Jump to content
Dogomania

Luna-prawie odważna sunia


Guest wolfheart

Recommended Posts

Guest wolfheart

hej Wszystkim:lol:

od samego rana napierdziela mnie łeb,a dlaczego...bo Lunie odbiło i ledwo odpięłam jej smycz,a panna mi nawiała i schowała się w krzakach.Dobre 15min trwało zanim ją dopadłam,nie działało ani olanie jej ,ani przywołanie,w końcu wydarłam się na całe gardło "do mnie k***a, bo jak sama Cię załapię to napie*dolę,dura suko ":diabloti:(tak ,wiem śliczne się wyrażam) i Luna posłusznie położyła się kładąc uszy po sobie,a ja podeszłam i zapięłam jej smycz.

Od początku tygodnia,panna szaleje,ale dzisiaj przegięła:mad:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

szajba jej odbija,trzeba ją zdyscyplinować:diabloti: tak sobie myślę,na kilka dni zapomnimy o Flexi i będzie Lunka grzecznie szła na krótkiej smyczy i łańcuszku zaciskowym :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='vege*']Fajna obróżka :smile: te zatrzaski są bardzo fajne i mocne, mam taki przy norwegach od chyba ponad 2 lat :smile:[/QUOTE]

mam nadzieję,że Luna nie wykończy tej obroży zbyt szybko:evil_lol:


[quote name='dOgLoV']hehehehheheh dobra jesteś :diabloti:[/QUOTE]

normalnie ciśnienie mi skacze,jak Luna jest taka głupia:mad:

[url]http://i.pinger.pl/pgr353/7c12842a000281224e35c989[/url]
dziękuję,niech Ci się w nocy przyśni:p

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']najlepiej jak by z takim kapciochem w pysku Luna wskoczyła jej do łóżka w momencie jak Marta by się przebudziła :roflt::roflt::roflt::roflt:[/QUOTE]

Luna nie jest typem samobójcy...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

nie :) Luna dostała zastrzyk w maju i działa do października.W październiku chciałabym ją wreszcie sterylizować,ale ciągle to odkładam ,bo mam taki lęk ,że się nie obudzi...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']nie :) Luna dostała zastrzyk w maju i działa do października.W październiku chciałabym ją wreszcie sterylizować,ale ciągle to odkładam ,bo mam taki lęk ,że się nie obudzi...:-([/QUOTE]


obudzi sie , dlaczego miała by sie nie obudzić ??

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']obudzi sie , dlaczego miała by sie nie obudzić ??[/QUOTE]

nie wiem:shake: słyszałam kiedyś,że suka nie wybudziła się z narkozy,a inna znów miała powikłania.I jak sobie o tym pomyślę,to mi słabo...

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='magdabroy']Nie myśl tak :shake:
Z dwojga złego wolałabym poddać psa narkozie niż faszerować go hormonami :roll:[/QUOTE]

Luna dostała w sumie dwa razy hormony:oops: i starczy.Ja popieram sterylkę w 100%,ale nic nie poradzę na to,że martwię się o Lunę.

[quote name='dOgLoV']eeee , będzie dobrze , nie mozesz tak sie nastawiać [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/shake.gif[/IMG][/QUOTE]

staram się tak myśleć

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...