Jump to content
Dogomania

Gratka w nowym domu


MINOG

Recommended Posts

  • Replies 948
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja ją znam tylko z dogo -a zakochałam sie w niej na dzień dobry...:loveu: w sumie dla niej zalozylam konto w dogo -by moc ją podnosic -przynajmniej tylko tyle ....

a z allegro na chwile obecna wykasowalam telefon tych pań
tez wierzyc mi sie nie chce ze tyle czasu taki sliczny malutki piesek nie znalazł domu :shake:
czuje w tym rękę tych pan... :mad: one chyba pokochały gratke i tez ciezko byloby im sie z nia rozstac - co jednak nie zmienia faktu ze sunia jest s
samotna i marznie na dworze :placz:

kto moze uzczyc swojego numeru telefonu

juz myslałam by kupic numer na karte ale kurcz enei mam aparatu :-(

Link to comment
Share on other sites

Tu na watku byly tylko 2 osoby ktore widizaly w realu Gratke i wiedza gdzie dokładnie jest schronisko. Pisze były bo jedna jzu od bardzo dawna nie zaglada.
Najlepiej by jedna z nich uzyczyła nr swojego telefonu -bo np wytłumacza droge od schroniska, pow w jakie dni sa adopcje i odpowedza na inne pytanai jako osoby ktore tam kiedys byly.

Link to comment
Share on other sites

Madzik chodzi mi o to czy sunia przebywa w Warszawie , wydrukowalam zdjecia i pokaze osobie , ktora zainteresowana jest malym , mlodym pieskiem ok roku ...ale przeciez Gratka nie ma dowodu osobistego ;) i kto wie ile ona rzeczywiscie ma ...powiem ze rok ponad rok i wcale nie sklamie ...mojej Neli dali dwa trzy lata ....i tez nikt nie wie ile ma naprawde . Chodzi mi bardziej o to czy jest na miejscu w razie co

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...