Jump to content
Dogomania

Czaki,tydzień czasu chodził z ropiejącymi ranami po potrąceniu. POTRZEBNE WSPARCIE $.


Juldan

Recommended Posts

  • Replies 630
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czaki czuje się ogólnie dobrze. Gdy ktoś wchodzi do jego boksu to cieszy się i skacze na człowieka.
Lubi chodzić na spacery, mimo że często kręci się wokół człowieka (zapewne nadal nie widzi na oba oczka).
Podczas smarowania ran wzdryga się tylko, gdy smarowana jest ta większa rana. Ta mniejsza potrzebuje jeszcze trochę czasu by się zagoić, natomiast ta większa nie wygląda za dobrze - ropieje.

Zdjęcie z dzisiejszego dnia:

[IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Czaki/001.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

a czy piesiowi nie trzeba tej rany przemywać rivanolem, jeśli chodzi o balsam szostakowskiego, bo widziałam, że ktoś oferował, to ja chyba też mam jeszcze z pół butelki, jeśli byłby potrzebny,to proszę o inf. na priv, wtedy ją postaram się odszukać i prześlę;
a Czakusiowi zdrowia;
ps. czy jest szansa dla Niego na rekonwalescencję w dt?

Link to comment
Share on other sites

też mi się wydaje, że rana coraz ładniejsza jest, bynajmniej tak widać na zdjęciach.

jeśli miałabym jak dojechać, to może w sobotę bym podskoczyła do hoteliku zobaczyć osobiście, jak rana wygląda.

Jeśli chodzi o DT dla niego... niestety, wszystkie nasze DT mamy pozajmowane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']też mi się wydaje, że rana coraz ładniejsza jest, bynajmniej tak widać na zdjęciach.

jeśli miałabym jak dojechać, to może w sobotę bym podskoczyła do hoteliku zobaczyć osobiście, jak rana wygląda.

Jeśli chodzi o DT dla niego... niestety, wszystkie nasze DT mamy pozajmowane.[/QUOTE]

rozumiem, a ja zle cos zrozumialam, ze jest w schroniskuł

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki za chłopaka. Wydawało mi się na początku że to taki mały agresor, wyrzucony, z łańcucha, agresywny - byłam pewna że będzie z nim problem, a tu proszę, cieszy się na widok człowieka :) Niesamowite jak zwierzaki potrafią wybaczyć wszelkie krzywdy ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiedźma']Czy przyda się biedakowi balsam Szostakowskiego? Mam przywieziony przez znajomych od braci zza Buga, z apteki.[/QUOTE]

Balsam doszedł:lol: Zosia to nie Wiedźma tylko superowa kobitka;) Oprócz balsamu dostałyśmy pyszne cukierasy. Ja już wcinam a Akrum niech cieknie ślinka. Chyba ,że jeszcze dzisiaj wpadnie. Jak nie to dostanie jutro. Jak coś zostanie. Haha:eviltong:
Wiedźma wielkie dzięki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyrdka'] Zosia to nie Wiedźma tylko superowa kobitka
[/QUOTE]
Taaak? A kto Wam podrzucił cukiereczki na poszerzenie bioderek?
A Czakuś niech zdrów bryka. Gdyby trzeba było jeszcze, dajcie znać. Znajomi często jeżdżą do Lwowa i przywożą lek bez narzutu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...