Jump to content
Dogomania

sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara


Malgoska

Recommended Posts

[quote name='hotelamok']Na dzien 18.04.2013 stan -(minus)1460zl
18.04-29.04 tj. 11dni*10zl= 110zl-20zl(Od Sharka)tj. 90zl
Razem do dnia 29.04.2013 stan - 1550zl[/QUOTE]

Przepraszam czy wpłynęly dla Trufli w kwietniu pieniązki od Wojtusia w kwocie 55 zl ? Tyle zostalo przekazanych z dogo na jego konto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb'][URL="https://www.facebook.com/psy.zolkusza/photos?collection_token=100003550449356%3A2305272732%3A69&set=a.311470235647989.1073741842.100003550449356&type=3"]
https://www.facebook.com/psy.zolkusza/photos?collection_token=100003550449356%3A2305272732%3A69&set=a.311470235647989.1073741842.100003550449356&type=3[/URL]
Przypominam link do albumu Trufelki na Fb - z prośbą o udostępnianie.[/QUOTE]

[quote name='sharka']barb link facebookowy chyba nie działa[/QUOTE]
U mnie się otwiera. U Ciebie nie ?

Link to comment
Share on other sites

Za kwiecien jeszcze nie wypisywalam rachunkow to nie wiem ale przegladne konto i dam znac. Tylko na wczorajsza wplate popatrzylam bo widzialam tu na dogo ze Sharka wplacila to chcialam potwierdzic
[quote name='barb']Przepraszam czy wpłynęly dla Trufli w kwietniu pieniązki od Wojtusia w kwocie 55 zl ? Tyle zostalo przekazanych z dogo na jego konto.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotelamok']Za kwiecien jeszcze nie wypisywalam rachunkow to nie wiem ale przegladne konto i dam znac. Tylko na wczorajsza wplate popatrzylam bo widzialam tu na dogo ze Sharka wplacila to chcialam potwierdzic[/QUOTE]
Dzięki. Być moze Wojtuś z powodu choroby nie zdążył przelać...
[B]Mam pytanie czy Trufla jest wysterylizowana[/B] ? I czy mozna byloby prosić o jakieś jej nowe fotki ? Zależałoby nam na takich gdzie widać, że jest malym pieskiem. Chcę zrobić jej trochę nowych ogłoszeń. Poza tym Trufelka ma albumik na Fb. Malgoska szykuje kolejny bazarek, aby zmniejszyć zadlużenie Trufli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Dzięki. Być moze Wojtuś z powodu choroby nie zdążył przelać...
[B]Mam pytanie czy Trufla jest wysterylizowana[/B] ? I czy mozna byloby prosić o jakieś jej nowe fotki ? Zależałoby nam na takich gdzie widać, że jest malym pieskiem. Chcę zrobić jej trochę nowych ogłoszeń. Poza tym Trufelka ma albumik na Fb. Malgoska szykuje kolejny bazarek, aby zmniejszyć zadlużenie Trufli.[/QUOTE]

tak fanty odebrane, piorą się....
Sylwia przekazała też 20 zł na Trufelkę, które zaraz wpłacę i poproszę o potwierdzenie na wątku, jak dotrą.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie jest wysterylizowana, mam jakies nowsze foty ale celowo ich nie umiszczalam bo wyszla jak ostatnia sierota:)
Ona bardzo sie boi aparatu i jak tylko go widzi to od razu uszy po sobie
[quote name='barb']Dzięki. Być moze Wojtuś z powodu choroby nie zdążył przelać...
[B]Mam pytanie czy Trufla jest wysterylizowana[/B] ? I czy mozna byloby prosić o jakieś jej nowe fotki ? Zależałoby nam na takich gdzie widać, że jest malym pieskiem. Chcę zrobić jej trochę nowych ogłoszeń. Poza tym Trufelka ma albumik na Fb. Malgoska szykuje kolejny bazarek, aby zmniejszyć zadlużenie Trufli.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotelamok']Nie jest wysterylizowana, mam jakies nowsze foty ale celowo ich nie umiszczalam bo wyszla jak ostatnia sierota:)
Ona bardzo sie boi aparatu i jak tylko go widzi to od razu uszy po sobie[/QUOTE]Szkoda bo fotki w ogłoszeniach to podstawa. Czy coś zaktualizować w treści ogloszeń ? Nadal wskazany dom bez dzieci i innych zwierząt ?

Link to comment
Share on other sites

Wiem, moze uda mi sie cos lepszego zrobic malym aparatem zeby nie widziala ale to znowu jakosc bedzie kiepska.

Bez dzieci to chyba w znaczeniu ze nie da sie glaskac, bo ona nie jest do nich agresywna w ogole nie jest agresywna tylko przestraszona przy blizszym kontakcie a dokladnie chodzi o dotyk, tylko "zaufane" osoby to moga robic ale i tak duzo stresu ja to kosztuje. Kotow nie goni ale do psow dlugo sie przekonuje dlatego lepiej nie ryzykowac.

Ladnie w kojcu utrzymuje czystosc.
[quote name='barb']Szkoda bo fotki w ogłoszeniach to podstawa. Czy coś zaktualizować w treści ogloszeń ? Nadal wskazany dom bez dzieci i innych zwierząt ?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

PS. takie moje male wtrącenie
Trufelka nie jest duza, ale tez taka bardzo mała nie jest
waży na pewno powyżej 10 kg, może około 15..


[quote name='barb']Dzięki. Być moze Wojtuś z powodu choroby nie zdążył przelać...
[B]Mam pytanie czy Trufla jest wysterylizowana[/B] ? I czy mozna byloby prosić o jakieś jej nowe fotki ? Zależałoby nam na takich gdzie widać, że jest malym pieskiem. Chcę zrobić jej trochę nowych ogłoszeń. Poza tym Trufelka ma albumik na Fb. Malgoska szykuje kolejny bazarek, aby zmniejszyć zadlużenie Trufli.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']PS. takie moje male wtrącenie
Trufelka nie jest duza, ale tez taka bardzo mała nie jest
waży na pewno powyżej 10 kg, może około 15..[/QUOTE]
Dzieki Iwoniam. Orientujemy się ale Alojzyna nie chciala części fotek Trufli do jej albumu na fb ponieważ sunia wygląda na nich na dużą.

A czy byłoby mozliwe jej zważenie i zmierzenie ? Czasem ludziska przywiązują wagę do takich akurat szczególów.
Przedział od 10 do15 kg to różnica 5 kg... A kolana też są na różnej wysokości ;)


nowe ogłoszonko czarnulki
[URL]http://www.krakusik.pl/krakow_ogloszenie/73600/grzeczna_sunia_szuka_domu[/URL]

Linki do wszystkich ogłoszeń bedą w poście nr 940.

Edited by barb
dodanie linku
Link to comment
Share on other sites

Usunęli mi ogloszenie Trufli na tablicy z takim komentarzem :shake:


"Twoje ogłoszenie zostało usunięte

Wiadomość dotyczy ogłoszenia: Sympatyczna, grzeczna suczka szuka domu o ID 41021967.

Identyczna lub łudząco podobna oferta

Twoje ogłoszenie zostało usunięte, ponieważ widzimy, że taka sama lub łudząco podobna oferta, dotycząca tego samego przedmiotu lub usługi istnieje już w naszym serwisie. Ogłoszenie dodane wcześniej jest cały czas aktywne i widoczne na Tablica.pl.

Kliknij w link żeby zobaczyć ogłoszenie, które zostało dodane wcześniej i jest aktywne: Słodka spokojna Trufla szuka domu!

Na przyszłość prosimy o niezamieszczanie kilku ogłoszeń dotyczących tego samego przedmiotu. Jeśli chcesz zmienić dowolne parametry w swoim ogłoszeniu (zaktualizować cenę lub opis, dodać zdjęcia itd.) możesz w prosty sposób edytować to ogłoszenie zamiast dodawać nowe."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Usunęli mi ogloszenie Trufli na tablicy z takim komentarzem :shake:


"Twoje ogłoszenie zostało usunięte

Wiadomość dotyczy ogłoszenia: Sympatyczna, grzeczna suczka szuka domu o ID 41021967.

Identyczna lub łudząco podobna oferta

Twoje ogłoszenie zostało usunięte, ponieważ widzimy, że taka sama lub łudząco podobna oferta, dotycząca tego samego przedmiotu lub usługi istnieje już w naszym serwisie. Ogłoszenie dodane wcześniej jest cały czas aktywne i widoczne na Tablica.pl.

Kliknij w link żeby zobaczyć ogłoszenie, które zostało dodane wcześniej i jest aktywne: Słodka spokojna Trufla szuka domu!

Na przyszłość prosimy o niezamieszczanie kilku ogłoszeń dotyczących tego samego przedmiotu. Jeśli chcesz zmienić dowolne parametry w swoim ogłoszeniu (zaktualizować cenę lub opis, dodać zdjęcia itd.) możesz w prosty sposób edytować to ogłoszenie zamiast dodawać nowe."[/QUOTE]

ja się kompletnie na tym nie znam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']ja się kompletnie na tym nie znam[/QUOTE]
To chyba ogloszenie P.Iwonki z Amoka
[url]http://tablica.pl/oferta/slodka-spokojna-trufla-szuka-domu-ID2gRu7.html[/url]

ale ja mialam inne fotki, trochę zmienilam tekst, no i aktywowalam na swoj mail. Zdaezalo się, że jeden pies mial kilka ogloszeń na tym portalu od różnych osob. Trudno.

Link to comment
Share on other sites

to znaczy, że Trufla ma już ogłoszenie a Tablica.pl uniemozliwia kilkakrotne dawanie takich samych ogłoszeń

tak naprawdę Trufla ma ich kilka ;)

[url]http://tablica.pl/oferta/slodka-spokojna-trufla-szuka-domu-ID2gRu7.html#77d84f7195;r:;s:[/url]
[url]http://tablica.pl/oferta/slodka-spokojna-trufla-szuka-domu-ID2gRu7.html#77d84f7195;r:;s:[/url]
[url]http://tablica.pl/oferta/trufla-ID1okhB.html#77d84f7195;r:;s:[/url]

zamiast robić kolejne ogłoszenia, lepiej częściej odświeżać jedno

ja mam na tablicy ok. 50 ogłoszonych psów, ale co 2-3 dni odswieżam wszystkie ogłoszenia, żeby zawsze były na przodzie listy...

Link to comment
Share on other sites

Zrobione przez siebie też odświeżam ale żadne z tych ogłoszeń, do ktorych podalaś linki nie jest moje.
Lubię dawać ogloszenia na tablicy bo stamtąd mam największy odzew.
[quote name='Alojzyna']to znaczy, że Trufla ma już ogłoszenie a Tablica.pl uniemozliwia kilkakrotne dawanie takich samych ogłoszeń

tak naprawdę Trufla ma ich kilka ;)

[URL]http://tablica.pl/oferta/slodka-spokojna-trufla-szuka-domu-ID2gRu7.html#77d84f7195;r:;s:[/URL]
[URL]http://tablica.pl/oferta/slodka-spokojna-trufla-szuka-domu-ID2gRu7.html#77d84f7195;r:;s:[/URL]
[URL]http://tablica.pl/oferta/trufla-ID1okhB.html#77d84f7195;r:;s:[/URL]

zamiast robić kolejne ogłoszenia, lepiej częściej odświeżać jedno

ja mam na tablicy ok. 50 ogłoszonych psów, ale co 2-3 dni odswieżam wszystkie ogłoszenia, żeby zawsze były na przodzie listy...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Już troche wyczyszczona. Widzę, ze zaczęłas juz robić bazarek. Bardzo fajne ciuszki. :lol:[/QUOTE]

na razie tyle reszta schnie, i tak jest juz prawie 100 pozycji.
jak mi się zdjęcia przerzucą to może puszcze już dziś a potem dorzuce reszte jak wyschnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']na razie tyle reszta schnie, i tak jest juz prawie 100 pozycji.
jak mi się zdjęcia przerzucą to może puszcze już dziś a potem dorzuce reszte jak wyschnie...[/QUOTE]
Dobry pomysł.:lol: Okropnie sie napracowałaś w to Swięto Pracy.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...