Jump to content
Dogomania

Luna-prawie odważna sunia


Guest wolfheart

Recommended Posts

Guest wolfheart

Juliusy są super moim zdaniem:eviltong: Luna wyglądała by w nich jak pies pracujący:cool1: Może wysępię od rodzinki jako prezent pod choinkę:cool3:

Co do legowiska,Lunka chętnie wybiera miękkie posłania,także nie będzie bezużyteczne.Podusia i tak już jest brzydka więc czas na coś lepszego.


U nas pogoda bez zmian,22'C ale poranki coraz bardziej chłodne,tylko 14'C.
Lunka miała dzisiaj towarzystwo swoich kolegów,nie widziała ich kilka dni i na powitanie aż się poturbowali we trójkę:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

Lunka najchętniej wybiera łóżko:diabloti: Ale ona często przemieszcza się w nocy...:evil_lol: W ciągu dnia Luna kładzie się na podłodze,albo wskakuje na fotel.

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']hejka Luneczki :lol:[/QUOTE]

siema:cool1:

cholera jak mnie suszy,tyle wypiłam i ciągle mało...kawę bym chciała,ale po kawie jeszcze większe pragnienie:placz:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']taaaa :diabloti:

ja własnie sobie otwarłam piwko i chipsy :diabloti:[/QUOTE]

i Twoją dietę szlag jasny trafił:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

dobra wymówka:diabloti: w weekend najlepiej wchodzi

ja pożarłam Layś Strong Piri Piri,ale w południe więc już chyba je przetrawiłam

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

:evil_lol: niedawno jadłam Layś solone,niby miały gwarancję do października ,ale jakoś mało słone były i mało chrupiące,ogólnie wolę grubo krojone chipsy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']:evil_lol: niedawno jadłam Layś solone,niby miały gwarancję do października ,ale jakoś mało słone były i mało chrupiące,ogólnie wolę grubo krojone chipsy[/QUOTE]


a ja własnie wole te cienko krojone ;) te grubo mi sie juz przejadły :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']:evil_lol: niedawno jadłam Layś solone,niby miały gwarancję do października ,ale jakoś mało słone były i mało chrupiące,ogólnie wolę grubo krojone chipsy[/QUOTE]
Ja solonych nie lubię i też wolę grubo krojone, Lay's MAX są genialne :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

ja nie zjadam takich ilości chipsów jak Ty:shake: jeszcze nie zdążyły mi się przejeść ,niedobrze mi po nich, ale od czasu do czasu i tak zjadam dla smaku:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Ja solonych nie lubię i też wolę grubo krojone, Lay's MAX są genialne :loveu:[/QUOTE]

ley's MAX też sa dobre :lol:

[quote name='marta.k9080']ja nie zjadam takich ilości chipsów jak Ty:shake: jeszcze nie zdążyły mi się przejeść ,niedobrze mi po nich, ale od czasu do czasu i tak zjadam dla smaku:diabloti:[/QUOTE]

mnie chipsy uzalezniaja , ale mam takie tygodnie gdzie na sama mysl o chipsach mi nie dobrze :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...