Jump to content
Dogomania

7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach


cancer43

Recommended Posts

ufam że pani dr (którą przelotnie poznałam wioząc do stonki Gotana) dobrze oceniła sytuację psów, na pewno nie da im krzywdy zrobić :] i tak myślę że gdyby domki do niej dzwoniły i cioteczki z transportem pomogły i ewentualnie wizytą p/a to udałoby się jakoś pomóc...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na pewno pani doktor chce dobrze, nie wątpię, tylko my jakoś z miejsca ruszyć nie możemy, a czas płynie...A to jest zawsze na niekorzyść psiaków- sunia może dostać cieczkę, sąsiedzi coś im zrobić, mogą wpaść po auto i zimno wkrótce się zrobi...Gdyby dało się chociaż sunię odizolować. Na tę chwile chyba możemy przynajmniej te 3 pierwsze psiaczki zacząć ogłaszać. Czyli potrzebujemy tekst do ogłoszeń. Ogłoszenia są w tej chwili do kupienia na bazarku, taniutko. Podejmiesz się napisania tekstu do ogłoszeń? Można te 3 psiaczki razem ogłosić...

Link to comment
Share on other sites

No to super, zaczniemy działać...Co do imion, to ja nie bardzo mam talent, moje sunie maja takie raczej banalne imiona i to jeszcze dzieci je "chrzciły" ;)
Czy ogłoszenia będziemy kupować na bazarku? Są pakiety w cenie 4- 6 zł, więc jeśli indywidulanie, to troche bedzie to kosztować...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Handzia55']To ja napisalam:multi: Filuś też jest po przejściach, wyrzuconego na ulicę, uratowała Eliza S-k z dogomanii:lol: Może imię szczęśliwego psa, przyniesie szczęście i tej kolejnej bidzie? Trzymam kciuki za domek dla Filusia z Wielkopolski:thumbs:[/QUOTE]
:lol::lol::lol:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Handzia55']Ogłoszenia dla Filusia chętnie sfinansuję, poproszę o dane do przelewu na priv. Niech to będzie prezent dla chrześniaka:lol:[/QUOTE]

cioteczko a może mu wyróżnienie na tablicy zasponsorujesz? tylko że to chyba 10 zł wyjdzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']zapytam cioteczkę barb czy nie zrobi ogłoszeń na choćby 3 portalach tych najpopularniejszych :] ile kosztuje wyróżnienie na tablicy? może choć na jednego dam.. i o bazarku możnaby pomyśleć na ogłoszena...[/QUOTE]
A może taki bazarek z nadawaniem imion właśnie? Kiedyś widziałam...

Link to comment
Share on other sites

czyli dwa kejtry byłyby wyróżnione i może zauważone, tylko czekam na odpowiedz barb czy zrobi ogłoszenia na tablicy i gumtree :] może jeszcze jakaś cioteczka ma zbędną dyszkę? :cool3: Byłoby na trzeciego kundelka. Reszta będzie musiała na bazarek poczekać chyba, choćby cegiełkowy. No i tylko tekst ułożę jak wieczorem dzidzię spać położę :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']czyli dwa kejtry byłyby wyróżnione i może zauważone, tylko czekam na odpowiedz barb czy zrobi ogłoszenia na tablicy i gumtree :] może jeszcze jakaś cioteczka ma zbędną dyszkę? :cool3: Byłoby na trzeciego kundelka. Reszta będzie musiała na bazarek poczekać chyba, choćby cegiełkowy. No i tylko tekst ułożę jak wieczorem dzidzię spać położę :][/QUOTE]
Zrobię, Ciociu sharko, zrobię. :lol:
Na początek można wyróznić nawet jedno ogłoszenie. Często na ogłoszenie jednego psiaka załapuja się inne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...