Jump to content
Dogomania

Za stara?


Ewelina & Hera

Recommended Posts

[quote name='saJo']Jeszcze byla opcja ONka i tervika :cool3:[/quote]
To juz bylo wymieniane....
[url=http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=4070732&postcount=5]w poscie wyzej[/url][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=4070732&postcount=5"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem o co wam chodzi:razz:
Chciałam się poprostu rozejrzeć po wszystkich rasach,po ich charakterach,gdzie znajdują się hodowlę no i psem którego charakter najbardziej mi pasuje i wogóle bardzo podoba mi się ta rasa to wyżeł:loveu:.
Chyba nie chcielibyście,abym kupiła byle jakiego psa nic o nim nie wiedząc!;)

Link to comment
Share on other sites

Kantarek dla boksera to niezbyt dobry pomysł :razz:
Biorąc pod uwagę wiek suni oraz fakt, że będzie w domu absorbujący uwagę szczeniak, raczej kiepsko widze pracę ze starszym psem :cool3:

Czy Ty nie za dużo chcesz na raz? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Moje dwa suczydła są już w takim wieku, ze nie potrzebują aż tyle intensywnego ruchu. Wystarcza im po prostu swobodne wybieganie się.
Ale z najmłodszą, 3 i pół letnią, jak najbardziej biegamy.
Tzn. ona biega a ja sobie jadę na rowerze :eviltong:
Ponieważ jest to husky to ciągnięcie i potrzebę biegu, czucia wiatru w uszach, ma w genach.
O tym jak sobie układać współpracę z psem, jak dostosować sprzęt itp. to już chyba było w temacie o BJ z husky w dziale o psach zaprzegowych (grupa V) :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nie Nie i jeszcze raz nie to nie jest pies grenlandzki który moźe biegać do 12 lat,tylko wraźliwy bokser podatny ma choroby serce jeśli chcesz startować w bikejoringu kup sobie psa młodszego,zdrowszego i przystosowanego do tego a nie 7 letnią bokserkę i jeszcze po operacjach:mad::angryy::shake::-(

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...