Jump to content
Dogomania

PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)


gosia2313

Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no tak - mamy dobre i złe informacje.

dobre - przytyła prawie pół kilo, brzuszek się zagoił, szwy wyciągnięte, nie wymiotuje.

gorsze - guzki na łapce, otarty opuszek i opuchnięcie warg sromowych mogą świadczyć o jakiś procesie uczulenia w rodzaju autoimmunologicznego. Troche duże sie to zrobiło a brała antybiotyk i maść na te wszystkie miejsca. Dodatkowo nie podoba nam się kupka - to znaczy jest ok, ale jest jej za dużo. każdy spacer jest wypróżnianie i to dużo. Mała je instestinal i powinno więcej sie wchłaniać. Trzeba pomóc trzustce, dotała nowe leki i za tydzień do kontroli. na razie nie moze iśc na DT bo w takim stanie jej nie oddam

Link to comment
Share on other sites

Napisałam taki apel na wydarzeniu Antry-Agatki, może ktoś jeszcze się zlituje i pomoże....

[h=6]JAK ANTRA-AGATKA ZAGINĘŁA WYDARZENIE AŻ HUCZAŁO.......TERAZ KIEDY SIĘ ODNALAZŁA ŚWIECI PUSTKAMI......SMUTNE TO:(:(:(
SUNIA NADAL POTRZEBUJE WAS, WASZEJ POMOCY.....PROSZĘ NIE ZAPOMINAJCIE O NIEJ. CIĄGLE NIE JEST JESZCZE ZDROWA, POJAWIAJĄ SIĘ WCIĄŻ NOWE PROBLEMY.....[/h]Robię co mogę, kopiuję informacje o Jej stanie, próbuję rozruszać wydarzenie.
Możecie zamieścić jakieś nowe zdjęcie małej ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Napisałam taki apel na wydarzeniu Antry-Agatki, może ktoś jeszcze się zlituje i pomoże....

[B]JAK ANTRA-AGATKA ZAGINĘŁA WYDARZENIE AŻ HUCZAŁO.......TERAZ KIEDY SIĘ ODNALAZŁA ŚWIECI PUSTKAMI......SMUTNE TO:(:(:(
SUNIA NADAL POTRZEBUJE WAS, WASZEJ POMOCY.....PROSZĘ NIE ZAPOMINAJCIE O NIEJ. CIĄGLE NIE JEST JESZCZE ZDROWA, POJAWIAJĄ SIĘ WCIĄŻ NOWE PROBLEMY.....[/B]

Robię co mogę, kopiuję informacje o Jej stanie, próbuję rozruszać wydarzenie.
Możecie zamieścić jakieś nowe zdjęcie małej ?[/QUOTE]

smutne to bardzo, strasznie mi jej żal i widzę jaką ten pies ma ogromną wolę życia mimo tych wszystkich bolesnych chorób. Bardzo chciałabym powalczyć o nią żeby starość miała bezbolesną i bezstresową. Będą kolejne zabiegi i tak jak powiedziała mi pani Dr - ten pies nie jest jeszcze zdiagnozowany. Po kolei eliminujemy problemy i potrzeba czasu żeby ogarnąć całość.

Szkoda, że jak uciekła to na moją głowę spadło tyle pretensji na FB i każdy był najmądrzejszy a teraz jak potzreba konkretów to jest cisza.......

Link to comment
Share on other sites

opuszek coraz gorszy spuchni[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]ęty - czerwony sączy się, macie jakiś pomysł co z tym sie robi, smaruje maścią z atybiotykiem owinełam łapkę. Moze to plazmocytarne zapalenie opuszka, jutro zapytam czy to jeszcze traktować, moze Avilin?[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ja cały czas do suni zaglądałam i zaglądam...Nie piszę ostatnio tylko ze względu na to, że jeśli chodzi o weterynaryjne sprawy, to ja jestem gorzej jak ciemna, tak właściwie to dzięki dogo się uczę, bo od razu jak znajdę opis czy nazwę choroby to to googluje.
To co się temu psiakowi dzieje jest straszne, choróbsko za choróbskiem, problem za problemem, ale warto walczyć!!!

Link to comment
Share on other sites

zaglądam do malutkiej... naprawdę ,że dużo tych choróbsk ...się przyplątało :shake:
ja powoli uczę się od swojego kolegi podejścia do tych.... wszystkich toksycznych opinii....<pogadać ,każdy może!?> z reguły on kwituje!..
ludzie....zawsze będą gadali!... tak mi kiedyś powiedział....nie wolno się przejmować ,zwłaszcza jeśli Wiesz ,że nie mają racji!!!!

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://images10.fotosik.pl/2295/d4835ba763d88852med.jpg[/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2295/e09a7982ba5e59a6med.jpg[/IMG][/URL][/IMG]

[IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2295/a8db1bf4d43f878amed.jpg[/IMG][/URL][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Biedna ta łapinka.....nie mam pojęcia co poradzić.....nie mam takiego doświadczenia :([/QUOTE]
i ja też?... nigdy się z takimi dolegliwościami nie spotkałam... nie wygląda to dobrze!... raczej takie rady z netu...to mogą bardziej zaszkodzić... niż pomóc!?... to chyba trzeba?... znowu porady weta?... no nie wiem?... ja bym chyba tak zrobiła?...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']i ja też?... nigdy się z takimi dolegliwościami nie spotkałam... nie wygląda to dobrze!... raczej takie rady z netu...to mogą bardziej zaszkodzić... niż pomóc!?... to chyba trzeba?... znowu porady weta?... no nie wiem?... ja bym chyba tak zrobiła?...[/QUOTE]

jestesmy pod opieka bardzo dobrego weta ale tak pytam bo moze ktos to juz miał ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...