Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleks89']Booooo Anitkaaaaaaa jak miała ochotę tooooooooo się spotykała ze swoim byłym iiiiiii oni wtedy grali w szachy:lol:[/QUOTE]

:diabloti: boszzz co za zdemoralizowane społeczeństwo, w szachy grają, zamiast naczynia zmywać :shake: wstyd i hańba :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Na dogo nie ma świętości:shake:[/QUOTE]
jak nie ma jak jest;)
ja jestem no prawie swieta:)psy nie chodza w kolcach,po glowie nie dostaja,szkolenia tylko na smakolyki:)
a ja to juz calkiem,w szachy nie gram,na dogo prawie wcle nie siedzie,nie dogryzam i nie nabijam sie z nikogo:shake:wiec mozne mnie uznac za prawie swieta:multi:

EDIT tylko pytanie czy taka chce byc:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Rinuś też już lata ********* ma za sobą:diabloti:Czas zrobić miejsce młodemu pokoleniu.[/QUOTE]

[quote name='asiak_kasia']nie no...koniec świata to jest :shake:
czyli kto przejął Twoją normę do wyrobienia? Rinusiowa? :diabloti:[/QUOTE]
Mi już się nie chce robić tego co robiłam kiedyś :evil_lol: chociaż ja do prawie 21 roku życia byłam ŚWIĘTA :loveu: czasem tylko trawkę zdarzyło mi się zapalić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja zawsze byłam grzeczna a i tak z rodziną dogadać się nie potrafię. No ale nigdy się nie uczyłam, bo mi się nie chciało. Ewentualnie z bio czy z historii, bo to nigdy nie był dla mnie problem, dział przeczytałam raz i umiałam wszystko i dostawałam 4 zawsze :lol: Ale szkołę mam już za sobą.
A że palę dżez to już wszyscy wiedzą, moja i TŻta rodzina. I tu i tu dowiedzieli się przypadkiem, ale mam to gdzieś szczerze, bo i tak się jakoś szczególnie z tym nie kryliśmy nigdy. Moja mamuśka też kiedyś paliła, stary był dilerem i siedział troooochę lat, więc to dla nich nie straszne. Ojciec TŻ z drugiej strony - emerytowany pies :lol: Ale jest spoko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Booooo Anitkaaaaaaa jak miała ochotę tooooooooo się spotykała ze swoim byłym iiiiiii oni wtedy grali w szachy:lol:[/QUOTE]
Musiałeś? :diabloti:

[quote name='Aleks89']Niewolnice.Wasz Pan idzie na basen.Grzeczne bydźcie i hejtu bez mastera of disastera nie róbta.[/QUOTE]

Master formę robi?! Dalej czy kolejne podejście?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Ej no musicie mi i Kasi dostarczyć dużo dogoploteczek byśmy miały dużo do plotkowania jutro w awtobusie przez godzinkę :mad::diabloti:[/QUOTE]

:loveu: tak tak tak :loveu:

a w ogole jaka ma byc jutro pogoda? :eviltong: Jak bedzie taki upał jak wczoraj, to ja pierd*le-nie jade :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja w rodzinie jestem trochę czarną owcą, bo tylko pieski i brak talentu techniczno-matematycznego :eviltong: A u mnie wszyscy po polibudzie albo medycynie. Uniwerek wywołuje uśmiech politowania na ich twarzach :eviltong:

A wszystkie złe rzeczy zaczęłam robić po 18 roku życia, więc się nie liczą jako złe :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']tej babo, może podaj mi swoj nr tel co? :D[/QUOTE]

Ty faktycznie :evil_lol: Będziesz mi pisać smsiki na dobranoc? :loveu::diabloti:

E tam u mnie babcia wiecznie marudzi, że na studia nie poszłam. Jak mogłam... :shake::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']
E tam u mnie babcia wiecznie marudzi, że na studia nie poszłam. Jak mogłam... :shake::diabloti:[/QUOTE]

Codziennie to słyszę :diabloti:
Dodatkowo ostatnio dowiedziałam się od dziadka, że jestem popie*dolona, bo pojechałam z psem na wystaw na Ukrainę.
Zresztą, te moje psy psują mi moje całe życie, a już szczególnie Buenos i powinnam go sprzedać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Codziennie to słyszę :diabloti:
Dodatkowo ostatnio dowiedziałam się od dziadka, że jestem popie*dolona, bo pojechałam z psem na wystaw na Ukrainę.
Zresztą, te moje psy psują mi moje całe życie, a już szczególnie Buenos i powinnam go sprzedać :diabloti:[/QUOTE]

Moja babcia też narzeka po co mi te psy... ino kłopot i problem... Pół biedy, że nie wie że w przyszłości planuje rasowego kupić i po ile taki piesek chodzi bo już całkiem by mnie wzięła za debila :diabloti: A jak bym z psem na zagraniczną wystawe pojechała to już w ogóle :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...