Jump to content
Dogomania

Spinka już w sosnowieckim raju!!! :) Huuurrra!!


Bushido

Recommended Posts

[quote name='Bushido']Pani wycięła kołtuny czyli wszystko. A wokół oczy króciutko bo miała tam posklejaną sierść i to jej oczy drażniło dodatkowo. Oczy nie ropieją, ona ma taki nalot na oczach i żeby tego nie było musi mieć zakrapiane oczy. W ogóle słabo widzi ale jak przechodziłyśmy koło witryn sklepowych,w których można się przeglądać zatrzymywała się i przeglądała :)[/QUOTE]
:D no proszę...mała kobietka :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='b-b']:D no proszę...mała kobietka :D[/QUOTE]
A co jeszcze wyszło podczas tej wizyty? Że miała przecinane ucho, tak do połowy, na szyi ma blizny, jednak w kształcie litery U i jeszcze jedną.

Ja myślę, że ona sporo przeszła. Może dlatego nie jest taka radosna, wesoła. Teraz jest pora na odpoczynek po tych wszystkich przykrościach, które ją spotkały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bushido']A co jeszcze wyszło podczas tej wizyty? Że miała przecinane ucho, tak do połowy, na szyi ma blizny, jednak w kształcie litery U i jeszcze jedną.

Ja myślę, że ona sporo przeszła. Może dlatego nie jest taka radosna, wesoła. Teraz jest pora na odpoczynek po tych wszystkich przykrościach, które ją spotkały.[/QUOTE]
Biedna malutka. Ile musiała się nacierpieć w swoim życiu tylko ona wie :shock::glaszcze:
Ludzie to straszni zwyrodnialcy....i dziwne tylko, że matka ziemia takich nosi :(
Czy był może jakiś odzew z ogłoszeń? Wiem jestem w gorącej wodzie kompana...ale tak bardzo bym chciała żeby miała już swój domek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Biedna malutka. Ile musiała się nacierpieć w swoim życiu tylko ona wie :shock::glaszcze:
Ludzie to straszni zwyrodnialcy....i dziwne tylko, że matka ziemia takich nosi :(
Czy był może jakiś odzew z ogłoszeń? Wiem jestem w gorącej wodzie kompana...ale tak bardzo bym chciała żeby miała już swój domek ;)[/QUOTE]
Na razie nie było odzewu. Ale pani z Krakowa napisała, że jak w ciągu 2, 3 tygodni się nikt godny uwagi nie trafi to małą zabiera do siebie. Wtedy jej się powinien skończyć remont a przynajmniej najgorsze będzie miała za sobą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bushido']Na razie nie było odzewu. Ale pani z Krakowa napisała, że jak w ciągu 2, 3 tygodni się nikt godny uwagi nie trafi to małą zabiera do siebie. Wtedy jej się powinien skończyć remont a przynajmniej najgorsze będzie miała za sobą.[/QUOTE]
Może to właśnie TEN domek? Oby :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']No to teraz Spineczce na chłodne ranki i wieczory potrzebny jest kubraczek,zanim sierść odrośnie to trochę potrwa.[/QUOTE]
No nie pomyślałam o tym :( Jaka spineczka jest duża? Ile waży? Proszę podajcie odległość od szyi do ogonka i ile ma za przednimi łapkami - przyda się miara krawiecka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']No nie pomyślałam o tym :( Jaka spineczka jest duża? Ile waży? Proszę podajcie odległość od szyi do ogonka i ile ma za przednimi łapkami - przyda się miara krawiecka ;)[/QUOTE]

faktycznie,Spinka nie mieszka w domku:-(moj Alex juz wieczorami w polarku chodzi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bushido']Mamy kubraczki ale nie mierzyłam, który jest dobry. Rzeczywiście już chłodno. Wczoraj wyszła tylko na siku i z powrotem do budynku. Bidulka[/QUOTE]
To ubierajcie już biedulce coś na poranne i wieczorne spacerki :)
W poniedziałek niby ma wrócić wysoka temperatura więc nadzieją, że wygrzeje sobie znowu trochę ciałko i kostki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bushido']Napisała do nas Pani z okolic Katowic. Ma shih tzu. Mieszka w bloku. Tylko trzeba byłoby dowieść maliznę.[/QUOTE]
Wyślijcie tam najlepsze cioteczki na zwiady!!! Żeby dobrze przetrzepały przyszły domek!!!
To ja proszę zmierzyć małą za łapkami i od szyi do ogonka :)

Link to comment
Share on other sites

Można na już odciąć rękaw z jakiejś niepotrzebnej cieplejszej bluzki i wyciąć dwa otwory na łapki i już jest kubraczek tymczasowy.Pomyślcie o tym za nim malutka trafi do DS.W pomieszczeniu gdzie przebywa też chyba jest chłodno w nocy a więc na spokojnie może być w kubraczku,będzie jej o wiele cieplej i nie przeziębi się co jest charakterystyczne dla obciętych psiaków na jesień.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Można na już odciąć rękaw z jakiejś niepotrzebnej cieplejszej bluzki i wyciąć dwa otwory na łapki i już jest kubraczek tymczasowy.Pomyślcie o tym za nim malutka trafi do DS.W pomieszczeniu gdzie przebywa też chyba jest chłodno w nocy a więc na spokojnie może być w kubraczku,będzie jej o wiele cieplej i nie przeziębi się co jest charakterystyczne dla obciętych psiaków na jesień.[/QUOTE]
Jak na razie śpi pod kołdrą. Jakieś ubranko skołujemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra']dobrze,że ma taką wspaniałą opiekę:loveu:
tyle już wycierpiała,teraz powinna być rozpieszczana,niech przygotowuje się do tego co ją czeka w domku:loveu:[/QUOTE]

Dziękujemy! Staramy się jak możemy i chcemy żeby każdy psiak u nas poczuł się szczęśliwy i poczuł choć namiastkę utraconego domu. Spinka jest na specjalnych warunkach i chyba najbardziej rozpieszczana :) A domek już wkrótce się znajdzie. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bushido']Jak na razie śpi pod kołdrą. Jakieś ubranko skołujemy.[/QUOTE]
Całe szczęście w tym nieszczęściu, ze znalazła si właśnie u Was. może mieć tu warunki o których niestety w większości można pomarzyć :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...