Jump to content
Dogomania

Fanta ma swój dom :-)!


sleepingbyday

Recommended Posts

  • Replies 685
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emilia2280']Budrysek. a niech ta baba lapy trzyma z daleka od suni.[/QUOTE]

dlaczego?? ja mialam o BUDRYSEK super zdanie do tej pory

edit

postami sie mijamy ,a ja jeden usunelam i teraz nieskladnie jest
pewnie BUDRYSEK chce sunie uratowac od igly i gdzies umiescic do innego behawiorysty..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']dlaczego?? ja mialam o BUDRYSEK super zdanie do tej pory

edit

postami sie mijamy ,a ja jeden usunelam i teraz nieskladnie jest
pewnie BUDRYSEK chce sunie uratowac od igly i gdzies umiescic do innego behawiorysty..[/QUOTE]

hahaa, nie, to nie o Budrysek, tylko o tej calej Liljanie" ;pp

A Budrysek bédzie konsultowala Fanté u behawiorysty i przypuszczam ze nie wsadzi suki do stada na dzien dobry.

Link to comment
Share on other sites

Kama, a czemu Ty nigdy nie wyrazilas checi zaopiekowania sie Fanta? Albo przynajmniej nie mialas zadnego innego pomyslu, gdzie mozna byloby jej pomoc? To smutne, kiedy sie czyta te Wasze krytyczne komentarze - bardzo smutne! Historia Fanty byla znana - jakos malo bylo chetnych, zeby ja przyjac!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Budrysek. a niech ta baba lapy trzyma z daleka od suni.[/QUOTE]
Dzięki za wyjaśnienie, nie skojarzyłam. ;)

[quote name='beataczl']no ta chyba nikt wiecej tam nie odda psa na szkolenie... a taka byla polecana przez niektorych dogomaniakow ze rece by dali obciac...
przypominam sobie jak sasiad kota uspil, bo agresywny..a co zrobil kot? ugryzl w reke sasiada, gdy zlapal ptaszka na ogrodku a Pancio Mu chcial z pyszczka wyrwac... no i kara-uspienie.. sasiad gbur i nie-znawca tematu ,ale behawiorysta..?? faktycznie kpina jakas!!
jesli jest mozliwosc przewiezienia psa w inne miejsce to polece ( tez pomorskie)..[/QUOTE]
Beataczl kogo mogłabyś polecić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']hahaa, nie, to nie o Budrysek, tylko o tej calej Liljanie" ;pp

A Budrysek bédzie konsultowala Fanté u behawiorysty i przypuszczam ze nie wsadzi suki do stada na dzien dobry.[/QUOTE]

słyszałam, ze mam stado psów i masę kotów?;)

Jożi jest grubiiutki ale nie robi za stado :) a kociaków nie ma az tylu :)

ale ok...lepiej uspic niz ma trafic do budryska

Link to comment
Share on other sites

BUDRYSEK to nieporozumienie wyszlo ... super,ze bierzesz Fante :loveu:
jakie masz plany co do Fanty..?

znam behawiorystke ,ale nie wiem czy teraz sa wolne miejsca ( bo nie spodziewalam sie takiego obrotu sprawy zeby dzwonic tam dzisiaj)
Pani jest CZlonkinia TOZu i szkoli psy agresywne ale nie tylko ( te bezdomne i te co maja wlascicieli)
to gdzies 160 km od Gdanska ( tez Pomorskie)
(jak bedzie taka potrzeba to zadzwonie)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ten pies z filmików jest agresywny i do uśpienia, to ja nie wiem, jak nazwać swoją Happy :crazyeye:
Żałuję, że Fanta jest tak daleko, w obrębie kujawsko-pomorskiego byłabym w stanie realnie pomóc, ale tak to zawsze służę dobrą radą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']BUDRYSEK to nieporozumienie wyszlo ... super,ze bierzesz Fante :loveu:
jakie masz plany co do Fanty..?

znam behawiorystke ,ale nie wiem czy teraz sa wolne miejsca ( bo nie spodziewalam sie takiego obrotu sprawy zeby dzwonic tam dzisiaj)
Pani jest CZlonkinia TOZu i szkoli psy agresywne ale nie tylko ( te bezdomne i te co maja wlascicieli)
to gdzies 160 km od Gdanska ( tez Pomorskie)
(jak bedzie taka potrzeba to zadzwonie)[/QUOTE]
To ta Pani z okolic Chojnic (czy jakoś tak), o której tu już chyba wspominałaś wcześniej?


Ja też czekam na więcej info od Budryska, jakie są wstępne plany wobec Fanty. Jaki behawiorysta miałby się nią zająć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']BUDRYSEK to nieporozumienie wyszlo ... super,ze bierzesz Fante :loveu:
jakie masz plany co do Fanty..?

znam behawiorystke ,ale nie wiem czy teraz sa wolne miejsca ( bo nie spodziewalam sie takiego obrotu sprawy zeby dzwonic tam dzisiaj)
Pani jest CZlonkinia TOZu i szkoli psy agresywne ale nie tylko ( te bezdomne i te co maja wlascicieli)
to gdzies 160 km od Gdanska ( tez Pomorskie)
(jak bedzie taka potrzeba to zadzwonie)[/QUOTE]

spoko, i tak na mój temat Liliana dostała juz mnóstwo telefonów ;)

ja jestem ze śląska i tutaj bedziemy pracowali z sunią


mam wkleić oświadczenie, ze chcę zabarać Fantę :

[B]Aby ratować życie Fanty, która miała zostać w poniedziałek uśpiona, podjęłam się pieczy nad nią. Liczę na Waszą, wątkowiczów pomoc.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Pewnie tak, ale u mnie mieszkać nie może. Chętnie bym z nią popracowała tak, jak jest z Werą czy Zoranem, ot nie moje psy ale jestem z nimi codziennie, natomiast wiem że znalezienie odpowiedniego "miejsca przechowania" graniczyłoby z cudem i na pewno byłoby wielkim ryzykiem i myślę, że byłoby poniekąd nieodpowiedzialne. Wiecie, może być wszystko cacy, ale lepiej żeby Fanta każdy kontakt z człowiekiem miała z człowiekiem rozsądnym, który wie, o co biega :) wsadzimy ją do jakiegoś domu w Toruniu bo hurra Soko chce z nią za friko pracować i nagle DOOPA przychodzę i pies uśpiony bo ciachnął. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja pomogę finansowo...inaczej nie mogę[quote name='BUDRYSEK']spoko, i tak na mój temat Liliana dostała juz mnóstwo telefonów ;)

ja jestem ze śląska i tutaj bedziemy pracowali z sunią


mam wkleić oświadczenie, ze chcę zabarać Fantę :

[B]Aby ratować życie Fanty, która miała zostać w poniedziałek uśpiona, podjęłam się pieczy nad nią. Liczę na Waszą, wątkowiczów pomoc.[/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

matko!
po weekendzie wchodze na wątek a tu szok!
nie jestem na FB, czy naprawdę fanta miała byc uspiona z powodu tego wlasnie jednego ugryzienia? nie chce mi się wierzyć!!


pytanie - kto to jest Krystyna Ch, od której budrysek przejmuje odpowiedzialnośc prawną za psa (budrysek, szacun!).

pS - nie napadajcie na kamę, to osoba, której naprawdę leży na sercu dobro fanty!

Link to comment
Share on other sites

czyli jednak....a już była prawie do adopcji gotowa..nawet na SPECJALNEJ lince (nie wiem co takiego specjalnego w tej lince? ) w domu była...sorry ,ale czułam , że tak się to skończy, za dużo chwalenia i ahhów ,a za mało chyba doświadczenia z naprawdę problemowymi psami,...ale fundacja będzie założona teraz, a co;)

Dobrze, że Fanta jedzie do Budryska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']czyli jednak....a już była prawie do adopcji gotowa..nawet na SPECJALNEJ lince (nie wiem co takiego specjalnego w tej lince? ) w domu była...sorry ,ale czułam , że tak się to skończy, za dużo chwalenia i ahhów ,a za mało chyba doświadczenia z naprawdę problemowymi psami,...ale fundacja będzie założona teraz, a co;)

Dobrze, że Fanta jedzie do Budryska.[/QUOTE]

też wiedziałam,że kiepsko to się skończy;przecież grała na emocjach pisząc jakie pies i chwalenie się jak działała w USA i jak tam kiepsko działa APSA ale wielu dało się nabrać i kaska poleciała;SPECJALNA linka to hit :D

Link to comment
Share on other sites

Ej, słuchajcie, najpierw hohoho, a teraz z*eby? to jak to jest??
Naprawdę tak kiepsko liliana szkoli? czy bład z fantą przekreśla totalnie jej umiejętności (zaznaczam, nie znam osoby), jest aż tak źle?

bardzo proszę - czy ktoś obeznany z FB móglby tu wkleić niemal krok po kroku opis wydarzeń związanych z fantą?? pliss....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...