Jump to content
Dogomania

Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...


Avilia

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A tu na pocieszenie pączek - też z punktu:)
[IMG]https://mail-attachment.googleusercontent.com/attachment/u/0/?ui=2&ik=2366e44e8f&view=att&th=13e732cc0e6851c8&attid=0.1&disp=inline&safe=1&zw&saduie=AG9B_P9qbJMF9OzVouz7zEh0Km7H&sadet=1368045684158&sads=ODBjCM-rg7vQkBqUXX7t7R2vCg0[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze:)
[IMG]https://mail-attachment.googleusercontent.com/attachment/u/0/?ui=2&ik=2366e44e8f&view=att&th=13e732c73f330c5f&attid=0.1&disp=inline&safe=1&zw&saduie=AG9B_P9qbJMF9OzVouz7zEh0Km7H&sadet=1368045742116&sads=qF-dAMjH5bUqnzR47HBn75TWNm4[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jest nam bardzo miło otrzymać od czasu do czasu wieści i zdjęcia naszych podopiecznych szczęśliwych w nowych domach [I]

Tu, piękna CHANNEL, adoptowana przez p. Maję z Krakowa. Channel wypiękniała i w końcu przytyła [I]

Pani Maju, dziękujemy za zdjęcia [I]


[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/p480x480/525368_479619628769971_819392973_n.jpg[/IMG]

[/I][/I][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa i zwierzaki']Co sie stało z Zirą ?

Wieczorek zawize sucha karme dla psiaków z Punktu ...[/QUOTE]
Justynko ja mam teraz obłęd , pamiętam o obietnicy. 15-go wyjeżdża wnusio z rodzicami i wtedy wszystko pozałatwiam i nadrobię.
Co jest z Zirą????????????????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Justynko ja mam teraz obłęd , pamiętam o obietnicy. 15-go wyjeżdża wnusio z rodzicami i wtedy wszystko pozałatwiam i nadrobię.
Co jest z Zirą????????????????????[/QUOTE]
Spoko :)
Przed chwilka zawiozłam 13 kg puriny dla psiaków i tu tez podziękowania dla Ewu za to iż zorganizowała transport tej karmy Warszawy , dziękuje Ewu ) :lol::lol::lol:

Martwię sie bardzo o Zire, co sie z nia teraz dzieje :-(

Link to comment
Share on other sites

ewu, ja jakoś dodaję zdjęcia, idzie mi to dość pokracznie, mam jakąś ściągawkę, a na dogomanii, niestety jestem z doskoku, więc nawet jak mi wyślesz zdjątka, to nie wiem kiedy mi się uda je zamieścić, ale możesz spróbować, podam Ci maila na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']ewu, ja jakoś dodaję zdjęcia, idzie mi to dość pokracznie, mam jakąś ściągawkę, a na dogomanii, niestety jestem z doskoku, więc nawet jak mi wyślesz zdjątka, to nie wiem kiedy mi się uda je zamieścić, ale możesz spróbować, podam Ci maila na pw.[/QUOTE]
Dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...