Jump to content
Dogomania

Kosmetyki Dr LUCY


bodzia78

Recommended Posts

[quote name='Talagia']Mam krem do łapek i sprawdza sie znakomicie :multi:
Opuszki są teraz jak u szczeniaczków :evil_lol::evil_lol:

A mam teraz pytanko :roll:
Zamowilam lotion uwydatniajacy lejacy sie wlos, dostalam paczuszke i wszystko gra, ale jest to partia z 2006 i niedlugo konczy sie data waznosci :-o
I teraz zastanawiam sie czy produkt dalej ma dzialanie jakie powinienen miec? Jaki zapach ma ten lotion? Bo ten moj nie jest zbyt przyjemny i zastanawiam sie czy to normalne, czy powinnam kupic nowe opakowanie? :roll:


Z góry dziekuje ;)[/quote]

Hej!
Odezwij się do mnie na maila ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ) i coś wymyślimy :cool3:.
Ale taka informacja dla wszystkich. Kosmetyki Dr Lucy są naprawdę [COLOR=black][U]naturalne[/U][/COLOR] :roll:, tak więc warto zwrócić uwagę na ich przechowywanie. Latem najlepiej wstawić się w chłodne miejce lub do lodówki. Kiedy zabieramy je latem na wystawę, zwrócić uwagę, żeby nie leżały na słońcu.
Tak zabezpieczone kosmetyki będą trwalsze- dłużej niż termin ważności podany na opakowaniu. Gwarantuję- sprawdziłam! :cool3::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bura']A czy jest jakiś szampon taki bez mycia psa? To znaczy taki, że się psa spryskuje, wmasowuje a potem przeciera szmatką albo wyczesuje szczotkiem z watą?? Taki mam z Khary ale może macie też?[/quote]

Jest taki szampon przygotowany dla szczeniąt, ale oczywiście można go zastosować dla dorosłego psa. :cool3:
W każdym razie szampon nazywa się PUPPY DRY i stosujesz go dokładnie tak jak napisałaś. Spryskujesz, przeczesujech i przecierasz- i gotowe :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psiutka380']Do tej pory myłam w TRIXIE dla czarnej sierści i byłam zadowolona.[/quote]
Ja uzywalam do tej pory J.P.Hery'iego do poglebiania czerni i bieli.
Ale szampony Dr Lucy sa lepsze, nie mowiac o olejkach :p Olejki sa genialne :multi: i lotiony do spryskiwania siersci :multi:
Zapraszam na watek moich kolaczek Kostaryki i Casablanki-z mieleckiego schroniska, sa zdjecia, a za kilka dni wstawie nowe (po kapieli).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Ja juz zamowiłam :cool3::cool3::cool3:
Bedzie to juz 2 sezon z dr Lucy, jestem jaknajbardziej zadowolona klientka i mysle ze moj Cets tez jest zadowolony, chociaz on woli efekt po kapieli niz sama kapiel :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

pozdr.[/quote]
A co zamówiłaś? bo widzę że Cest ma podobny rodzaj sierści do mojego. Czyli taka śliska przylegająca :).

Jaki szampon dla doga niemieckiego błękitnego?? (ostatnio wskoczył do Wisły-fu!, i nie miałam w czym go wykąpać...bo nie przewidywałam kąpieli w zimie)....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']A co zamówiłaś? bo widzę że Cest ma podobny rodzaj sierści do mojego. Czyli taka śliska przylegająca :).

Jaki szampon dla doga niemieckiego błękitnego?? (ostatnio wskoczył do Wisły-fu!, i nie miałam w czym go wykąpać...bo nie przewidywałam kąpieli w zimie)....[/quote]

Juz Ci pisze :razz:
Uzywam szamponu koloryzujacego na naturalnych skladnikach, co dla mnie jest dosc istotne! Jest do siersci czarnej i srebrnej, wiec mysle ze powinna byc dla was w sam raz :cool3:
Dodatkowo uzywalam odzywki witaminowej Hair repair, wiem ze ponoc juz jej nie ma za to jest jej ulepszona wersja Vital. Z poprzedniej wersji bylam zadowolona, wiec mysle ze skoro jest ulepszona to nie powinna byc gorsza
Paczuszka juz jest do mnie w drodze, wiec na dniach bede kapac psy i wtedy z checia sie o odzywce wypowiem.

Psiutka, odezwij sie do Iwony ona ma cennik i poradzi Ci co wybrac dla Twojego psa. Naprawde szczerze POLECAM!!!

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Iwona mnie namowilam do szamponu poglebiajacego kolor - wybralam red - sam szampon nie jest farba! Juz kolor jego wiele mowi, bo jest... chmielowy. Odzywke vital juz 4 uzywam, tym bardziej, ze stosuje ja z woda do czesania psa co tydzien. Uzywam tez olejek, ktory mieszam wlasnie z vitalem i woda do czesania. Proporcje powiedziala mi Iwona. Kolejna paczka w drodze - robie maluski zapasik. Mam w nosie Allsystemy i Hery i inne!

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Red]Ja się ostatnio zachwycam STYLE. [COLOR=Black]Mam wrażenie że tam gdzie czerń nabłyszcza i pogłębia a tam gdzie biel to podkreśla !!! Szampon WHITE tez jest rewelacyjny. No i ten zapach :) . Odkąd poznałam Dr Lucy nie chcę słyszeć o innych kosmetykach :D[/COLOR][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Juz Ci pisze :razz:
Uzywam szamponu koloryzujacego na naturalnych skladnikach, co dla mnie jest dosc istotne! Jest do siersci czarnej i srebrnej, wiec mysle ze powinna byc dla was w sam raz :cool3:
Dodatkowo uzywalam odzywki witaminowej Hair repair, wiem ze ponoc juz jej nie ma za to jest jej ulepszona wersja Vital. Z poprzedniej wersji bylam zadowolona, wiec mysle ze skoro jest ulepszona to nie powinna byc gorsza
Paczuszka juz jest do mnie w drodze, wiec na dniach bede kapac psy i wtedy z checia sie o odzywce wypowiem.

Psiutka, odezwij sie do Iwony ona ma cennik i poradzi Ci co wybrac dla Twojego psa. Naprawde szczerze POLECAM!!!

pozdr.[/quote]
To chyba wlasnie dla nas stworzony :). Mam nadzieje że on nie rozjaśni koloru mojego psa :).
A jak pachną te szampony? Nie bardzo intensywnie ?

może bym od razu płyn do uszu i ten do opuszek wzięła :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

Sota, dokladnie dla mnie bylo bardzo wazne zeby to nie byl szampon koloryzujacy"chemikaliami" wlasciwie nawet do konca to nie jest koloryzujacy a poglebiajacy kolor.

Moon_Light, ja jestem bardzo zadowolona, co do zapachów uważam, ze są OK dla niektórych osób pamietam ze zapach byl zbyt intensywny-słodki, ale mi na psie odpowiadal.

W przyszlosci chetnie skorzystam pewnie jeszcze z nablyszczcza, jednak obecnie mam jeszcze swoj stary ktory jeszcze uzytkuje, bo jakos sie skonczyc nie moze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Płyn do uszu nie maialm okazji stosowac, ktos stosował? Jakie wrazneia? Moj ostatnio ma jedno ucho bardzije prybrudzone, ale nie jest to zapalenie i z tym walcze :roll:

Namawiam ich jeszcze zeby "stworzyli" paste do zebow bo uwazam ze tez moze byc ciekawa :cool3:

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']

Moon_Light, ja jestem bardzo zadowolona, co do zapachów uważam, ze są OK dla niektórych osób pamietam ze zapach byl zbyt intensywny-słodki, ale mi na psie odpowiadal.

W przyszlosci chetnie skorzystam pewnie jeszcze z nablyszczcza, jednak obecnie mam jeszcze swoj stary ktory jeszcze uzytkuje, bo jakos sie skonczyc nie moze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Płyn do uszu nie maialm okazji stosowac, ktos stosował? Jakie wrazneia? Moj ostatnio ma jedno ucho bardzije prybrudzone, ale nie jest to zapalenie i z tym walcze :roll:

Namawiam ich jeszcze zeby "stworzyli" paste do zebow bo uwazam ze tez moze byc ciekawa :cool3:

pozdr.[/quote]
Skusiłam się :) . Ja uszy dosyć rzadko czyszczę, dlatego chcialabym coś dobrego.
A ten nabłyszczacz to w sprayu?
ps.Pasta była by super :).
ps2. Zazdroszcze właścicielom długowłosych psów...bo chętnie bym się pobawiła przy psie :). A na moim szczurze to za bardzo nie ma co pielegnować :D. Przetrzeć wilgotną szmatą , i też jest dobrze:evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']Skusiłam się :) . Ja uszy dosyć rzadko czyszczę, dlatego chcialabym coś dobrego.
A ten nabłyszczacz to w sprayu?
ps.Pasta była by super :).
ps2. [U]Zazdroszcze właścicielom długowłosych psów...bo chętnie bym się pobawiła przy psie :). A na moim szczurze to za bardzo nie ma co pielegnować :D. Przetrzeć wilgotną szmatą , i też jest dobrze:evil_lol:;)[/U][/quote][U]o[/U]j odechcialaby Ci sie, odechcialo. Za szczeniecia czesanie prawie co dzien, teraz raz na tydzien i zajmuje to jakies dobre 2 godziny kiedypsa chceszdobrze rozczesac:) a kapiel... to wrazzczesaniem, moczeniem w wannie myciem i suszeniem zuszarka - 4 godziny - nie Twoje! Do tego dochodzi mycie mordy, uszu, no bo kudly zamiataja wszystko z ulicy, a juz nie wspomne przy kilogramach blota w deszczwe dni.. Ale coz... kochaj i czesz! Nie ma wyjscia!
A i zapomnialam dodac o rzepach, suchych lisiach w kudlach i galazkach!

Link to comment
Share on other sites

Hihi ja tez mam "tylko" krotka siersc, czasem rowniez mialabym sie ochote pobawic....nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo...nawet glaskowlosego troche czasem mecze zabiegami pielegnacyjnymi :evil_lol:

Nablyszczacz jes bodajze z pompka do spryskiwania, ktos go uzywal?

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']
Płyn do uszu nie maialm okazji stosowac, ktos stosował? Jakie wrazneia?

[/quote]
Płyn do uszu jest REWELACYJNY choć na czyszczenie tuż przed wystawą u długowłosych psów się nie nadaje ponieważ jest w postaci olejku i tłuści trochę włosy w / dookoła uszu.

Czyści bardzo dobrze, natłuszcza i odżywia ucho. Moja weterynarz stosuje go u psów które np nie tolerują Otosolu.

Tak więc testowane ;) na zwierzętach :D

[B]Polecam.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...