Jump to content
Dogomania

Gratka w nowym domu


MINOG

Recommended Posts

  • Replies 948
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chodz o telefon który mogłabym umiescic na allegro - jako osobę do kontaktu w spr adopcji. Ktora poinformowala by w razie telefonu co wie o suni, jak mozna ja zaadoptowac i ew przeprowadzila wstepny wywiad z osoba ktora jest chetna -czy sie nadaje.
Ja nie moge udostepnic swojego telefonu bo takiego nie posiadam [I](mam tylko firmowy telefon) [/I]
Zrezygnowalismy z podawania telefonu do pań z przytuliska poniewaz one potrafia być niemiłe, i nie sa chetne od wydania suni (mała, bezproblemowa etc.) i doceraja suchy ze ptyajac sie o Gratke panie proponuja innego psa....:angryy: Zreszta sama tego doświadczylam - kiedy dzwoniac do pan i pytajac sie o gratke przerwały mi rozmowe i polecaly innego psa...:shake: Tym kobietom w ogole nie zalezy by wdać Gratke (co chyba dobrze śiwadczy o suni -bo kobitce ciezko bedzie sie z nia rozstac :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Watek -Gratki- czytałas?
To wszystko wiesz.
Nic ponad to nie wiemy
Wiec jak cos to sie dowiemy :)

Ma ok 1,5 roku
Nie urosnie wieksza
Wazy ok 5 kg i jest jekko zapasiona (wiec widac ze to malutki psiak)
Jest po sterylizacji
W schronie od szczeniaka
Reakcja na koty nieznana -bo w schronie brak kotow
[I]ale mysle ze tak maly psiak za duzo z kotem nie zwojuje![/I]

cos tam doczytasz napewno na allegro:
[URL]http://www.allegro.pl/item263160441_gratka_mala_madra_suczka_ktora_pragnie_kochac.html[/URL]

Slyszałam ze w tym schronie adopcje sa tylko w soboty.
Jesli problem z transportem to moze jakos damy rade wspolnymi silami dogo to zalatwic

jesli chodzi o inne psy to toleruje wszystkie -nie stwarza zadnych konfliktow

no i sunia tylko do domu -nie do budy! bo ponoc w zwiazku z ciaglym przebywaniena dworze (zimno, wilgoc) zaczely wystepowac jakies pobolewania kregoslupa (nie jest to info potwerdzone bo we wszystko co te kobiety mowia wierzyc nie mozna ale trzeba brac to pod uwage. Ponoc miala robione przeswietlenia badania i nie jest to jakas choroba a taka anomalia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...