Jump to content
Dogomania

ONek Noel już w swoim domu!:) jego kolega i koty z gospodarstwa-nie! jakieś pomysły??


bico

Recommended Posts

[quote name='bela51']Odpowiedz mogła byc tylko jedna !!!!!!!!
Państwo sa baaardzo zainteresoiwani adopcją Noela !
Prosze o kontakt ze mna osoby odpowiedzialnej za pieska.:lol:[/QUOTE]

Dziękuję Murko za czujność i podrzucenie bela51 mojego nr tel :modla: teraz mam trudny czas i rzadko jestem na dogo, najwyżej co kilka dni do Noela zaglądam.

bela51 - dzięki za zainteresowanie i chęć pomocy w szukaniu Noelowi ds:modla:

Znajomym bela51 z Bytomia bardzo spodobał się Noel, bo jest podobny do ich poprzedniego ONka. Państwo mają dom z ogrodem, Noel miał by mieszkać w domu, ponadto znane są Państwu procedury adopcyje, bo adoptowali już kilka zwierzaków. Państwo chcą też partycypować w kosztach ewentualnego transportu psa.

bela51 wraz z koleżanką tak czy inaczej mają się do Państwa udać z wizytą, żeby tradycji adopyjnej stało się za dość;)

Na razie się nie pali, mam być z Państwem i bela51 w kontakcie, bo na spokojnie chcemy żeby Noel przed adopcją był wykastrowany i doszedł do siebie po tym zabiegu.

Murko, czy już można umówić z wetem konkretną datę tego kastracji? Noel już nie kaszle?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Murka']Noel już dawno nie kaszle; będę się umawiać na kastracje na okolice weekendu. Prócz Noelka mam jeszcze trzy sunie do ciachania, muszę to jakoś ogarnąć.[/QUOTE]

oki, to daj proszę Murko znać na kiedy termin z wetem ustalony:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Ciesze sie, ze Noelek zdrowy, bo nowy dom juz nie moze sie doczekac:lol:.
Oczywiscie poczekają tyle, ile trzeba:lol:[/QUOTE]

cieszę się, że Noel jest wyczekiwany z radością. jakby co, zapraszam Państwa do telefonicznego kontaktu ze mną:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']I niespodzianka, bo kastracja będzie jutro jak wszystko dobrze pójdzie :)
Udało mi się wygospodarować miejsce dla Noelka po zabiegu, będzie w dużym boksie wewnętrznym razem z suczką po sterylizacji.[/QUOTE]

ooo! Bardzo dziękuję Murko!!:multi:
a zatem czekam na dobre wieści i oby zabieg poszedł szybko i dobrze się zakończył.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Już po zabiegu, wszystko ok :)
Noelek czuje się dobrze, tylko bardzo go intryguje co mu TAM zmajstrowali. Ale ma solidny kołnierz, więc możliwość sprawdzenia ma dopiero po wygojeniu ;)[/QUOTE]

Ciesze sie, ze wszystko ok. Kciuki były mocno trzymane i przeze mnie i przez nowy potencjalny domek.
Wizyta w niedziele przed południem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Już po zabiegu, wszystko ok :)
Noelek czuje się dobrze, tylko bardzo go intryguje co mu TAM zmajstrowali. Ale ma solidny kołnierz, więc możliwość sprawdzenia ma dopiero po wygojeniu ;)[/QUOTE]

cieszę się, że wszystko poszło sprawnie i bez komplikacji:)
nie dziwota, że Noel chce sprawdzić, co TAM się zmieniło;)

trzymam kciuki za wizytę PA:happy1:

Link to comment
Share on other sites

Tak w ogóle Noelek waży już 38 kg :)

Kastracja kosztowała 100 zł + 10 zł koszty dojazdu do lecznicy (wczoraj mieliśmy maraton zabiegowy, najpierw zawieźliśmy dwie suczki do sterylizacji i odbierając je zawieźliśmy Noelka, potem jeszcze trzeba było odebrać Noelka):
[URL]http://images43.fotosik.pl/1552/56b5adbd5f541647gen.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wizyta juz sie odbyła.:lol:
Moim skromnym zdaniem, to bedzie swietny domek.:lol:
Noeol bedzie miał do dyspozycji dom, piekny ogrod, a do towarzystwa wesołą sunię i 3 sliczne koty.:lol: Państwo kochają zwierzeta, a Noel byłby juz kolejnym ONkiem w ich zyciu. Jesli tam pojedzie, to naprawde będzie miał dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Wizyta juz sie odbyła.:lol:
Moim skromnym zdaniem, to bedzie swietny domek.:lol:
Noeol bedzie miał do dyspozycji dom, piekny ogrod, a do towarzystwa wesołą sunię i 3 sliczne koty.:lol: Państwo kochają zwierzeta, a Noel byłby juz kolejnym ONkiem w ich zyciu. Jesli tam pojedzie, to naprawde będzie miał dobrze.[/QUOTE]

Dziękuję bela51 za wizytę PA, relację na wątku i tel do mnie:) Bardzo się cieszę, że się wszystko układa i domek dla Noela dobrze się zapowiada. Otuchy w serce wlewa mi fakt, że Państwo już mieli u siebie owczarki i są doświadczeni:multi: Później i ja dzwoniłam do Pani Ireny i rozmawiałyśmy o Noelu. Pani brzmiało miło i rozsądnie i być może zechce się zalogować na dogo, a na pewno poczyta wątek Noela, bo prosiła mnie o link do wątku.

Murko, dzięki za rozliczenie, zaraz robię przelew.
Fajnie, że Noel przybrał na wadze, rośnie nam chłopak jak na drożdżach:D Będzie z niego konkretny pies:)
A jak się miewa po zabiegu - rana dobrze się goi? Nie próbuje przy niej majstrować zbytnio?

Murko, mam prośbę o wstępne potwierdzenie czy mógłby Twój Mariusz zawieźć Noela do nowego domu w Bytomiu? Jeśli tak, to kiedy mogło to by nastąpić, żeby Noel już był w pełni sił i rana zagojona i żeby pasował termin i Wam i Państwu? No i jakie były by szacunkowe koszty tej wyprawy w obie strony? Państwo obiecali się dołożyć i ja też się dołożę.

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że Noelek ma już dom :D

Noelka nadal interesują jajecka, ale sięgnąć ni ma jak ;)
Musi wytrzymać. Troszkę się mu jajecka zaczerwieniły, ale tak się prawie zawsze dzieje, zwłaszcza u młodych psiaków. Zapryskuję mu to preparatem przyspieszającym gojenie.

Transport do Bytomia aktualny. Wychodzi mi w sumie (w obie strony) ok. 660 km, czyli jakieś 330 zł by cała droga kosztowała. Jeśli chodzi o termin, to będzie to uzależnione od gojenia się Noelka, żeby go można było z czystym sumieniem wyprawić bez kołnierza. Najwcześniej weekend; chyba, że coś się (tfu, tfu) przedłuży z jajeckami.

Link to comment
Share on other sites

Noelek goi się ładnie, zaczerwienienie i obrzęk jajecek zeszły.
Ale zainteresowanie tym co mu tam narobili jest nadal, więc kołnierz musi być:

[IMG]http://images39.fotosik.pl/1766/5b03eeec0b1884cd.jpg[/IMG]

[IMG]http://images37.fotosik.pl/1787/715dabc3f467490e.jpg[/IMG]

[IMG]http://images35.fotosik.pl/1634/c3e51f44cfd17734.jpg[/IMG]

Szyjkę zmierzę jutro, jak nie zapomnę znowu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Rana po zabiegu dobrze się goi i jak wszystko dobrze pójdzie Noel pojedzie do nowego domu w nadchodzący weekend:) Jest już odkołnierzowany. Państwo już się szykują i chcą mu kupić nową obróżkę, obwód szyi to ok. 45 cm - dzięki Murko za pomiar.
Noel żył z kotami i nie jest też ogresywny w stosunku do kur, ale dla bezpieczeństwa Murka zrobi mu "test na kota". "Kot testowy" to domownik Murki i nie boi się psów. Trzymam kciuki:happy1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...