Jump to content
Dogomania

Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)


pumcia02

Recommended Posts

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kochani wlecialam na chwile doslownie...co sie okazalo pies siedzi w lecznicy od niedzieli lape chcieli ciac odrazu a nie zrobli podstawy tzn zdjecia rtg lapy po prostu sie zalamalam...czekamy na konsultacje z dr.Sterna mam nadzieje ze bedzie jutro...na razie lapy ucic nie damy bo lekarz ktory mowil o amputacji nie jest chirurgiem...

dzieki za wszystko;)

Link to comment
Share on other sites

gdybysmy wiedzieli ze psiak nawet rtg nie ma zrobionego juz bylby gdzie indziej ale dla nas jak i pewnie dla Was bylo to logiczne...wyszlo dopiero dzisiaj ze psiak w sumie siedzi bo siedzi a dzownimy co chwile zeby kontrolowac czy aby im nie przyszlo do lbow lape ciachac...paranoja ja juz nie mam pojecia ktora lecznica jest dobra bo kazda ma jakiej duze minusy

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50242"][IMG]http://jemakra.sileman.net.pl/dogo/finek1.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50242"][IMG]http://jemakra.sileman.net.pl/dogo/finek2.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50242"][IMG]http://jemakra.sileman.net.pl/dogo/finek3.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50242"][IMG]http://jemakra.sileman.net.pl/dogo/finek4.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem pewna czy lecznica SGGW jest najlepsza dla Finka. Byłam tam kilkakrotnie z Azylowymi sukami i odniosłam wrażenie, ze traktowano nas jak "zło konieczne" powidziałabym lekceważąco - godziny oczekiwania mimo, ze wizyty były umówione, źle wykonane zdjęcia RTG i zagubione wyniki badań krwi.
Może Psi Los byłby tutaj lepszym rozwiązaniem ?

Link to comment
Share on other sites

W głowie mi się nie miesci, że nie zrobili mu rtg ....:angryy:
świetne podejście.....:placz:

[SIZE=4]Zbieramy kase ile się da!!!!!!!!!!! [/SIZE]
[SIZE=4]Trzymam kciuki za łapę!!![/SIZE]

Kostek rozumiem, że to Ty (i nie wiem Mariloka pewnie też) nadzorujesz akcje....pisz na bieżąco....
wiem, że z daleka nic za dużo nie pomogę ale dziś kasa leci na konto fundkacji, o ktorej pisała Dorothy......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']Sie raz jeszcze grzecznie zapytam, pod czyim nadzorem jest Finek?

pzdr
GreenEvil[/quote]


Szczerze Ci powiem GreenEvil, że nie bardzo wiem... ale widzę, że Kostek i chyba Mariolka nadzoruje...może spróbuj do nich wysłać PW...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='małaKatowice']Mam pytanko ( nie jestem w temacie ) czy konto AFN się zmieniło ?? czy ten numer konta [SIZE=4][B](78213000042001038801430001)[/B][/SIZE] jest już nie aktualny ??[/quote]


już sama teraz się zakręciłam ..... to rozumiem, że to konto powyższe jest aktualne AFN.... no nic jakoś dojdziemy do ładu....:lol:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie powstał problem bo to 31 1140 2017 0000 4902 0527 0923 jest podane dwukrotnie na stronie Finka :( a ja zawsze wpłacam na wyżej podane 78213000042001038801430001 . Przez to zamieszanie nie wiem czy kasa pójdzie na właściwe . Proszę o wyjaśnienie - poki nie jest za późno :razz: Pozdrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

[quote name='małaKatowice']Mam pytanko ( nie jestem w temacie ) czy konto AFN się zmieniło ?? czy ten numer konta (78213000042001038801430001) jest już nie aktualny ??[/quote]

[quote name='małaKatowice']No właśnie powstał problem bo to 31 1140 2017 0000 4902 0527 0923 jest podane dwukrotnie na stronie Finka :( a ja zawsze wpłacam na wyżej podane 78213000042001038801430001 . Przez to zamieszanie nie wiem czy kasa pójdzie na właściwe . Proszę o wyjaśnienie - poki nie jest za późno :razz: Pozdrawiam wszystkich[/quote]


hmmm... pozostaje nam poczekać na Dorothy.. ale GreenEvil zatwierdziła Twoje konto MałaKatowice....ale aby nie było niepotrzebnego zamieszania .. liczę że Dorothy się odezwie i pozmienia nr kont na własciwe.... ;)
ja osobiście nie wpłacałm jeszcze kaski- bo jak widać jestem na dogo od niedawna...i nie mam takiego obeznania jak pozstali...czekam...ale kasę chciałabym dziś wysłac...

także pozdrawiam....

Link to comment
Share on other sites

Bez urazy, ale chyba wiem jakie konto ma fundacja w ktorej jestem w zarzadzie? :evil_lol:

Gadalam z Kostek. Dzisiaj - jutro ma go zobaczyc Sterna (ja nadal nic nie powiem o tej ^%&$%$ lecznicy, bo na ich temat zdanie sobie wyrobilam 13 lat temu :angryy:) Potem Sylwia wrzuca Fina na SGGW, ja jak juz bedzie wiadomo co i jak ide sepic na allegro :)

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']Bez urazy, ale chyba wiem jakie konto ma fundacja w ktorej jestem w zarzadzie? :evil_lol:

Gadalam z Kostek. Dzisiaj - jutro ma go zobaczyc Sterna (ja nadal nic nie powiem o tej ^%&$%$ lecznicy, bo na ich temat zdanie sobie wyrobilam 13 lat temu :angryy:) Potem Sylwia wrzuca Fina na SGGW, ja jak juz bedzie wiadomo co i jak ide sepic na allegro :)

pzdr
GreenEvil[/quote]


no i problem z głowy....dzięki za info...nie wszyscy jednak wiedzą kto jest w Zarządzie i jakie w końcu konto ma fundacja ;) My z Małą jesteśmy tu od niedawna...:p

ale dzięki za zatwierdzenie i koniec tematu o nr konta...

Widzę ze ta Lecznica to naprawdę nic ciekawego i odpowiednia opinia już wyrobiona.... :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ja również bardzo dziękuję za odpowiedź .
Przepraszam nie podważam braku kompetencji - jak już wspomniala Rymonka jesteśmy tu od niedawna a ja nie byłam w temacie dlatego tylko zapytałam by nie wpłacać na niewłaściwe :shake: . Cieszę się , że wszystko się wyjaśniło i teraz jestem spokojna ,że kasa trafi tam gdzie ma :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']Sie raz jeszcze grzecznie zapytam, pod czyim nadzorem jest Finek?

pzdr
GreenEvil[/quote]
Przepraszam ze sie wtrace, z tego co zrozumialam to Finek jest ze tak to okresle na stanie Azylu pod Psim Aniolem, wiec jesli chciano by go leczyc gdzies indziej to fundacja musiala by wyrazic zgode lub ktos musialby go adoptowac. Najlepiej by Kostek sie wypowiedziala w tej kwestii.Nie rozumiem polityki Azylu co do leczenia na powstancow slaskich to jest droga klinika,wiec czemu nie na sggw?Co do wypowiedzi Gajowej na temat kliniki sggw-my tam wozimy nasze Ostrowskie psiaki i oferuja nam konkretna pomoc nie traktujac per noga...Jesli pies nie mial do tej pory zrobionego rtg to jaki jest cel przetrzymywania go w tym konkretnym szpitalu, gdzie licza sobie za kolejne doby jego pobytu i dlug rosnie?Jestem za konsultacja na sggw.Przepraszam jesli niepotrzebnie sie wypowiedzialam i namieszalam
pozdrawim

Link to comment
Share on other sites

Dorothy przeprasza ze pokrecila nr konta, za duzo ma zmartwien na glowie, wybaczcie...:-(

[quote]Nie rozumiem polityki Azylu co do leczenia na powstancow slaskich to jest droga klinika,wiec czemu nie na sggw?Co do wypowiedzi Gajowej na temat kliniki sggw-my tam wozimy nasze Ostrowskie psiaki i oferuja nam konkretna pomoc nie traktujac per noga...Jesli pies nie mial do tej pory zrobionego rtg to jaki jest cel przetrzymywania go w tym konkretnym szpitalu, gdzie licza sobie za kolejne doby jego pobytu i dlug rosnie?[/quote]mnie to SMIERDZI

jakby ktos komus dawal zarobic w dodatku za cos czego NIE robi
znajomosci?? moze znajomy Kazek wujka Zbyszka??
moze Fundacja ma znajomych w klinice? Ktora nie leczy tylko usypia? Raczka raczke myje??
Nie chce byc niegrzeczna ale to w Polsce jest nagminne i nie zycze sobie tego W TYM WYPADKU

zabierzcie tego psa stamtad skoro fFundacja ma w d... leczenie a pieniadze da telko na obciecie albo eutanazje. Fundacja mnie wkurza swoim podejsciem, podobnie jak ta lecznica.
Czemu ja jestem tak daleko?
Jak bym byla blizej decyzja jest prosta, wsiadam w auto, jade po psa, przewoze gdzie indziej, a Fundacji i lecznicy mowie dowidzenia.

Dzlaczego macie z tym TAKI WIELKI KLOPOT???:angryy:

jak dlugo bedziecie tam gadac i sie zastanawiac??

TEN PIES CIERPI!!!!!!!!

MA OTWARTE ZLAMANIE!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...