Jump to content
Dogomania

Gacuś znowu zwiał. Jarocin i okolice...;(


zuzolina

Recommended Posts

  • Replies 465
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jesteśmy umówieni na dzisiaj z p. Magdą. Powoli się szykuję a Gacek grandzi ostatni raz z moimi psami na ogrodzie:evil_lol: Trochę mam stresa jak to wszystko wypadnie, czy nowi właściciele zaakceptują nieśmiałość Gacola...jestem pełna obaw ale i nadziei że będzie wszystko ok i historia ta zakończy się szczęśliwie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nicnasile']Ja mogę pomóc! Jestem z Poznania i za moment mogę wyjść z domu i szukać Gacka. Dajcie tylko więcej szczegółów, gdzie iść? Zaraz oglądam zdjęcia i szukam![/QUOTE]

Najgorsze jest to ze był w tym domu ok. godziny.... On nie wie gdzie jest, jest przerażony, podobno biegł przed siebie jak szalony srodkiem ulicy. Uciekł na jeżycach, przebiegł podobno kaponierę i biegł do św. marcina, zuza szukała długo i nic, musiała wracac do jarocina, jest zrozpaczona, pies jest bez obroży:/ zawiadomołam schronisko i rozsyłam Gacka na fb gdzie się da!

Link to comment
Share on other sites

Dobra, ja i tak nie mam co robić aktualnie w domu, mam tam w sumie daleko, już jest ciemno, ale pojadę. Najgorsze, że nie mam nawet smyczy aktualnie, coś wymyślę. Jadę!

EDIT: jakby sie cos zmienilo- obojetnie co, to nie mam teraz internetu w komórce, jak cos dajcie znac na kom, 785393441.

Edited by nicnasile
Link to comment
Share on other sites

Właśnie weszłam do domu, od osiemnastej. Ani śladu Gacka na mieście, obeszłam Stare Miasto, Garbary, ścisłe Centrum. Pytałam, szukałam...nic. :( Teraz to on chyba może być już wszędzie. Oczywiście jutro też mogę pomóc w ogłoszeniach, nie mam gdzie drukować, kserować, ale rozwieszać spoko.

Link to comment
Share on other sites

nie do wiary, Gacusiu, boję się o Ciebie, gdzie jesteś, pewnie myślisz, że człowiek Cię znów zawiódł, ale wiedz, że wszyscy chcą i chcieli dla Ciebie jak najlepiej:(

słuchajcie dziewczyny, cz do jakiejś poznańskiej rozgłośni ktoś może zadzwonić, może ktoś Go zauważy, wtedy łatwiej będzie Go namierzyć???

Edited by asiuniab
Link to comment
Share on other sites

dziękuję wszystkim że jesteście i za wsparcie.
Mnie ta sytuacja tak zaskoczyła że totalnie spanikowałam. Biegałam po Poznaniu zaryczana i bezsilna, nie znając ulic, nie wiedzą gdzie szukać psa....
"Właściciele" zawiedli mnie totalnie bo stwierdzili że już go trochę pogonili ale "on za szybko biega i im już się nie chce":angryy: Nie chcieli mi pokazać którędy dokładnie psiak biegł, cały czas rzucali jakimiś nazwami o których nie miałam zielonego pojęcia. Że mam iść tam i potem tamtędy i potem tam. No cholera!!!! ja nie z Poznania skąd mam wiedzieć gdzie jest to TAM!???? Pan od czasu ucieczki Gacka zdążył już sobie znaleźć jakieś zajęcie bo trzymał siekierę w ręku, Pani japała się że ona nie będzie szła bo ma małe dziecko w domu(tymczasem jej teściowie byli w domu i mogli zostać z dzieciakiem...:mad:)

A najbardziej wkur....ło mnie to że MILION RAZY powtarzałam że mają psa pilnować, pytałam jeszcze przed wizytą czy drzwi od mieszkania wychodzą bezpośrednio na ulicę, czy mają jakiś korytarz, żeby uważali jak ktoś będzie wchodził do domu BO GACEK MOŻE ZWIEWAĆ NA POCZĄTKU!! Gówno sobie zrobili z moich słów. Nie wzięli tego na poważnie a ja przecież opiekowałam się tym psem ponad 3 miesiące i wiem jakie są jego potrzeby...

Już naprawdę nie mam słów:-( Mam nadzieję że zahartowany tułaczką Gacek jakoś da sobie radę w tej miejskiej dżungli i w końcu go znajdziemy....;(

Link to comment
Share on other sites

Ja za moment wychodzę rozwieszać z sharką ogłoszenia, może to coś da...
Mimo że w Poznaniu mieszkam od ponad roku to wczoraj szukając Gacka odkryłam wiele miejsc, o których istnieniu w ogóle nie miałam pojęcia. :roll: Dziewczyny jakby był jakiś telefon w sprawie Gacka, cokolwiek to jestem w Poznaniu na miejscu, jutro i pojutrze nie mam zajęć na uczelni, jadę tylko po południu do pracy, więc w ramach możliwości mogę pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...