Jump to content
Dogomania

Luna-prawie odważna sunia


Guest wolfheart

Recommended Posts

Guest wolfheart

hej :)

u nas dzisiaj trochę duszno,ale raczej nie burzowo:shake:

Luna jest znowu niegrzeczna,broi od samego rana,a jak zwracam jej uwagę to merda ogonem:evil_lol:Głupol:p

[IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/08/b63252536d2794facaf2aa6fb77d8fd0_original.jpg?1377553949[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']żeby jeszcze robaków nie było[/QUOTE]

nooo ja wczoraj miałam spotkanie bliskiego stopnia z obleśnym pajakiem :eek2:
powiedziałam Sebatianowi ze już nigdy , przenigdy nie wejde z rowerem do domku gospodarczego :no-no-no:
wchodzę Ci ja wczoraj do domku gospodarczego schować rower ( oczywiscie najpierw dobrze obejrzałam wejście czy nic tam nie wisi ) nagle coś mnie jak by pociagnęło za włosy , więc oczepałam głowe i poszłam , zjadłam obiad i poszłam umyć narożnik , nachylam sie nad nim ze ścierką a z głowy zwisnał mi na pajęczynie wielki ochydny pajak :eek2: normalnie z prędkościa światła zadałam mu ciosa , spadł na podłogę i go okrutnie zdreptałam :mad: ale serce miałam w gardle :shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

niby powinnam przywyknąć do takich paskudnych stworzonek,tyle czasu spędzamy z Lunką w lesie,ale to jest takie wstrętne że nie dam rady:-? wczoraj żaba skoczyła mi tuż przy nodze,fuj taka duża była,wstrętna aż mnie ciarki przeszły,a na drzewie przykleił się duuuuuży ślimak(bez skorupki,ten łysy) dobrze ,że byłam przed śniadaniem bo puściłam bym porządnego pawia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Ja pająków się strasznie brzydze za nic bym go nawet na ręke nie wzięła :crazyeye:[/QUOTE]

ja też bym nie wzięła :shake:

[quote name='marta.k9080']niby powinnam przywyknąć do takich paskudnych stworzonek,tyle czasu spędzamy z Lunką w lesie,ale to jest takie wstrętne że nie dam rady:-? wczoraj żaba skoczyła mi tuż przy nodze,fuj taka duża była,wstrętna aż mnie ciarki przeszły,a na drzewie przykleił się duuuuuży ślimak(bez skorupki,ten łysy) dobrze ,że byłam przed śniadaniem bo puściłam bym porządnego pawia[/QUOTE]

to pewnie sie nie raz wydzierasz w tym lesie :eviltong:

[quote name='Sonka95']Ja jak byłam młodsza to pamiętam te czasy jak sie chodziło ze znajomymi i ratowało ślimaczki z chodnika :diabloti: mnie żaby i ślimaki nie brzydza ;)[/QUOTE]

mnie też nie brzydzą , ostatnio na spacerze znaleźliśmy dużo małych żabek :diabloti: fajne były :diabloti:

[quote name='marta.k9080']na dworze 22'C ,a ja zamarzam we własnej chałupie:roll: ale mam kawusię na rozgrzewkę:loveu:[/QUOTE]

nie no aż tak zimno to u nas nie jest :shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']
to pewnie sie nie raz wydzierasz w tym lesie :eviltong:

mnie też nie brzydzą , ostatnio na spacerze znaleźliśmy dużo małych żabek :diabloti: fajne były :diabloti:

nie no aż tak zimno to u nas nie jest :shake:[/QUOTE]


staram się nad sobą zapanować:evil_lol:
nie,żaby są wstrętne:shake:
a u nas zawsze jak się ochłodzi,to na dworze cieplej niż w mieszkaniu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...