Jump to content
Dogomania

Fanta ma swój dom :-)!


sleepingbyday

Recommended Posts

I jeszcze jedno pytanie do p. Anny. Zebrano ok. 800zł od darczyńców na psa. Właściciel opłaca pobyt do 2 listopada. Czyyli 800zł powinno przesunąć pobyt psa do 2 stycznia. Przesunięto pobyt tylko do 2 grudnia a za te "drugie" 400zł kupiono budę za 312zł- zostało 87zł. Jak sie to ma do deklaracji Pani Liliany, że DOKŁADA 87zł do pobytu psa, jesli na stanie zostało 487zł z wpłat drczyńców. Powinno zostać 487 + 87 (od Pani Liliany).(mam screeny tych rozliczeń).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 685
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kama202']I jeszcze jedno pytanie do p. Anny. Zebrano ok. 800zł od darczyńców na psa. Właściciel opłaca pobyt do 2 listopada. Czyyli 800zł powinno przesunąć pobyt psa do 2 stycznia. Przesunięto pobyt tylko do 2 grudnia a za te "drugie" 400zł kupiono budę za 312zł- zostało 87zł. Jak sie to ma do deklaracji Pani Liliany, że DOKŁADA 87zł do pobytu psa, jesli na stanie zostało 487zł z wpłat drczyńców. Powinno zostać 487 + 87 (od Pani Liliany).(mam screeny tych rozliczeń).[/QUOTE]

tez mnie to zastanawia, dziéki Eu ze rozpisalas te finanse jasno.

Link to comment
Share on other sites

Wiec jezeli tak wspaniale poradziliscie sobie wtedy z tamta sunia, to dlaczego nie wzieliscie Fanty - przeciez temat nie jest znany od dzisiaj tylko od dawna.
A skad teraz ta cukrzyca - od gryzienia patyka? Gdyby pies mial cukrzyce to przede wszystkim chudl by na potege, nie mial apetytu (nawet na patyki) i nie pil by wody. Akurat na tym sie znam, bo mialam kotke z cukrzyca i sama choruje na to chorobe od ponad 40 lat.

Link to comment
Share on other sites

W ogole nie obchodzi mnie, na co ida podarowane pieniadze - ja widze filmy, ja znam historie tych psow, ktore sa u Liliany i ja czytalam ich historie i wolanie o pomoc, bo niewiadomo, czy by jeszcze zyly, gdyby ona ich nie wziela. Wiec moze interesujmy i cieszmy sie z kazdej nowej wiadomosci o tym, ze pies sie poprawia, bo ze ma u Liliany dobrze - tego jestem pewna w 100%. Interesujmy sie przede wszystkim psami - a jak wiele psow szuka pomocy - mozna przeczytac na kazdej stronie dogo albo Facebooka. Moze lepiej tam spozytkowac ta energie i pomoc jakiejs biednej istocie, ktora tego potrzebuje! Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Ja też na podstawie filmów się wypowiadam: Nie podoba mi się, jak zmusza się spaniela NA SMYCZY do skoków przez płotek (czemu to słuzy???), nie podoba mi się jak wszystkie psy biegaja luzem a spaniel chodzi na smyczy i jeszcze nie pozwala mu się na kontakty z innymi psami (czemu to słuzy???), nie podoba mi się jak pies w ciasnym kagancu jest zniewolony głaskaniem w garażu lub na stole (nieodparcie nasuwa mi sie obraz Czarodziejskiego garazu- czemu to służy???). nie podoba mi się, że jak doczytałam pies jest cały czas na psychotropach (czemu to do jasnej ch...y służy???). I na moje pytania nie dostałam odpowiedzi- co tez mi się nie podoba. I proszę mnie nie odsyłać do Facebooka, bo wyrzucono mnie tam z wydarzenia Fanty (tez mi sie to nie podoba) i do pomocy innym zwierzakom, bo mnie Fanta "zapadła "w serce.

Edited by Kama202
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama202']Ja też na podstawie filmów się wypowiadam: Nie podoba mi się, jak zmusza się spaniela NA SMYCZY do skoków przez płotek (czemu to słuzy???), nie podoba mi się jak wszystkie psy biegaja luzem a spaniel chodzi na smyczy i jeszcze nie pozwala mu się na kontakty z innymi psami (czemu to słuzy???), nie podoba mi się jak pies w ciasnym kagancu jest zniewolony głaskaniem w garażu lub na stole (nieodparcie nasuwa mi sie obraz Czarodziejskiego garazu- czemu to służy???). nie podoba mi się, że jak doczytałam pies jest cały czas na psychotropach (czemu to do jasnej ch...y służy???). I na moje pytania nie dostałam odpowiedzi- co tez mi się nie podoba. I proszę mnie nie odsyłać do Facebooka, bo wyrzucono mnie tam z wydarzenia Fanty (tez mi sie to nie podoba) i do pomocy innym zwierzakom, bo mnie Fanta zapadła "w serce".[/QUOTE]

I bardzo dobrze, że wyrzucono, bo siałaś ferment, jaki teraz - sfrustrowana - tu usiłujesz... Może będziesz miała na tyle odwagi, aby napisać, kim jesteś na fb - mnie można poznać po awatarku.
Fanta jest pod najlepszą opieka, jaką może być, z bardzo przejrzystymi relacjami na fb i finansami.

Link to comment
Share on other sites

Ile w tobie agresji, Lobario. Ale jak już tutaj trafiłaś, to może odpowiesz mi na pytania: Czy Fanta została odp. zdiagnozowana? Tzn. jakie badania zostały wykonane, żeby stwierdzić autorytatywnie, że ma zaburzenia psychiczne? [quote name='Lobaria']I bardzo dobrze, że wyrzucono, bo siałaś ferment, jaki teraz - sfrustrowana - tu usiłujesz... Może będziesz miała na tyle odwagi, aby napisać, kim jesteś na fb - mnie można poznać po awatarku.
Fanta jest pod najlepszą opieka, jaką może być, z bardzo przejrzystymi relacjami na fb i finansami.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama202']Ile w tobie agresji, Lobario. Ale jak już tutaj trafiłaś, to może odpowiesz mi na pytania: Czy Fanta została odp. zdiagnozowana? Tzn. jakie badania zostały wykonane, żeby stwierdzić autorytatywnie, że ma zaburzenia psychiczne?[/QUOTE]

Agresja jest w Tobie, nie we mnie. Poza tym nie "trafiłam" tu przypadkiem.
Niedokładnie czytałaś wydarzenie i wątek - większość trolli tak robi... Nie postarałaś się zagłębić w problem Fanty.
I nie odpowiedziałaś mi na pytanie - kim jesteś na fb?
Ja jestem Elżbieta Fałtynowicz - jak napisałam, poznać mnie można po awatarku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama202']Czy mogłabyś odpowiedzieć na zadane przeze mnie pytanie odnośnie diagnostyki Fanty? Skąd wiadomo, że pies cierpi na Rage syndrom???[/QUOTE]

Po pierwsze - nie odpowiedziałaś mi na pytanie - kim jesteś na fb
Po drugie - wszystko wyczytasz na wątku - o Range syndrom również
Po trzecie - wobec Twojej ignorancji - nie będę więcej odpisywała na Twoje zaczepki nie mające nic wspólnego z pomocą Fancie.

To tyle. Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna222']Dziewczyny, co wy piszecie? Sledze watek Fanty juz dawno - [B]Liliana jest osoba naprawde godna zaufania [/B]- przyczytajcie sobie, z iloma psami, ktore byly naprawde problematyczne juz sobie poradzila. To osoba, ktora ma pojecie o tym, co robi. Wy tu piszecie o tej budzie, a to przeciez niewazne, jakiemu psu bedzie sluzyc buda po tym, jak Fanta znajdzie nowy dom. Najwazniejsza jest w tej chwili pomoc Fancie i zapewniam Was, ze Liliana to robi! Przemyslcie wiec moze najpierw to, co chcecie na czyjs temat napisac! Pozdrawiam![/QUOTE]

znasz p. liliane dobrze ze tak mówisz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama202']Tu jest portal o nazwie Dogomania, nie Facebook. Czy to jest Twoja odpowiedź- atak, atak, atak....? Zadaję niewygodne czy zbyt trudne pytania?[/QUOTE]

Odpowiadam po raz ostatni Tobie - to dogomaniacy ocenią, czy to ja atakuje, czy Ty ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow'][SIZE=4]nie zapominajmy że p.liliana pobiera 400zł za pobyt fanty w przystani,za szkolenie i prace z fantą nie pobiera opłaty,taka opłata to z 70zł za h. tak na moje oko[/SIZE][/QUOTE]
Pani Liliana - wg wyliczeń, które śledzę / mamy tam Lakiego / - za godzinę profesjonalnej pracy z psem bierze 1 zł 33 gr - za darmo więc pracuje... 70 zł za h to abrakadabra...

Link to comment
Share on other sites

Czyli Pani Liliana jest behawiorystką równiez od LUDZI? Czy może źle zrozumiałam? Wydawało mi się , że Lucky to ten miły psiak, którego karcono za to, że chciał się pobawić z Fantą (a ta, chyba nie miała nic przeciwko temu)?[quote name='Lobaria']Ja znam :) Wyprowadza z agresji / pogryzień wielu ludzi / naszego Lakiego z Pszczyny :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']I bardzo dobrze, że wyrzucono, bo siałaś ferment, jaki teraz - sfrustrowana - tu usiłujesz... Może będziesz miała na tyle odwagi, aby napisać, kim jesteś na fb - mnie można poznać po awatarku.
[B]Fanta jest pod najlepszą opieka, jaką może być[/B], z bardzo przejrzystymi relacjami na fb i finansami.[/QUOTE]

to mówisz Ty, inni mówiá ze tak nie jest. komu wierzyc? filmiki nie wskazujá na korzysc tej "terapii"...

Link to comment
Share on other sites

Co do filmiku z patykami i płotkami..

Ja się pytam, gdzie tutaj jest agresja? Jeśli to faktycznie byłaby jakaś mega wielka agresja, to tak szybko by się naprawdę to nie rozwiązało..
A tu proszę - Fanta doskonale CSuje, podając łapkę, pytanie dlaczego Pani Liliana pcha rękę po drugą łapkę. Fanta tak pięknie się oblizywała, patrzyła w bok! No nie dziwne, że jest w stanie ugryźć, skoro stara się delikatnie dać do zrozumienia, że nie czuje się dobrze, ale ktoś jej łapkę dalej bierze..
Płotki były chyba ok, bo potem Fanta usiadła zadowolona merdając ogonkiem :) co prawda nie widziałam czy smycz nie była napięta, ale chyba nie. Tak czy siak dla mnie spaniele to o tyle fajne, skoczne psiaki że takie elementy mogą ożywić sytuację, czego te psy bardzo potrzebują, by skoncentrować się na czymś. Uważam że skoro Fanta tak lubi patyki to za patykiem by skoczyła bez żadnego zastanowienia przez te płotki, miałaby z tego jeszcze większą radochę :)
A co do samego momentu z patykiem - po co uczyć psa skakać po niego? To chociaż na komendę.. ale tak o? Trochę niewychowawcze :lol: chociaż to szczególik.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

no ta chyba nikt wiecej tam nie odda psa na szkolenie... a taka byla polecana przez niektorych dogomaniakow ze rece by dali obciac...
przypominam sobie jak sasiad kota uspil, bo agresywny..a co zrobil kot? ugryzl w reke sasiada, gdy zlapal ptaszka na ogrodku a Pancio Mu chcial z pyszczka wyrwac... no i kara-uspienie.. sasiad gbur i nie-znawca tematu ,ale behawiorysta..?? faktycznie kpina jakas!!
jesli jest mozliwosc przewiezienia psa w inne miejsce to polece ( tez pomorskie)..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...