Jump to content
Dogomania

KARSIVAN kto stosował u psa


BeataSabra

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anashar']U mojego apetyt się nie zmienił, możliwe, że to chwilowe zachowanie po reakcji na jakieś składniki leku ;) Nie odstawiaj Karsivanu, poprostu dawaj jej mniej jeść ;)[/quote]

Ech łatwo mówić jak się zrywa na baczność na dźwięk otwieranej lodówki szelest woreczka.
Jestem twarda ale mi jednocześnie przykro że ona taka głodna

Link to comment
Share on other sites

To ja też poprosze przepis. Mozna spróbować dać do jedzenia zieloną fasolkę tzw. szparagówkę. Tez zatka psa a nie utuczy. Albo żelatyna (jak się już zsiądzie). Moze to hormony? Moja AJka przed cieczką takie żery ma. Dodam tylko że AJka jest 8 lat po sterylce :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']To ja też poprosze przepis. Mozna spróbować dać do jedzenia zieloną fasolkę tzw. szparagówkę. Tez zatka psa a nie utuczy. Albo żelatyna (jak się już zsiądzie). Moze to hormony? Moja AJka przed cieczką takie żery ma. Dodam tylko że AJka jest 8 lat po sterylce :)[/quote]

Sabra prawie 5 lat po ....
Tylko ona nie ma cieczek itp. rzeczy.

Na ciasteczka z otrąb nie mam przepisu mam przepis na marchewkowe :

[B][FONT=Verdana]Ciasteczka marchewkowe [/FONT][/B][FONT=Verdana](wpływające na barwę sierści) [/FONT][FONT=Verdana]

szklanka ugotowanej i zmiażdżonej marchewki
2 jajka
2 łyżeczki czosnku
1 szklanka mąki
1/2 szklanki płatków owsianych
1/8 szklanki mąki ryżowej lub zarodków pszennych
Wszystkie składniki wymieszać i wyrobić ciasto. Rozwałkować i wykrawać
ciasteczka. Piec około 45 minut aż zrobią się brązowe i chrupiące. [/FONT]
[FONT=Verdana][/FONT]
[FONT=Verdana]Tylko ja do nich nie daje czosnku i tych zarodków pszennych.[/FONT]
[FONT=Verdana][/FONT]
[FONT=Verdana]Pozdrawiam [/FONT]
[FONT=Verdana]



[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Jak w temacie. Niestety moja AJka ma zdiagnozowaną niewydolnośc serducha i potrzebuje tego leku. Drogie to jak jasna cholera, musi dostawać 4 tablety dziennie i nie wyrabiam finansowo. Może ktoś ma jakiś niepotrzebny? Albo ma namiar na miejsce gdzie taniej można kupić? U nas opakowanie 60 tabl kosztuje 60 zł. Pomóżcie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Jak w temacie. Niestety moja AJka ma zdiagnozowaną niewydolnośc serducha i potrzebuje tego leku. Drogie to jak jasna cholera, musi dostawać 4 tablety dziennie i nie wyrabiam finansowo. Może ktoś ma jakiś niepotrzebny? Albo ma namiar na miejsce gdzie taniej można kupić? U nas opakowanie 60 tabl kosztuje 60 zł. Pomóżcie...[/quote]

Jezu i Was to trafiło.
Młoda ma kardiomiopatie jutro mamy wizytę u kardiologa.......
U nas karsivan kosztuje tyle samo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Na kardiomiopate podobno dziala doskonale l karnityna (50 mg na kilo masy ciala) i koenzym q 10. Wiesz, ale AJka ma 11 latek a Twoja.... Pozdrawiamy[/quote]

No niestety ma tyle ile ma ...........
Mam nadzieję że jeszcze sobie pożyje.
My też pozdrawiamy .
Ps: masz jakieś wiadomości w naszej sprawie od D.........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Na kardiomiopate podobno dziala doskonale l karnityna (50 mg na kilo masy ciala) i koenzym q 10. Wiesz, ale AJka ma 11 latek a Twoja.... Pozdrawiamy[/quote]

kupiłam jej l karnityne tylko w jednej kapsułce jest 200 mg- hmm powinna dostać 6 kapsułek dziennie czyli opakowanie na 5 dni trochę drogo mi to wychodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Kup Olimpu, w jedneym kapsie jest 500 mg a ceny dobre!! A jak kupisz to ja jestem chetna na kody kreskowe i hologram :)[/quote]

Ech w aptece są problemy z bólem udało mi się dostać tą l karnitynę.

Ps: jak znajde dostęp do tańszego karsivanu to dam znać - Sabra dożywotnio będzie brała
Karsivan

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Karnitynę i taurynę (poczytaj sobie o taurynie szczegolnie i jej wplywie na serducho) mozesz dostac w sklepach kulturystycznych.[/quote]

W aptece Tauryny nie ma pojadę do sklepu kulturystycznego.
Coś jeszcze oprócz tego można podać ??
Jak się czuje Ajka ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataSabra']W aptece Tauryny nie ma pojadę do sklepu kulturystycznego.
Coś jeszcze oprócz tego można podać ??
Jak się czuje Ajka ??[/QUOTE]

Zaraz poszukam. Ajeczka ma się świetnie, wiesz, ona nie miała żadnych poważnych objawów, a od kiedy jest na lekach jest po prostu rewelacja! Z resztą weci u których byłam sami mówią, że jest w fenomenalnej formie, tylko musi schudnąć. Kościec ma jak młodziak, myślę, że to zasługa barfu, wszystkie wyniki jak złoto, tyle że ten blok to wina niezdiagnozowanej przez długi czas niedoczynności tarczycy. Ech, wszystko się ze sobą łączy, jak to biologia....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Zaraz poszukam. Ajeczka ma się świetnie, wiesz, ona nie miała żadnych poważnych objawów, a od kiedy jest na lekach jest po prostu rewelacja! Z resztą weci u których byłam sami mówią, że jest w fenomenalnej formie, tylko musi schudnąć. Kościec ma jak młodziak, myślę, że to zasługa barfu, wszystkie wyniki jak złoto, tyle że ten blok to wina niezdiagnozowanej przez długi czas niedoczynności tarczycy. Ech, wszystko się ze sobą łączy, jak to biologia....[/quote]

Ech u nas jest ten sam powód.
Pocieszam się tym że objawy złapane wcześnie że już ma leki.
Wybieram się do Warszawy na ECHO z młodą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataSabra']Ech u nas jest ten sam powód.
Pocieszam się tym że objawy złapane wcześnie że już ma leki.
Wybieram się do Warszawy na ECHO z młodą.[/QUOTE]
A co Ci da to echo? U nas w Rzeszowie będzie na jesień i też zapewne się wybiorę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataSabra']W aptece Tauryny nie ma pojadę do sklepu kulturystycznego.
Coś jeszcze oprócz tego można podać ??
[/QUOTE]
Można dodać do tego magnez i wyciągi z kwiatów głogu. Karnityne kupisz w dużych dawkach w kulturystycznych np w necie. pozdr M

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Można dodać do tego magnez i wyciągi z kwiatów głogu. Karnityne kupisz w dużych dawkach w kulturystycznych np w necie. pozdr M[/quote]

Dziekuje za odpowiedź sabra jest w tej chwili w miare ustawiona na lekach.
A co da ECHO ??]
zostale zalecone przez weta bo musimy wiedzieć co jest powodem skurczów dodatkowych.
zamowie l karnityne i tauryne.
kupie tez kwiat głogu
magnez ? jaka dawka na 25 kg ?/
Pozdrawiam i mam nadzieje ze sie spotkamy na krakowskiej wystawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataSabra']Dziekuje za odpowiedź sabra jest w tej chwili w miare ustawiona na lekach.
A co da ECHO ??]
zostale zalecone przez weta bo musimy wiedzieć co jest powodem skurczów dodatkowych.
zamowie l karnityne i tauryne.
kupie tez kwiat głogu
magnez ? jaka dawka na 25 kg ?/
Pozdrawiam i mam nadzieje ze sie spotkamy na krakowskiej wystawie.[/QUOTE]

OOops a ja miałam zamiar w ogóle nie jechać... Chyba jednak się pojawimy, ale wiesz, ten żar i serducho AJki... w sumie nie wiem. Niby mam auto z klima ale w końcu nie będę jej trzymać cały czas w aucie... Jeszcze zobaczę. Dawka magnezu to myslę że połowa na dorosłego człowieka, zobacz sobie na danym preparacie. Poszukam dokładnego dawkowania dla psa. pozdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']OOops a ja miałam zamiar w ogóle nie jechać... Chyba jednak się pojawimy, ale wiesz, ten żar i serducho AJki... w sumie nie wiem. Niby mam auto z klima ale w końcu nie będę jej trzymać cały czas w aucie... Jeszcze zobaczę. Dawka magnezu to myslę że połowa na dorosłego człowieka, zobacz sobie na danym preparacie. Poszukam dokładnego dawkowania dla psa. pozdr[/quote]

Ech masz racje klima to dobra na podróż ale na terenie wystawy to jak zwykle patelnia .....

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...