Jump to content
Dogomania

Dług w lecznicy 5.900 zł,błagam o pomoc,Osoba od 40 lat pomagajaca zwierzetom teraz sama potrzebuje pomocy.


DORA1020

Recommended Posts

3 godziny temu, Tyśka) napisał:

Czy mogłabym Cię prosić o wyróżnienie dla Frania? Jednak nigdzie nie jedzie, nadal jest bezdomny.

https://www.olx.pl/oferta/osmiomiesieczny-franio-kocia-slodycz-i-szczescie-CID103-IDI31GP.html

Wyróżniłam to ogłoszenie ale trzeba przyznać, że zdjęcia są paskudnej jakości. Potrzebne sa koniecznie nowe zdjęcia. 

Dora, u kogo jest Franio?

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Tyśka) napisał:

Nie będzie lepszych:( Franio jest u pani Krysi :( 

Zadzwoniłam pod numer podany w ogłoszeniu. Pani Kasia powiedziała, że Franio będzie miał inny dom. U Krystyny natomiast jest taki sam Stefanek i trzeba będzie jego ogłosić.  Napiszę  do Krystyny aby zrobiła jakieś zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, bakusiowa napisał:

Zadzwoniłam pod numer podany w ogłoszeniu. Pani Kasia powiedziała, że Franio będzie miał inny dom. U Krystyny natomiast jest taki sam Stefanek i trzeba będzie jego ogłosić.  Napiszę  do Krystyny aby zrobiła jakieś zdjęcia.

Tak, to prawda. Pomysł pojawił się tuż po tym jak tutaj napisalam, że Franio nadal szuka ds. Franio idzie zamiast Stefanka, bo kotki są identyczne i Pani, która chciała Stefanka przystała na to. Stefanka ogłoszenie tez nadal wisi i ustaliłyśmy wczoraj wieczorem z panią Kasią, że Stefanek będzie miał dwa ogloszenia: jako Stefanek i Franio, żeby nie mieszać już, a i to większe szanse, ze ktoś go wypatrzy. Nie pisałam już tutaj tego, bo i tak mąż mowi, że ja dla zwierzaków mam 2/3 etatu... ciągle wiszę na telefonie, coś załatwiam i ciągle ogłaszam. Nie mam czasu, a ta informacja wydała mi się nie aż tak istotna, bo i tak na razie u p. Krysi są cztery kotki do adopcji - pomyślałam, że napisze Wam to dzisiaj albo w wolnej chwili.

Przepraszam, jeśli ktoś czuje, że powinnam jednak byla to napisać id razu, ale naprawdę brakuje mi doby.

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, bakusiowa napisał:

Takie dostałam jedno zdjęcie Stefanka.Brak opisu.

 

 

Pani Krysia pisze, że to jest kot półdziki, cały czas się przemieszcza albo śpi czy leży z psem albo innym kotem. To by oznaczało, że ciężko jest zrobić zdjęcie.

Tez je mam. Wstawialam je na wątek parę stron wcześniej.

 

Mam je też na olx Stefanka: https://www.olx.pl/oferta/osmiomiesieczny-skromny-stefan-czarny-wiec-bezdomny-CID103-IDHraKE.html

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcie ładne,czasami jedno dobre zdjęcie wystarczy

kiedys chciałam znależć dom czarnemu od Krystyny,ale dostałam okropne zdjęcie,więc ogłosiłam z innym

i się udało znależć dom,a ludzie nigdy się nie pokapowali,że to nie ten kotek

ja też będę miała czarnego do adopcji,jak będzie wyleczony,więc gdyby jakis dobry domek się trafił,a czarnulki od Krystyny znalazły dom,to mam czarnego do adopcji,a i ala123 szuka juz kilka miesięcy dla czarnych kocurków domu

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2021 o 09:59, Tyśka) napisał:

Kolejny kiciuś do adopcji. 7msc Gucio z działek. Na działce był dzikuskiem, a 6eraz to ogromny pieszczoch i przytulak. Lubi towarzystwo kotków. 

part000001.jpg.89ba020e3d34513d576ced0759aaa163.jpg

part000003.jpg.9b66b50f5b82aa8c0b1d275dd6df2718.jpg

part000005.jpg.717b36574e5d997990d796eaa9424b5f.jpg

part000007.jpg.93ddfc2937009d807f6c0b51cbca204a.jpg

part000009.jpg.16e6b546e8155d3e09a3a6d59ca8d6a9.jpg

Niestety, Gucio się pochorował i zostałam poproszona o zdjęcie ogloszeń do czasu aż nie wyzdrowieje... zdrowiej, kiciusiu ;(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Niestety, o Rumianka nikt nie pyta... Ludzie nie chcą kotka z amputowanym ogonkiem? :( Za stary? Nie rozumiem... przeniosłam kotka z Krakowa do Katowic: https://www.olx.pl/oferta/rudasek-przystojniaczek-rumianek-lek-na-cale-zlo-swiata-CID103-IDHns39.html

Biedny. Może jednak znajdzie swojego amatora.Ciekawe czy nie ma chociaż kawałeczka ogonka. Na zdjęciach akurat nie widać tyłu.

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, bakusiowa napisał:

Biedny. Może jednak znajdzie swojego amatora.Ciekawe czy nie ma chociaż kawałeczka ogonka. Na zdjęciach akurat nie widać tyłu.

Niestety, Rumianek nie ma dobrych zdjec. 

Była jedna Pani zainteresowana adopcją Rumianka, ale ma psiaki... a Rumianek musial mieć mocno przykre doświadczenia z psami i ich panicznie się boi.

Od wczoraj u Pani Krysi są dwie nowe kotki :( Okolo 4miesieczne, mocno przerażone. Jakiś pan przywiózł je prosto ze stodoły. :( 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...