Jump to content
Dogomania

sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara


Malgoska

Recommended Posts

a Liska byla w gorszym stanie? bardziej potrzebowala domu ?
wiem ( z powyzego postu ) ze do pomylki doszlo, ale dla nas liczy sie chyba to zeby jak najwiecej psom pomóc, w miare mozliwosci wszytskim najlepiej . . , a nie ze jak do pomylki doszlo to odwiezc z powrotem i wyciagnac drugą .. . .
Liska nadal w olkuskim schronie ? Jeśli tak, to ja mogę zobaczyć - w tą sobotę bede w Olkuskim schronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']a Liska byla w gorszym stanie? bardziej potrzebowala domu ?
wiem ( z powyzego postu ) ze do pomylki doszlo, ale dla nas liczy sie chyba to zeby jak najwiecej psom pomóc, w miare mozliwosci wszytskim najlepiej . . , a nie ze jak do pomylki doszlo to odwiezc z powrotem i wyciagnac drugą .. . .
Liska nadal w olkuskim schronie ? Jeśli tak, to ja mogę zobaczyć - w tą sobotę bede w Olkuskim schronie.[/QUOTE]

Liska też została zabrana.


[COLOR=#3E3E3E][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/103393-wojtuś"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/customavatars/avatar103393_2.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/103393-wojtuś"]wojtuś[/URL]
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/user-offline.png[/IMG][B][/B][B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/ranks/7weteran.gif[/IMG][/B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG]


[RIGHT]DołączyłNov 2009PrzeglądaKraków tel. 504-236-465Posty5,325[/RIGHT]

[/COLOR]
[COLOR=#000000][h=2][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.png[/IMG][/h][INDENT]Jakie piękne te szczeniaki[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
Dzięki za zdjęcia i opisy Iwonce z Amoka i Iwonii [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG]
Proszę Was też Kochani o ich ogłaszanie,

Liska była wyciągnięta z Olkusza przed 16.00 przez p.Magdę i wszystko się opóźniło,
Teraz Liska jest u Missieek - to już niedaleko od Amoka - i jutro Missiek zawiezie Liskę do hoteliku[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

Jak Iwonia pisała, przyjechały dziś pieski z Ostrowca do Olkusza,
p.Magda widziała też pieska Huskiego, który w końcu trafił do Olkusza - jest wychudzony,

Liska, jak mówi p.Magda, jest piękna[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/INDENT]


[/COLOR]

Edited by Malgoska
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']a Liska byla w gorszym stanie? bardziej potrzebowala domu ?
wiem ( z powyzego postu ) ze do pomylki doszlo, ale dla nas liczy sie chyba to zeby jak najwiecej psom pomóc, w miare mozliwosci wszytskim najlepiej . . , a nie ze jak do pomylki doszlo to odwiezc z powrotem i wyciagnac drugą .. . .
Liska nadal w olkuskim schronie ? Jeśli tak, to ja mogę zobaczyć - w tą sobotę bede w Olkuskim schronie.[/QUOTE]

Doda, chyba nie zrozumiałaś... :shake:

To są informacje z początków Trufelki i Szczęściary oraz Liski na dogo, znaczy się powrót do daaawnych dziejów - w odpowiedzi na pytania dotyczące tego, kto jest/był opiekunem Trufelki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Doda, chyba nie zrozumiałaś... :shake:

To są informacje z początków Trufelki i Szczęściary oraz Liski na dogo, znaczy się powrót do daaawnych dziejów - w odpowiedzi na pytania dotyczące tego, kto jest/był opiekunem Trufelki.[/QUOTE]
Tak, post Wojtusia ktory cytuje Malgoska jest z maja 2012 r. [I]I[/I] kolejne, z ktorych jasno wynika kto był
[quote name='wojtuś'][B]mmd [/B]wszystkiego, wszystkiego dobrego :)
[B]Alojzyna[/B] dzięki ogromne za ogłoszenia szczeniaków :)
[B]Ellig [/B]dzięki za pakiet u tatankas dla Szczęściary :)

Bardzo mi zależy na ogłaszaniu szczeniaków i Szczęściary - są w hoteliku i mam na głowie ich zapłatę za pobyt.

[B]Iwonia [/B]- będzie pewnie chłopak - taki duży :)
pisz, pisz o pieskach z hoteliku - ja mam tylko problem jak się wypłacę Iwonce P., ale wstępnie coś dzisiaj uzgodniliśmy.

Byłem w Amoku,
Szczęściara zrobiła już duży postęp, cieszy się na widok Iwonki, szczeka, chodzi po wybiegu,
ufa Iwonce, boi się na razie kogoś innego, - dała mi się głaskać ale przy Iwonce i gdy była na smyczy. Odrobinka jeszcze czasu potrzebna i do innych się przekona.
Iwonka mówi, że obecnie najlepszy byłby dla niej domek z ogródkiem - byłby to obecnie najmniejszy stres adaptacyjny do nowego miejsca, widać po niej że zaufa dobremu człowiekowi.

Rozmawialiśmy też o mamie szczeniaków, zabiorę ją od Iwonki, nie znalazłem na razie dla niej DT, jak nic się nie zmieni to odwiozę ją po niedzieli do schroniska - sunia wymaga czasu by dojść do siebie, nie utrzymam jej w hoteliku.
Jest obecnie sama w boksie - dziabnęła Kafirka w pyszczek.
Pieski zajęły Iwonce teraz 3 boksy, a tylko Szczęściara ma opłacony pobyt do 17 czerwca.

[B]Iwonia[/B] jak dojdą zdjęcia Szczęściary od Iwonki to wstaw proszę:)
i prześlij mi proszę na maila zdjęcia szczeniaków i Szczęściary - muszą też jak Twoje pieski w domu, znaleść domki
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]
a kto nie byl opiekunem Trufli.

[quote name='iwoniam']Wojtuś, to może wykup jakiś pakiet dodatkowy, co?
koszt nie tak wielki, a ogłaszane psinki łatwiej znajdą dom..

[B]Szczęściarę [/B]dołączyłam, [B]Liskę [/B]także :)
zdjęcia b. fajne, na pewno się przydadzą.

Wiem, że [B]Trufla [/B]odtrąca maluchy = to normalne w ich wieku, poza tym sunia jest w ogromnym stresie (mimo wszystko) i na pewno lepiej dla szczeniaczków, aby się od niej już więcej bycia "strachulcami" nie uczyły.
Suczki nie chcą karmić i zajmować się szczeniętami powyżej 8 tygodnia. To naturalna kolej rzeczy, że musza się one usamodzielnić.

DT dla [B]Trufli [/B]- hm... Wojtuś... znaleźliśmy kilkadziesiąt DT i DS od zimy dla rożnych maluszków.. na pewno znajdziesz DT - szukaj..



Troszkę Cię odciążyliśmy, ale sama widzisz, że kolejne są w potrzebie. :/
Jak odpoczną i się na spokojnie zastanowię to Cię poproszę o pomoc, ale teraz troszkę mi się już miesza wszystko..
Myślę o odnowieniu [B]Gizuni [/B]i ewentualnie tych, które już były ogłaszane bez skutku :(.

mmd - dziękuję Ci za [B]Erysia[/B][/QUOTE]

Tylko co można zrobić z tą wiedzą ? :shake:

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

ja jeszcze się nie nacieszyłam że Laki wrocił do właścicieli :)

macie rację, źle zrozumiałam,
powiem tak, nie interesuje mnie w tej chwili jak było naprawdę, bo każdy co innego mówi
i mnie od samego początku nie było . .wiec nie zrozumiem o co chodzi !
chcę - tak jak my wszyscy - wiedzieć , czy trufelka żyje, gdzie jest, czy ma się dobrze, czy się odnalazła itd itp?
osoby ktore dawaly kase na utrzymanie psinki maja prawo wiedziec !!!!!!!!!!!!

iwoniam - możemy prosić o info?
pojaw się na wątku chociaż raz, wstaw zdjęcia Trufelki ale aktualne,napisz czy ma się dobrze.Jesli tobie tez zalezy na jej dobro . . . . .
bo dla mnie milczenie jest podejrzane . . .
do tego zmienna data zaginiecia, odnalezienia itd itp . . . :|

Aha, wojtka już osobiście widziałam, bardzo mila osoba .

Link to comment
Share on other sites

Doda, iwoniam miała pisać o Trufli na "swoim domowym wątku" - niestety tam też jest cisza.


[quote name='majku33krakow']malutka sunia liska jest z powazną bardzo raną to u was znajomy jakis piesek?
[URL]https://www.facebook.com/y.bonelli/posts/10202136396403943?ref=notif&notif_t=close_friend_activity[/URL][/QUOTE]
majku, myślę, że to tylko zbieżność imion z Liską z wątku olkuskiego.

Link to comment
Share on other sites

Kochani moi jestem :)
Przed tym wpisem chciałem najpierw nadrobić zaległości w tym co podziało się na wątku od września, jak ostatni raz byłem z Wami, doczytałem, trwało to troszkę.

Przede wszystkim dziękuję Wam, że wspominaliście o mnie i moim powrocie do zdrowia (jest o niebo lepiej, czuję się jakbym miał teraz o 20 lat mniej - ale chemioterapia będzie jeszcze trwać przynajmniej do wiosny)

Mam strasznie mieszane uczucia jak odnieść się do tego wszystkiego co się wydarzyło z Trufelką.

Iwonka z Amoka mówi: może wszyscy mamy rację, a może nie ma jej nikt.
To jest chyba sedno sprawy i coś w tym jest.

[B]Małgośka[/B] - dzięki ogromne za spłatę długu Trufelki, innym Cioteczkom też dziękuję za bazarki,
[B]barb[/B] - dzięki za piękną kartkę,
[B]Ewunia Gonzales[/B] - tu jeszcze podziękuję za tak cudną "niespodziankę",
[B]Doda -[/B]tak, poznaliśmy się przy przejęciu 2 piesków w Modlniczce (Temida prosiła a to przecież dla mnie jak "rozkaz" :) )
[B]Sylwia z poza dogo[/B] - jest tu z nami cały czas, cały czas zbiera od znajomych fanty dla Małgośki na bazarki, dzięki tel. Sylwi wiedziałem prawie na bieżąco o losach Trufelki.

W maju 2012 r przewiozłem od p.Magdy z Bukowna (k.Olkusza) 5 piesków do hoteliku Amok.
Tak naprawdę, na prośbę Cioteczek z Warszawy na wątku olkuskim, pojechałem po Liskę ale.... już wiecie ....to była Szczęściara i dodatkowo zabrałem wyciągniętą z Olkusza Trufelkę z 3 szczeniakami... zawiozłem pieski do hoteliku Amok, to była moja decyzja.

Liski nie mogłem tak zostawić w Olkuszu, czekało na nią już miejsce w Amoku,
Na moją prośbę p. Magda wyciągnęła Liskę i zawiozła do Missiek (było już późno by wieź ją do hoteliku, więc zawiozła Liskę do Missiek - mieszka niedaleko Amoka, na następny dzień Missiek już z Liską były w Amoku. Taka to historia Liski :). Znalazła niedługo własny domek.

Za los Trufelki dalej czuję się odpowiedzialny - tylko ona nie ma swojego domku.
Domek u Iwoniam to myślę, że jest jako DT.

Ten brak informacji o zaginięciach Trufelki od Iwoniam czy Maćka - nie wiem czemu tak się stało, nie wiem.
Na tyle na ile poznałem Iwoniam wiem, że sprawy zwierząt są dla Niej bardzo ważne,
kocha zwierzaki duże i małe.
Jak będzie dalej - chciałbym też by wstawiała zdjęcia Trufelki i coś o suni napisała, jeśli nie tutaj to info przekleję z innego wątku.
Myślę żeby wątek ten pozostał na razie taki jaki jest.

[B]Kochani[/B] :loveu: jak najlepszego roku 2014 [B]dla Was[/B] i dla wszystkich naszych zwierzaków.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Tak, post Wojtusia ktory cytuje Malgoska jest z maja 2012 r. [I]I[/I] kolejne, z ktorych jasno wynika kto był

a kto nie byl opiekunem Trufli.

Tylko co można zrobić z tą wiedzą ? :shake:[/QUOTE]
Chyba już o nic nie będę pytać... to co wiem, raczej mi wystarczy... :(

No - chyba, że wpadnę na jakieś inteligentne pytanie. :hmmmm:


[COLOR=#0000ff]Edit:[/COLOR]
Witaj, Wojtku! :multi:
Spokojnego i rychłego całkowitego powrotu do zdrowia! :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Kochani moi jestem :)
Przed tym wpisem chciałem najpierw nadrobić zaległości w tym co podziało się na wątku od września, jak ostatni raz byłem z Wami, doczytałem, trwało to troszkę.

Przede wszystkim dziękuję Wam, że wspominaliście o mnie i moim powrocie do zdrowia (jest o niebo lepiej, czuję się jakbym miał teraz o 20 lat mniej - ale chemioterapia będzie jeszcze trwać przynajmniej do wiosny)

Mam strasznie mieszane uczucia jak odnieść się do tego wszystkiego co się wydarzyło z Trufelką.

Iwonka z Amoka mówi: może wszyscy mamy rację, a może nie ma jej nikt.
To jest chyba sedno sprawy i coś w tym jest.

[B]Małgośka[/B] - dzięki ogromne za spłatę długu Trufelki, innym Cioteczkom też dziękuję za bazarki,
[B]barb[/B] - dzięki za piękną kartkę,
[B]Ewunia Gonzales[/B] - tu jeszcze podziękuję za tak cudną "niespodziankę",
[B]Doda -[/B]tak, poznaliśmy się przy przejęciu 2 piesków w Modlniczce (Temida prosiła a to przecież dla mnie jak "rozkaz" :) )
[B]Sylwia z poza dogo[/B] - jest tu z nami cały czas, cały czas zbiera od znajomych fanty dla Małgośki na bazarki, dzięki tel. Sylwi wiedziałem prawie na bieżąco o losach Trufelki.

W maju 2012 r przewiozłem od p.Magdy z Bukowna (k.Olkusza) 5 piesków do hoteliku Amok.
Tak naprawdę, na prośbę Cioteczek z Warszawy na wątku olkuskim, pojechałem po Liskę ale.... już wiecie ....to była Szczęściara i dodatkowo zabrałem wyciągniętą z Olkusza Trufelkę z 3 szczeniakami... zawiozłem pieski do hoteliku Amok, to była moja decyzja.

Liski nie mogłem tak zostawić w Olkuszu, czekało na nią już miejsce w Amoku,
Na moją prośbę p. Magda wyciągnęła Liskę i zawiozła do Missiek (było już późno by wieź ją do hoteliku, więc zawiozła Liskę do Missiek - mieszka niedaleko Amoka, na następny dzień Missiek już z Liską były w Amoku. Taka to historia Liski :). Znalazła niedługo własny domek.

Za los Trufelki dalej czuję się odpowiedzialny - tylko ona nie ma swojego domku.
Domek u Iwoniam to myślę, że jest jako DT.

Ten brak informacji o zaginięciach Trufelki od Iwoniam czy Maćka - nie wiem czemu tak się stało, nie wiem.
Na tyle na ile poznałem Iwoniam wiem, że sprawy zwierząt są dla Niej bardzo ważne,
kocha zwierzaki duże i małe.
Jak będzie dalej - chciałbym też by wstawiała zdjęcia Trufelki i coś o suni napisała, jeśli nie tutaj to info przekleję z innego wątku.
Myślę żeby wątek ten pozostał na razie taki jaki jest.

[B]Kochani[/B] :loveu: jak najlepszego roku 2014 [B]dla Was[/B] i dla wszystkich naszych zwierzaków.[/QUOTE]

dzięki Wojtuś
zdrowia w Nowym Roku :)
masz siłę, żeby przywrócić na Ciebie wątek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Chyba już o nic nie będę pytać... to co wiem, raczej mi wystarczy... :(

No - chyba, że wpadnę na jakieś inteligentne pytanie. :hmmmm:


[COLOR=#0000ff]Edit:[/COLOR]
Witaj, Wojtku! :multi:
Spokojnego i rychłego całkowitego powrotu do zdrowia! :kciuki:[/QUOTE]
Witaj Inko :) Dzięki

[quote name='Malgoska']dzięki Wojtuś
zdrowia w Nowym Roku :)
masz siłę, żeby przywrócić na Ciebie wątek?[/QUOTE]
Małgosiu ochłonę i pomyślę jeszcze :) i .. jak można dotrzeć do info o Trufelce od Iwoniam.

Wiem Małgosiu jak Ci przykro, bo to nie tylko chodzi o Twój wkład pracy ogromny dla Trufelki i piesków z tego wątku ale i o inne pieski olkuskie, którym tak dużo pomogłaś finansowo przez bazarki.
Buziaki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Witaj Inko :) Dzięki


Małgosiu ochłonę i pomyślę jeszcze :) i .. jak można dotrzeć do info o Trufelce od Iwoniam.

Wiem Małgosiu jak Ci przykro, bo to nie tylko chodzi o Twój wkład pracy ogromny dla Trufelki i piesków z tego wątku ale i o inne pieski olkuskie, którym tak dużo pomogłaś finansowo przez bazarki.
Buziaki :loveu:[/QUOTE]

To daj znać jak już pomyslisz :)
Jeszcze raz duuuużo zdrowia :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']zalądam w nowym roku..................................................[/QUOTE]
Niestety Trufla się nam sylwestrowo ani noworocznie nie pokazała :niewiem:

[quote name='wojtuś']Kochani moi jestem :)
Przed tym wpisem chciałem najpierw nadrobić zaległości w tym co podziało się na wątku od września, jak ostatni raz byłem z Wami, doczytałem, trwało to troszkę.

Przede wszystkim dziękuję Wam, że wspominaliście o mnie i moim powrocie do zdrowia (jest o niebo lepiej, czuję się jakbym miał teraz o 20 lat mniej - ale chemioterapia będzie jeszcze trwać przynajmniej do wiosny)

Mam strasznie mieszane uczucia jak odnieść się do tego wszystkiego co się wydarzyło z Trufelką.

Iwonka z Amoka mówi: może wszyscy mamy rację, a może nie ma jej nikt.
To jest chyba sedno sprawy i coś w tym jest.

[B]Małgośka[/B] - dzięki ogromne za spłatę długu Trufelki, innym Cioteczkom też dziękuję za bazarki,
[B]barb[/B] - dzięki za piękną kartkę,
[B]Ewunia Gonzales[/B] - tu jeszcze podziękuję za tak cudną "niespodziankę",
[B]Doda -[/B]tak, poznaliśmy się przy przejęciu 2 piesków w Modlniczce (Temida prosiła a to przecież dla mnie jak "rozkaz" :) )
[B]Sylwia z poza dogo[/B] - jest tu z nami cały czas, cały czas zbiera od znajomych fanty dla Małgośki na bazarki, dzięki tel. Sylwi wiedziałem prawie na bieżąco o losach Trufelki.

W maju 2012 r przewiozłem od p.Magdy z Bukowna (k.Olkusza) 5 piesków do hoteliku Amok.
Tak naprawdę, na prośbę Cioteczek z Warszawy na wątku olkuskim, pojechałem po Liskę ale.... już wiecie ....to była Szczęściara i dodatkowo zabrałem wyciągniętą z Olkusza Trufelkę z 3 szczeniakami... zawiozłem pieski do hoteliku Amok, to była moja decyzja.

Liski nie mogłem tak zostawić w Olkuszu, czekało na nią już miejsce w Amoku,
Na moją prośbę p. Magda wyciągnęła Liskę i zawiozła do Missiek (było już późno by wieź ją do hoteliku, więc zawiozła Liskę do Missiek - mieszka niedaleko Amoka, na następny dzień Missiek już z Liską były w Amoku. Taka to historia Liski :). Znalazła niedługo własny domek.

Za los Trufelki dalej czuję się odpowiedzialny - tylko ona nie ma swojego domku.
Domek u Iwoniam to myślę, że jest jako DT.

Ten brak informacji o zaginięciach Trufelki od Iwoniam czy Maćka - nie wiem czemu tak się stało, nie wiem.
Na tyle na ile poznałem Iwoniam wiem, że sprawy zwierząt są dla Niej bardzo ważne,
kocha zwierzaki duże i małe.
Jak będzie dalej - chciałbym też by wstawiała zdjęcia Trufelki i coś o suni napisała, jeśli nie tutaj to info przekleję z innego wątku.
Myślę żeby wątek ten pozostał na razie taki jaki jest.

[B]Kochani[/B] :loveu: jak najlepszego roku 2014 [B]dla Was[/B] i dla wszystkich naszych zwierzaków.[/QUOTE]
Wojtusiu, nie masz pojęcia jak sie Cieszę, że znow Cię tu widzę. :lol::Cool!::multi:
Oby nowy 2014 rok byl lepszy od poprzedniego dla Ciebie i dla nas wszystkich.:lol:

[quote name='inka33']Chyba już o nic nie będę pytać... to co wiem, raczej mi wystarczy... :(

No - chyba, że wpadnę na jakieś inteligentne pytanie. :hmmmm:


[COLOR=#0000ff]Edit:[/COLOR]
Witaj, Wojtku! :multi:
Spokojnego i rychłego całkowitego powrotu do zdrowia! :kciuki:[/QUOTE]
Inko, pytaj inteligentnie lub nie - odpowiemy jeśli tylko potrafimy. :lol:

[quote name='Malgoska']dzięki Wojtuś
zdrowia w Nowym Roku :)
masz siłę, żeby przywrócić na Ciebie wątek?[/QUOTE]

[quote name='wojtuś']Witaj Inko :) Dzięki


Małgosiu ochłonę i pomyślę jeszcze :) i .. jak można dotrzeć do info o Trufelce od Iwoniam.

Wiem Małgosiu jak Ci przykro, bo to nie tylko chodzi o Twój wkład pracy ogromny dla Trufelki i piesków z tego wątku ale i o inne pieski olkuskie, którym tak dużo pomogłaś finansowo przez bazarki.
Buziaki :loveu:[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']To daj znać jak już pomyslisz :)
Jeszcze raz duuuużo zdrowia :)[/QUOTE]

:loveu::lol:

Link to comment
Share on other sites

Wojtunio jest :buzi: :buzi: [IMG]http://www.animaatjes.nl/plaatjes/k/kerst_beer/animaatjes-kerst_beer-60964.png[/IMG]kochany Wojtusinku :bye::bye:zdrowiej zdrowiej stokroć :iloveyou: dla siebie , najbliższych , dla zwiezunkow i dla nas wszystkich Wojtasku :klacz: :x-mas: Cudownosci Wzelkiej w Nowym Roczku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Tak dużo ludzi zagląda na ten wątek i myśli o Trufli ...[/QUOTE]
Szkoda tylko, że dla niektórych wstawienie jednego zdjęcia z krótkim opisem jak żyje pies to taki "wielki wyczyn".
Trzeba pokazać swoją wyższość, "pies jest mój i będę robił z nim co chcę" ....... a inni sobie mogą czekać i czekać... i czekać..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...