Jump to content
Dogomania

??suczka wystawowa??


AmiX

Recommended Posts

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Koło mojego domu mieszka piesek Chico Amaltea po Solo Bakarat ma 4 lata i jest ciemny ze złotem ale włos ma super , no i do małych to on nie należy :)[/FONT][FONT=Times New Roman] w sumie ja też nie chce suczki „mini” tylko taką żeby oczywiście mieściła się we wzorcu.[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mam jeszcze pytanie na jaki kolor powinien wybarwiać się szczeniak na główce sama widziałam trzy możliwości 1.strasznie jasny srebrny 2.złoty 3.stalowy. [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Z góry dziękuje za odpowiedz[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]AmiX[/SIZE][/FONT]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Yorkie']Mój na główce wybarwił się na złoto i takiego właśnie koloru powinna być.[/quote]

Moje szczeniaki w pewnym momencie miały białe główki (na końcach czarny szczenięcy włos) a teraz przebarwiły sie na czyste złoto bez smoleń :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AmiX'][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Rzeczywiście szczeniaki z Bakaratu sa śliczne:)[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Stronę hodowli p. Waldka niestety odwiedziłam za późno bo suczek już nie ma:([/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black][COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]AmiX[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/quote]

tak już jest, że sunie sprzedaje się często zanim się urodziły. Ale nic straconego za tydzień moja kolejna sunia będzie rodziła. Jeszcze lepsze z kojarzenie i mam nadzieje ze będzie dobry miot.

Link to comment
Share on other sites

cztając wasze wypowiedzi pdbudowałam sie na duchu :) moja mała ma sliczną głowke ale srebrną :( i myslałam ze tak zostanie ale jest szansa jak widac ze sie jeszcze to zmieni?? a moze pamietacie w ktorym miesiący srebro zaczeło sie zmieniac w złoto??

[B]Waldku [/B]może napisałbyś nam jak minął Ci olres z tyloma dorastającymi szczeniakami!! zeczy zeby kolejna sunia urodziła jak najwiecej zdrowiutkich szczeniąt

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agoosia']cztając wasze wypowiedzi pdbudowałam sie na duchu :) moja mała ma sliczną głowke ale srebrną :( i myslałam ze tak zostanie ale jest szansa jak widac ze sie jeszcze to zmieni?? a moze pamietacie w ktorym miesiący srebro zaczeło sie zmieniac w złoto??[/quote]
To zależy od psa. Mojemu Arisowi w wieku 5 miesięcy przebarwiła się na stalowo, a po miesiącu i trochę już miał złotą. Inne yorki przez większość czasu mają szare, dopiero potem złote, więc to różnie bywa...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Witam ponownie:)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Co niektóry już wiedza ze szukam hodowli a dokładnie to suczki wystawowej.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Przejrzałam chyba wszystkie możliwe strony internetowe w sumie nic innego od dwóch tygodni nie robie. Znalazłam w końcu dwie hodowle. Hodowle De Villar aktualnie widziałam na stronie internetowej są na sprzedasz dwie śliczne suczki po Ch.Pl. Montana de Villar & Jenghis de Penghibur moim oczywiście mało doświadczonym zdaniem są piękne oraz hodowle Dan Danilo Kennel Co o tym myślicie o moim wyborze?? [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zastanawia mnie tylko jak to jest ze w zachodniopomorskim suczka wystawowa kosztuje 2000zł a w sumie całej reszcie kraju 2500-3500 zł.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Z góry dziękuję za pomoc:)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]AmiX[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

hmm gdybym byla na twoim miejscu( i mialam bym do wyboru tylko te 2 hodowle) chyba bym wziela szczeniorka z De Villar, bardziej sie mi podobaja, i rodzice takze- sa takie bardziej wystawowe jesli mozna tak powiedziec, oczywiscie to tez kwestia gustu, ale wydaje mi sie ze one pasuja bardziej do wzorca rasy ;)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Znaczy to nie muszą być tylko te dwie hodowle ale przejrzałam wszystkie możliwe strony aż mi po prostu głowa pęka.[/FONT][FONT=Times New Roman] I szczeniaki z hodowli De Viller wydawały mi się idealne ale tak jak mówcie nie jestem specjalista. Wiesz mi to bez różnicy ze Szczecina mam wszędzie daleko do Łodzi jakieś 450km po prostu zależy mi żeby suczka była śliczna.[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozdrawiam :)[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć taką suczkę jaką sobie wymarzyłeś. Ja nie znam żadnej z tych dwóch hodowli, choć wiem z internetu, że w Dan Danilo jest też Tuptuś Izoflex-Midi. Jest kastratem, co dziwne mój Tupek Izoflex-Midi też nim będzie. Ciekawy zbieg okoliczności. Obyś lepiej trafił jak ja - z całego serca życzę. Pozdrawiamy.

Kasia i Tupek

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Witam!![/SIZE][/FONT]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B]Burchardt[/B] tez mam taką nadzieje chodź musze przyznać ze w ogóle to wybór jest ciężki z wyborem amstaffki nie miałam takich problemów od zawsze wiedzieliśmy ze do ma być GOLD BONZO.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B]pingwinek=][/B] tez wydaje mi się ze maluczki z De Villar są bliskie wzorcowi ale tak jak juz pisałam znawcą nie jestem bo tak jak zauważyliście dla mnie wszystkie są śliczne.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Pozdrawiam [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]AmiX :)[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

AmiX, polecam artykuł z lutowego Mojego Psa "Brzydkie kaczątko". Warto poczytać, zwłaszcza, że jesteś na starcie z wyborem szczenięcia. Nie wszystko złoto co się świeci - jednym słowem z pięknego szczenięcia może wyrosnąć taki sobie dorosły york i na odwrót. Polecam, warto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...