Jump to content
Dogomania

Młodziutka, mała, wspaniała Zuzia w swoim wspaniałym domku !!!!


Lobaria

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Zuzia jest mega kochana, cieszy się na widok człowieka jka żaden pies na świecie, popiskuje, skacze i lekko podgryza ręce i ubranie. Oczywiście nie czyni przy tym żadnych szkód. Kocham ją i z bólem serca musimy szukać ds.... najlepszego na świecie. Mój tz jest jak skała nie chce już wiecej piesków, bo wie że i tak bedą tymczasy i ilość naszej sfory wzrośnie.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Kochani jest szansa na domek stały dla Zuzu. Bardzo miła rodzina z synem w wieku szkolnym, domek z ogródkiem.
Jutro jadę zobaczyć warunki, ale rodzina z polecenia od znajomych.
Wysłałam im fotki suni i zakochali się, proponowałam jeszcze inne szczeniaki, jamnika, labradora itp
ale dla nich Zuza jest najpiękniejsza... dobry początek.
Mam pytanie co do umowy adopcyjnej ... czy mam dać swoją na siebie czy macie jakieś swoje wybrane.
Pozdrawiam wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG]

Banerek znalazłam na pierwszej stronie Akcja Sterylizacja.
Kliknęłam na banerek, wpisałam kopiuj i wkleiłam tutaj.
Ale nie do końca mi się udało, bo po kliknięciu nie rozwija się.
Podobny problem mam jak wstawiam banerki w podpisie.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Treść do korekty ogłoszenia dla Zuzu[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Maleńka, młodziutka sunia o oczach anioła, czarny kundelek pod koniec lipca błąkała się w okolicach Wyszkowa.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]W zaawansowanej ciąży, po pierwszej cieczce, bez pomocy, opuszczona przez cały świat szukała ratunku na stacji benzynowej.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Tam też wypatrzyłam ją podróżująca po Polsce Małgosia na stałe zamieszkała zagranicą. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Zabrała Zuzie do swojego auta, na cito przy wsparciu ludzi o złotym sercu ulokowali sunie w awaryjnym domie tymczasowym.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Zuza została wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona i zachipowana.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Jest cudownym, kochajacym cały świat pieskiem, pełnym ufności i oddania.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Jej wspaniały charakter, radość życia spowodowało że Zuza cały czas jest w tym samym domku tymczasowym.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kocha długie spacery, zabawy z piłką, szaleństwa z dziećmi... jeśli cokolwiek jej się nie spodoba woli położyć uszka po sobie niż pokazać ząbki.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Lubi sobie czasami poszczekać, poszczypać ząbkami ze szczęścia, płacze jak dziecko kiedy wraca się do domu z radości.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Nic nie niszczy, nosi kapcie w pyszczku, zachowuje czystość w domu, bardzo się pilnuje, lubi jeździć samochodem.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Zuza to około roczna sunia z pięknymi białymi ząbkami, cała czarna z białym krawatem, waga ok 6 kg.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Zuzia szuka najlepszego domku na świecie.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Przy adopcji konieczne jest podpisanie umowy adopcyjnej.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kontakt 501-010-501[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Motylek502'][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Treść do korekty ogłoszenia dla Zuzu[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Maleńka, młodziutka sunia o oczach anioła, czarny kundelek pod koniec lipca błąkała się w okolicach Wyszkowa.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]W zaawansowanej ciąży, po pierwszej cieczce, bez pomocy, opuszczona przez cały świat szukała ratunku na stacji benzynowej.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Tam też wypatrzyłam ją podróżująca po Polsce Małgosia na stałe zamieszkała zagranicą. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Zabrała Zuzie do swojego auta, na cito przy wsparciu ludzi o złotym sercu ulokowali sunie w awaryjnym domie tymczasowym.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Zuza została wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona i zachipowana.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Jest cudownym, kochajacym cały świat pieskiem, pełnym ufności i oddania.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Jej wspaniały charakter, radość życia spowodowało że Zuza cały czas jest w tym samym domku tymczasowym.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kocha długie spacery, zabawy z piłką, szaleństwa z dziećmi... jeśli cokolwiek jej się nie spodoba woli położyć uszka po sobie niż pokazać ząbki.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Lubi sobie czasami poszczekać, poszczypać ząbkami ze szczęścia, płacze jak dziecko kiedy wraca się do domu z radości.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Nic nie niszczy, nosi kapcie w pyszczku, zachowuje czystość w domu, bardzo się pilnuje, lubi jeździć samochodem.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Zuza to około roczna sunia z pięknymi białymi ząbkami, cała czarna z białym krawatem, waga ok 6 kg.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Zuzia szuka najlepszego domku na świecie.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Przy adopcji konieczne jest podpisanie umowy adopcyjnej.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kontakt 501-010-501[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

ładnie napisałaś, a ten niby dobry domek, to niech ich szlag trafi !!!!

Link to comment
Share on other sites

opowiem Wam co mi sie ostatnio przytrafiło.....
spotkałam na ulicy matke z corka nastolatka, lametujace nad porzuconym, w bardzo zlym stanie szczeniakiem.
szczenie sunia 5 tyg mini labrador biszkoptowa juz ledwo dychała.
natychmiast ja zabrałam do kliniki, kuracja wzmacniajaca, dobra karma, odrobaczenie, czepienia itp
wspaniały dom stały..... i niby koniec historii aztu nagle odzywa sie do mnie kobieta która twierdzi ze ona owej w/w nastolatce wyadoptowała sunie kilka dni wczesniej i ma jeszcze jej rodzenstwo, bo uratowała cała psią rodzinę od śmierci głodowej na mazurach
była w szoku ze dziewczyna doprowadziła psa do takiego stanu i jeszcze kłamała ze znalazła go na ulicy,
mimo ze była uprzedzona że jeśli coś bedzie nie tak może pieska oddać spowrotem

szok, dla mnie szok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']ładnie napisałaś, a ten niby dobry domek, to niech ich szlag trafi !!!![/QUOTE]
tak tak szlag trafi
robie teraz kurs groomingu i ludzie przyprowadzaja pieski do strzyzenia w takim zlym stanie, ze jedna yorczke chciałam dzis odebrać
po koorwa ludziom psy, oszczedza na fryzjerze, nie dba, nie czesze.... koszmar

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...