotek, to spróbuje pospamować tym u mnie na uczelni ( w końcu weterynaria :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']A pozniej sie bedziemy musialy leczyc z nalogu :evil_lol: Urzadzimy spotkania anonimowych streamoholikow :evil_lol: Najlepiej w Gdansku :diabloti:[/QUOTE]

Tak tak! Spotkania u nas raz w miesiącu-Czekamy na was:P
hmmm...Tak przy okazji - Nie mogę dobudzić Krzysztofa:D Dzisiaj był szalony dzień! wszystko sie popsuło :(

Link to comment
Share on other sites

Co się popsuło, komu przywalić. Nie chcemy psujów :mad:
a ten niech wstaje - ja chcę moje lekcje z wychowania do życia w rodzinie! Potem będę niewychowana, nieuświadomiona i tylko Wasza będzie za to odpowiedzialność!

Link to comment
Share on other sites

Zrobiliśmy dokładnie to samo. Dwie ulotki na jednej kartce. Każdą wyciętą ulotkę zwijamy w rulonik i obwiązujemy kokardką. Jest to czasochłonne, ale to większa szansa na to, że kogoś to zainteresuje. Jutro będziemy mieli dostawę ulotek od mojej mamuśki i będziemy działać dalej :) Szalenie dziękujemy za pomoc, jest to dla nas ogromne wsparcie!

Link to comment
Share on other sites

Przestanę chodzić na spacery :shake:!
Ledwo wyszłam poza moją ulicę - suczka ON. Młoda, pokojowa nastawiona do mojej, chciała się bawić. Ma kolczatkę i obrożę p/pasożytniczą. I cieczkę!
Niestety nie mogłam jej pomóc tak, jakbym chciała - nie mogę jej przetrzymać do momentu znalezienia właściciela ;(
Może błąka się po podwórku, czatuje pod drzwiami lub poszła się tułać, co jest możliwe, bo nie była specjalnie mną zainteresowana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajzera']Przestanę chodzić na spacery :shake:!
Ledwo wyszłam poza moją ulicę - suczka ON. Młoda, pokojowa nastawiona do mojej, chciała się bawić. Ma kolczatkę i obrożę p/pasożytniczą. I cieczkę!
Niestety nie mogłam jej pomóc tak, jakbym chciała - nie mogę jej przetrzymać do momentu znalezienia właściciela ;(
Może błąka się po podwórku, czatuje pod drzwiami lub poszła się tułać, co jest możliwe, bo nie była specjalnie mną zainteresowana.[/QUOTE]

Kajzera - w Pszczynie macie fundację - może by pomogli,
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231250-Fundacja-Zwierzęca-Arkadia-pomóżcie-nam-pomagać-)-ŚLĄSK-PSZCZYNA[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...