Jump to content
Dogomania

Chmurko.... za szybko poszłas do Nieba :(....


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Murka to mówie wam w narzeczonym jak nic zabujana! Na mnie to nic ale na niego łepek zza budy wystawia i wodzi wzrokiem i patrzy co on się poruszy to wpatruje i przekrzywia główke i patrzy tymi ślicznymi orzechowymi oczkami i nie bez wzajemności(ledwo przyjechał do domu to z powrotem chciał do niej jechać, i kiedy i kiedy znów ją odwiedzimy wciąż pyta, niestety pracuje tak że dopiero w niedziele chyba się uda)

Link to comment
Share on other sites

Przyznam,ze Murka juz przestaje byc niewidzialna;)
Po pierwsze wszyscy wiedza,ze ta pani ,co przynosi wielki gar domowego jedzonka dla psow (ryz,kurczaczek plus miesko),to do Murki i Sułka przychodzi :)
Po drugie-psy,gdy zaczynaja czuc sie wazne,zmieniaja sie na plus.

Link to comment
Share on other sites

Przyznam,ze pod wzgledem charakteru Murka idealnie pasuje do Deedee.Sunia wlasnie potrzebuje spokojnej ,delikatnej opiekunki.Jakbym chciala,zeby sie jej udało.
Deedee,moze w lipcu,bedziemy w Twojej łazience kąpac wlasnie Murke :) ?
Musimy posprawdzac uczulenie Twojego TZ na jej siersc,przeciez zawsze mozemy ja tuz przed adopcja zabrac na kapiel do Ciebie,o ile sie zgodzisz.
I zobaczyc,czy jest reakcja alergiczna.Nie wiem,tylko,czy to bedzie miarodajne,nie znam sie na alergii.

Link to comment
Share on other sites

Jasne!!!Zawsze coś:) Już się cieszę!!!!Bardzo!!!!Tylko daj znać wcześniej żeby narzeczony mógł być w domu, on to dopiero się ucieszy!!!Brązowa jak jest potrzeba wykąpać jakiego kolwiek pieska to ja chętnie służę pomocą, a właściwie łązienką;) Daj tylko znać kiedy

Link to comment
Share on other sites

Czy ja wiem???Może troszke kojarzy(że to ta od gara z żarciem:))Nie widuje się z nią długo i zwykle z daleka(przy jej boksie i Sułka jest pas zieleni znaczy jakieś krzaczki,drzewka i to jest podwyższone a ja o kulach jeszcze chodze wiec cieżko mi tam się dostać), ale na pewno troszke zmieniła się na plus, albo poprostu trafiam na jej lepszy humorek:)

Link to comment
Share on other sites

To prawda,Murka przynaglajaco szczeka na mnie,ze mam sie pospieszyc z nakladaniem zarełka.To dobry znak.Kamila,my nawet nie podejrzewamy,jak duzo rzeczy zauwazaja psy :) Jestem pewna,ze Ciebie Sułek i Murka juz kojarza, duzo fajnych dla nich rzeczy wiaze sie z Twoim widokiem.Wpierw pojawiasz sie Ty,rozmawiasz z nimi,potem idzie gar domowego jedzenia.Pieski juz maja prawidłowe skojarzenia.

Link to comment
Share on other sites

Będzie off:
Kiedyś przeczytałam, że zwierzęta nie potrzebują odmiany w pożywieniu, że dobrze dobraną, pełnowartościową karmą można psa lub kota karmić przez całe życie, bez żadnych zmian. I tylko mam wrażenie, że moje koty i pies coś nie czytały zbyt uważnie, tego artykułu, bo jak tylko dam im coś nowego, to wtranżalają, aż mam wrażenie, że przegryzą miski.

Deedee, psiaki, które od wielu wielu lat jedzą schroniskowe specjały, na 100% kojarzą, że to właśnie Ty przyniosłaś im prawdziwe, domowe jedzonko.

Link to comment
Share on other sites

"Kiedyś przeczytałam, że zwierzęta nie potrzebują odmiany w pożywieniu, że dobrze dobraną, pełnowartościową karmą można psa lub kota karmić przez całe życie, bez żadnych zmian."
Tak, ja też o tym czytałam i że nawet nie za dobrze jest zmieniać (przynajmniej drastycznie) im karmę. Tylko że w domowych warunkach taki piesek dostaje czasem smakołyki i pyszne,zdrowe nagrody a w schronisku to jak się ktoś zainteresuje(chyba), więc ja się interesuje i troszkę dopieszczam:lol:
Ale bym była zła na siebie gdyby przeze mnie Murka nabawiłaby się jakiegoś rozstroju żołądka:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...