Jump to content
Dogomania

sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara


Malgoska

Recommended Posts

Iwona pożegnała się z dogo na swoich wątkach:shake:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-szukają-domów/page450[/URL] są tam też zdjęcia Trufli....ciągle w tej same starej obroży :(

Edited by Marta72
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']Iwona pożegnała się z dogo na swoich wątkach:shake:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-szukają-domów/page450[/URL] są tam też zdjęcia Trufli....ciągle w tej same starej obroży :([/QUOTE]

najważniejsze, że jest cała i zdrowa ;-)

Link to comment
Share on other sites

Wstawię Kochani post Iwoniam, który zamieściła dzisiaj na swoich wątkach.
Jest i Trufelka. Z dzikiej i wystraszonej suni przez niespełna 2 lata stała się taka.. jak na zdjęciach:)
Trufelka :loveu:



[quote name='iwoniam']Po kilku latach spędzonych na forum przyszedł czas pożegnania.
Chciałabym Bardzo podziękować wszystkim tym, którzy pomimo setek bezpodstawnych zarzutów nadal wraz ze mną czynnie i bardzo skutecznie pomagają zwierzętom i dzięki tylu naszych czworonożnych przyjaciół ma wspaniały dom.
Dziękuję mojej siostrze- krakowiance.fr, która spędziła ze mną niejedną noc i niejeden dzień, starając się, na tak ogromną odległość jaka nas dzieli, być zawsze ze mną i pomóc tak bardzo, jak tylko się dało.
Dziękuję mojemu mężowi, Maćkowi6778, któremu urządziłam nieraz trudny powrót do domu, który przeszedł przy mnie niezłą szkołę życia np. pod względem obsługi kroplówki czy wielozadaniowego mopa.. ;), a który, mimo wszystko, jest ze mną i pomaga nadal.
Bardzo dziękuję Javenie, która dzielnie, pomimo tylu przeciwności trwa np.przy pewnym starszym małżeństwie i dzięki której oni sami i ich liczne zwierzęta mają pomoc i wsparcie.
Dziękuję Maszy44, która nieraz pomogła i odciążyła mój dom zabierając "bezdomniaka" pod swoje skrzydła, która robi FANTASTYCZNE przetwory i ma wyśmienite owoce na swojej posesji :), którymi to zawsze chętnie podzieli się, szczególnie jeśli celem pomocy jest zwierzak ;).
Dziękuję barb za pomoc w ogłoszeniach i podnoszenie bazarków oraz za podbijanie ogłoszeń na stronach ze zwierzakami szukającymi domów.
Malgoska - dziękuję za pomoc wszystkim olkuszakom, którym pomogłaś. [COLOR=#006400][B]xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx[/B][/COLOR]
Dziękuję bardzo Ani68 za wspaniały zeszłoroczny podarunek, który przez wiele miesięcy pomagał i nadal będzie pomagać w spłaceniu zaległości w gabinecie weterynaryjnym. Gdybyś kiedykolwiek potrzebowała rady w sprawie pieska czy kota dzwoń o każdej porze :).
Bardzo dziękuję Pannie Marple, która ma w sobie tyle serca i miłości, a przy tym Mądrości, że mogłaby tymi darami obdarować co najmniej z tysiąc osób. Bardzo Ci dziękuję za pomoc w kąpielach piesków, za każdy zabieg, w którym mnie wsparłaś. Pamiętaj, że obrazek po-olkuskich piesków, w ramce, nadal na Ciebie czeka :). Wylicytowałaś ten najpiękniejszy :):):). Uściski dla Reksia-Romusia ;).
Dziękuję Missi, Missieek i ich mamie - dzięki Wam tak wiele psów żyje. Pewnie żadne z nas nie może się nawet z Wami równać, ale póki mam siłę i zdrowie będę robić wszystko, aby pomagać tak skutecznie, jak robicie to wy.
Dziękuję Salibince za bardzo rzeczową i konkretną pomoc. Zgłaszaj każdy problem, a jeśli tylko będę w stanie to zareaguję.
Dziękuję Alojzynie. Twoja skrupulatność i nieoceniona pomoc, także poza dogomanią, w bardzo, ale to w bardzo wielkim stopniu przyczynia się do znajdowania domów, szczególnie dla piesków z Harbutowic. Dzięki Ci za to ! Wiele sie od Ciebie nauczyłam jeśli chodzi o fb..
Dziękuję także Agacie O. za pomoc na rzecz harbutowickich psów. Powolutku znajdziemy im wszystkim domy ;).
Bardzo dziękuję TeresieG za wielką pakę z "prezentami" na rzecz piesków. Bardzo nam pomogłaś, a ja nadal nie miałam okazji Ci się odwdzięczyć...
Dziękuję Majowej za wspaniałe podarunki, za posłania, ściereczki, za jedzenie dla piesków.. Za każde dobre słowo i wsparcie, za kuchenkę dla pani Małgosi z Harbutowic. Oby Twoje kule żyły co najmniej po 17 lat !
Dziękuję Zolziatku i pauli_t. Niezła z Was spółka. Miałyście strasznie pechowe psinki, ale wierzę, że los się odmieni i będziecie mile zaskoczone jak wspaniałe domy mają wasze czworonogi. Mocno Wam tego życzę!
Tobie Savanha także dziękuję. Wspaniale ogarniasz temat psinek, choć większość z nich znasz pewnie tylko ze zdjęć. Jestem pod wrażeniem.
Dziękuję Mmd, która pomogła mi 2 lata temu na dogo, gdy zaczynałam na większą skalę publikować swoich podopiecznych i która dodała rozpędu wątkowi olkuszaków. Bardzo nam pomogłaś.
Dziękuję Nutusi, która tak wspaniale zaopiekowała się "insektami" i która ma chyba ze 3 x więcej energii niż ja. Jesteś wielka!
Dziękuję Anniekom. Działaj tam, gdzie działasz wszak pieski z Sącza bardzo Cię potrzebują, a jeśli stanie się tak jak kiedyś mówiłaś to będziemy współpracować jeszcze sprawniej :).
Dziękuję Marcie72, która pokochała Szczęściarkę. Mimo, że tyle przeszła, wyszła przy Tobie na wspaniałego psa. Mogłabym o Tobie wiele dobrego napisać, według mnie masz ogromne serce do zwierząt. Wierzę, że nie dasz się zwodzić tym, dla których najpierw jest się najlepszym, a później najgorszym.
Dziękuję TesiKr za pomoc każdego dnia. My na pewno będziemy w kontakcie, bo przecież obie działamy także na rzecz zwierząt, a to, że jakoś nie idzie nam to nasze spotkanie się.. Nadrobimy ;).
Dziękuję Ci Ikusiu. I za Fiorda i za Ajrę. Wiem, że nasza przyjaźń przetrwa, bo jest Prawdziwa. Dla mnie jesteś najlepszym domem tymczasowym jaki znam. Wiem, że wkładasz tyle serca w każde zwierzę jak najbardziej troskliwa mama wkłada serce w opiekę nad swoim maleństwem. Z całego serca życzę Ci, aby Twoje prywatne życie poukładało się tak, abyś znów mogła być więcej w Krakowie niż poza nim.. Oby Twoja dzielna Kejsi szybko pięła się w górę i była najlepszym psim znawcą w Polsce!
Justyna lipicka... Dziękuję Ci za ogromną pomoc w ogłoszeniach... Wiem, że wiele poświęcałaś i jestem Ci za to ogromnie zobowiązana.
Bardzo Bardzo dziękuję Iwonce z hotelu Amok za wspaniałą opiekę nad olkuskimi pieskami, za nieprzespane noce i pełną gotowość niesienia pomocy dla tych wszystkich maluszków, które jej przywoziliśmy. Masz według mnie najlepszy hotelik w Małopolsce. Gdybym musiała, bez wahania pozostawiłabym u Ciebie każdego z moich maluszków. Bardzo dziękuję za pomoc z Trufelką.
Dziękuję Wojtusiowi o Romiemu za pomoc sprzed dwóch lat, za wspólne kilometry w nie zawsze czystym samochodzie. Wojtusiowi życzę przede wszystkim zdrowia.
Rudzia-Bianka, specjalnie dla Ciebie załączam zdjęcia Trufelki, bo wiem, że bardzo chcesz ją zobaczyć - heh :). Dzięki wielkie za pomoc pieskom z Harbutowic i tak wspaniałą współpracę z DW, także na rzecz właśnie tych psinek. Gdybym tylko ja mogła Ci jakoś pomóc to śmiało dzwoń :).

Dziękuję Bardzo Tym wszystkim, których nie wymieniłam.. Na pewno wiele osób mi umknęło, ale wiecie, że bardzo doceniałam Waszą pomoc na rzecz zwierząt. Dziękuję szczególnie Tym, którzy Pomagają... którzy nie rejestrują się na dogomanii, a piszą czy telefonują do mnie i oferują pomoc, podczytują moje wątki, nie czekają na podziękowania i na laury. Czerpią oni szczerą radość i spełnienie widząc szczęśliwego psa, kota czy innego czworonoga, który ma teraz cudowny dom. Do zobaczenia w akcji !

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-pcD8iGal8yc/UuRBGVj1WwI/AAAAAAAAFaU/3-bH99WoxBs/w829-h553-no/IMG_2913.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-bYkxbcX9qI4/UuRBH97Sz6I/AAAAAAAAFac/xRVGZyyEk8s/w829-h553-no/IMG_2915.JPG[/IMG][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-R3gOTD8qSGs/UuRBIz491YI/AAAAAAAAFak/GJ88pngXjhM/w829-h553-no/IMG_2917.JPG[/IMG]
jeden z pewnie najstarszych ex-olkuszaków, Neronek.
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NttsyfpAxCI/UuRBKVf0tFI/AAAAAAAAFas/cqyzm8hsJB4/w829-h553-no/IMG_2923.JPG[/IMG]
Iwoniam[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']na to wyglada, ciekawy typ, do czego byla mu potrzebna wiadomosc gdzie Ty pracujesz? szpicel?[/QUOTE]


kogo to obchodzi
szczury uciekaja z tonącego okrętu
i żal im reszty.............

[IMG]https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTy1sqabzcIYbHR85IkHcgWnv22pSE2AEgxOzXLz2Cf2oScH2MclWJqQ5P3[/IMG]

zabawka dla Dreda bo się bardzo nudzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']i znów to samo..insynuacje, mącenie, oskarżenia zamiast faktów
przykre to
wydaje się że wystarczy lista z podziękowaniami, by zostawić po sobie dobre wrażenie
a ja chciałabym wiedzieć co z psami, które były u Iowny na dt
co z prośbą moda o rozliczenie[/QUOTE]


a skąd ona Ci teraz weźmie rachunki sprzed roku???
musi wiac nic innego nie moze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']i znów to samo..insynuacje, mącenie, oskarżenia zamiast faktów
przykre to
wydaje się że wystarczy lista z podziękowaniami, by zostawić po sobie dobre wrażenie
a ja chciałabym wiedzieć co z psami, które były u Iowny na dt
co z prośbą moda o rozliczenie[/QUOTE]
Marto, znowu dajesz się zwodzić ... :roll: Nie idź tą drogą, jak mówił klasyk ;)

Wojtusiu, krakowianka napisala mi kiedyś, że takie przeklejanie postow to spamowanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Macius sie nam odrodzil ...............[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']
szczury uciekaja z tonącego okrętu
i żal im reszty.............
[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']a skąd ona Ci teraz weźmie rachunki sprzed roku???
musi wiac nic innego nie moze[/QUOTE]

[quote name='Ada-jeje']piekny zwod, i kto by pomyslal, moze i wielu serce zmieklo i zwatpili w swoje wpisy.[/QUOTE]



[quote name='krakowianka.fr']jestescie zalosne i tyle..............[/QUOTE]

[quote name='Ada-jeje']jak dla mnie vice versa i tyle...................[/QUOTE]


[COLOR=#006400][B]To Dogomania żegna kolejne psie biznesmenki ...
I biznesmena też.
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

ada, zakłamaną pseudopomagaczką jesteś przecież ty i zawsze będziesz:)
gratuluję moderatorowi podejścia do tematu, jesteś ślepa???
widać już teraz twoje układziki z malgośką i barb.
widzisz już teraz biedna martuniu jak to działa?
[COLOR=#006400][B]xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx[/B][/COLOR]:)

Edited by Maupa4
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']hahaha w szkole podstawowej chyba w 2 klasie są lekcje na których Pani uczy podziału na województwa i powiaty; chyba musisz się tam wrócic bo masz z tym problem....[/QUOTE]
Rozumiem, ze chodzi Ci o właściwość miejscową organu ?

Link to comment
Share on other sites

nie każdy ma w stylu opowiadać o swoim prywatnym zyciu; ale są tacy, którzy to uwielbiają; piszą o myciu podłóg w domu, sprzątaniu, spadających szafkach, remontach, kradzieżach psów, swoich pracach, i wieeelkich 'osiągnięciach' czyimś kosztem.
Trolla nalezy omijać i ignorować jego posty.

Edited by Malgoska
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...