Jump to content
Dogomania

Oskarek i jego 3 i pół łapki!


Basieńka1997

Recommended Posts

  • Replies 472
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiuniab']Oskarku dziś kończy się dla Ciebie bazarek z uśmiechem; chyba trzeba coś nowego Oskarkowi wymyślić?? a może jakieś fanty, ktoś ma i można by urządzić bazarek na cele Oskarka?[/QUOTE]

Ja, niestety nie jestem w stanie zorganizować kolejnego bazarku z fantami.. :(
Mogę jedynie zaoferować pomoc w rozsyłaniu i prowadzeniu bazarku. :)

Link to comment
Share on other sites

Oskarek miał operowaną łapkę. Po dwu dniach zaczęły druty stabilizujące wyłazić. Miał kolejny zabieg z zewnętrzną stabilizacją./ Za ostatnie dwa zabiegi pan Dr nie naliczył kosztów. Jedynie za fotki i leki/. Dostaje antybiotyk. Oskara leczy szef największej kliniki w Poznaniu/.
Oskar jest wesoły i radosny. Nie boi się już auta. Niestety ma chorobę lokomocyjną i bardzo się ślini i czasem " haftuje".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']Oskarek miał operowaną łapkę. Po dwu dniach zaczęły druty stabilizujące wyłazić. Miał kolejny zabieg z zewnętrzną stabilizacją./ Za ostatnie dwa zabiegi pan Dr nie naliczył kosztów. Jedynie za fotki i leki/. Dostaje antybiotyk. Oskara leczy szef największej kliniki w Poznaniu/.
Oskar jest wesoły i radosny. Nie boi się już auta. Niestety ma chorobę lokomocyjną i bardzo się ślini i czasem " haftuje".[/QUOTE]

O mateńko, czyli się pokomplikowało niefajnie:(
Ileż on się musi biedny z tą łapiną nacierpieć, tyle zabiegów, leków.
Super, że Pan doktor nic nie policzył, świetny człowiek z Niego!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Trzeba się zebrać do kupy i zrobić sporą akcję ogłoszeniową, nie wiem, podzielmy się województwami, bo inaczej to nie ma żadnej racji bytu. Ja już robiłam dwa razy Oskarkowi, ale nie wyrobię sama ze wszystkim, bo cały czas robię też innym ogłoszenia.[/QUOTE]
ja niestety w tym momencie nie jestem w stanie pomóc:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']Mogę Go zawieść do weta czy do DS,DT, wyjść na spacer. Porobić nowe foty. Ale ogłoszeń nie robię.:(/ najwyżej jak znajdziecie na Dogo bazarek ogłoszeniowy mogę wykupić pakiecik/[/QUOTE]
z wykupieniem bazarku, to nie problem, ja też chętnie dla Oskarka wykupię pakiecik, trzeba jakiś nowy tekst do ogłoszeń, bo Oskarek już z łapką już zaczyna wychodzić na prostą, no i fotki takie "ogłoszeniowe" na pewno by się przydały; No bo kochane cioteczki Oskarek musi znaleźć dom i kropka.....

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z asiuniab- tekst MUSI być zmieniony, bo tam było bardziej o zbieraniu pieniążków na operacje, o szukaniu DT i o stanie łapki, ale tekst jest chyba sprzed jakichś 2 miesięcy. Oskarek generalnie ma bardzo ładne zdjęcia, tylko może udałoby się zrobić ze 2-3 na przykład na trawce a nie w boksie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Hmm... Ja straciłam wenę twórczą(jeśli była ona kiedykolwiek;d), ale widziałam gdzieś wątek, na którym jedna z cioteczek oferuje napisanie tekstu. W dziale "podaruje" chyba[/QUOTE]
też kiedyś coś takiego widziałam, ale nie mam pojęcia gdzie;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...