Jump to content
Dogomania

[Sosnowiec] Misha 10- letnia amstaffka po 1,5 roku znalazła swój dom!


Jenny19

Recommended Posts

Nie, dopiero teraz odczytałam Twoje PW, umknęło mi. Jutro zadzwonię,bo teraz trochę już późno. Od Pani z Zabrza dostałam meila, obiecałam we wtorek sprawdzić Mishkę na koty, jestem sceptycznie nastawiona ale może mnie pozytywnie zaskoczy...

Link to comment
Share on other sites

Niestety test wypadł raczej negatywnie- sprawdzalam ją przez kraty, koty były na wybiegu. Początkowo bardziej była zainteresowana wąchaniem terenu i ignorowała koty, ale później się mocno zainteresowała nimi. Niektóre koty się w ogóle nie bały i podchodziły do krat i obwąchiwały się z nią pysk w pysk- reakcja Mishy była mocno agresywna. W małym mieszkaniu gdzie nie będzie możliwości izolowania zwierząt może być ciężko. Do pana z facebooka się nie mogę dodzwonić, udało się wczoraj raz ale coś nam przerywało i nie dało się rozmawiać.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam trochę ogłoszeń na tablicy, gumtree, alegratce, ojej.pl itp może w ten sposób się coś znajdzie dla niej.

[url]http://tablica.pl/oferta/amstaff-ka-misha-skrzywdzona-przez-czlowieka-potrzebuje-pilnie-domu-ID1nqCh.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

cioteczki jeśli potrzebne ogłoszenia do podeślijcie i napiszcie,że ode mnie.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230126-Ekspresowy-bazarek-og%C5%82oszeniowy-banerki-teksty-dla-Nemo-do-8-08-ZaPrAsZaM%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230126-Ekspresowy-bazarek-og%C5%82oszeniowy-banerki-teksty-dla-Nemo-do-8-08-ZaPrAsZaM%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam nadzieje że cos sie znajdzie. Kilka dni temu dostałam bardzo obiecującego meila o innego naszego weterana- Wiarusa (12 letniego głuchego amstaffa) więc mam nadzieję że i Misha poruszy czyjeś serducho i znajdzie swój dom albo chociaż tymczas;)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z panią doktor, powiedziałam jaka jest sytuacja tzn że mamy pieniądze ale nie ma DT i będzie trudno, bo Misha jest zołza i atakuje wszystkie psy i koty. Pani doktor zgodziła się żeby Misha na czas rekonwalescencji przebywała w klatce kennelowej obok gabinetu lekarskiego w schronisku, nie chcę odwlekać terminu operacji, im szybciej będziemy mieli to za sobą tym chyba lepiej. Wstępnie zabieg umówiony jest na 10.08.

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam napisać. Marta dzisiaj przywiozła kurczaka z ryżem i okazała się że zołza nie wyczerpała jeszcze wszystkich pokładów zołzowatości i jest agresywna przy misce! Nie tylko nie ma mowy o odebraniu jej pokarmu ale nawet dotknąć się nie pozwala, warczy, marszczy wargi i generalnie jest bardzo spięta. Także nie dajcie się zwieść tym niewinnym oczkom, kawał cholery z niej jest ;) ale uroczej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...