Jump to content
Dogomania

1,5 roczna, żółta bokserka ma nowy domek :)


Negri

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to zniszczę Wasze plany :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dziś byłam w schronie i zobaczyłam umowę adopcyjną na suczydło :loveu: Nie wiem gdzie i kto ją zabrał ale sunia ma domek :bigcool::bigcool::bigcool::B-fly::B-fly::B-fly:

Link to comment
Share on other sites

Chyba nie wróci sunia jak się nie mylę pojechała do Opola , państwo bardzo fajni , boksia będzie miała ogród zawsze ktoś bedzie w domku , jest troje dzieci w wieku od 14 latka do 8 latka . Pan wprost zachwycony sunią bedzie miała na imię Tekila . O naszej boksi dowiedzieli się na jakiejś stronie w internecie nawet nie było jej zdjęcia jechali prawie w ciemno :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bella11']Chyba nie wróci sunia jak się nie mylę pojechała do Opola , państwo bardzo fajni , boksia będzie miała ogród zawsze ktoś bedzie w domku , jest troje dzieci w wieku od 14 latka do 8 latka . Pan wprost zachwycony sunią bedzie miała na imię Tekila . O naszej boksi dowiedzieli się na jakiejś stronie w internecie nawet nie było jej zdjęcia jechali prawie w ciemno :lol: :lol: :lol:[/quote]
Może będą fajni? lubię ludzi co potrafią "w ciemno" zdecydować :)

Link to comment
Share on other sites

I ja też trzymam kciuki żeby to była odpowiedzialna, miła rodzinka i, że boksia dożyje u nich spokojnej starości:lol:

Życzę jej miłości już do końca!!!

Fajnie, fajnie ale ja już tęsknię!:placz: Ich też tak szybka chwyci za serce:evil_lol:

Uwielbiam szczęśliwe zakończenia!

Macie do nich telefon? Adres? Fajnie jakby możnabyło zadzwonic za jakiś czas, popytac co u suni i np jakby zdjęcia wysłali ci Państwo:lol:

Żeby nie zaginęła gdzieś bez wieści:shake: Chociaż dużo psów tak właśnie ginie i wraca albo nie wraca ale to wcale wtedy nie znaczy, że jest im dobrzre:shake:

Link to comment
Share on other sites

A wizyty poadopcyjne...Dobra wiem, u nas nie ma takich rzeczy...

Po prostu mam nadzieję, że i tym razem trafili się ludzie, którzy będą o nią dbali i jej nigdy nie skrzywdzą. No nie dziwcie mi się gdy wookół na samej dogomanii jest tyle różnych przykładów nieudanych adopcjii i przejawów okrucieństwa wobec psów...:shake:

Powodzenia Tekila!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

No ale żeby boksię spotkać w Opolu na spacerku to dopiero trzebaby było się postarać!!:razz: :evil_lol:

W każdym razie jestem zawsze troszkę zniesmaczona takimi adopcjami, bo jakby nie patrzeć to się człowiek trochę poświęca, martwi, kombinuje jakby tu sprawę ugryźć- z której strony się do tego zabrać (oczywiście mówię tu o wszystkich wolontariuszkach!), a tu PRZYSZLI, WZIĘLI I SŁUCH PO NICH ZAGINĄŁ:cool1:
Nie lubię, jak tak się kończą NASZE WYPOCINY!!!

Link to comment
Share on other sites

Ależ to dzięki Wam boksia znalazła domek bo ludzie ją wypatrzyli w internecie .:cool3:
Nie martw się Koperek będziesz miała komu szukać domku bo dziś trafiła bardzo ładna boksia , grzeczna posłuszna pięknie podaje łapkę , więc jeżeli właściciel się nie pojawi to boksia liczyć może tylko na Was !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Odniosłam takie wrażenie że boksia trafiła bardzo dobrze , chyba że wywinie im jakiś szczególny numer :razz:
Ludzie bardzo konkretni , zostali uprzedzeni że mogą być jakieś kłopoty z boksią cytuję odpowiedż pana ''Dzieci też sprawiają problemy a jednak się je kocha mimo wszystko więc z Tekilą też damy radę ""
Podobało mi się to podejście do sprawy więc mam nadzieję że taki domek spadł naszej boksi z nieba i obym się nie myliła :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']No to podniosłaś mnie na duchu[B] Bella[/B]!!!:lol: :lol: :lol: Trzeba tylko zerknąć na jakiej ulicy zamieszkała żółtaska i możemy na nią jakimś dziwnym trafem napatoczyć opiekunów białaski...:eviltong: :p[/quote]

No, no to dobry pomysł!:evil_lol: Dobrzeby było gdyby ktoś ją jeszcze kiedyś zobaczył SZCZĘŚLIWĄ!!!:loveu: Ach te psiaki- całe moje zycie! Ich szczęście jest dla mnie nasjważniejsze:lol:

[B][SIZE=4][COLOR=red][COLOR=magenta]Słuchajcie, jakby trzebabyło pomocy przy czymś[/COLOR] [/COLOR][COLOR=magenta]to pamiętajcie, że jest Gosia. Chętnie będę z Wami współpracowac w różnych sprawach.[/COLOR] [COLOR=magenta]Jestem z Wrocławia i raczej zawsze uchwytna także zawsze można się ze mną umówic.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=black]A co to za nowa bokserka? Jak taka milusia to miejmy nadzieję, że jeszcze przyjdzie po nią właściciel. Obcykacie ją ?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Fotki mam z dzisiaj tej nowej, ale żeby mi się jeszcze chciało je wstawiać...:cool1:

Musicie uzbroić się w cierpliwość- powiem tylko tyle, że tak pomarszczonej boksi daaawno nie widziałam, więc sobie wyobraźcie:loveu:

Acha i zdjęcia mogę wstawić tutaj (za jakiś czas:eviltong: ), bo wątku jej narazie nie ma co zaczynać, bo może rzeczywiście się komuś zgubiła, bo choć troszkę chuda to zadbana jest.

...sorki- trochę za dużo tych "bo" w powyższym...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...