Jump to content
Dogomania

Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!


niger

Recommended Posts

  • Replies 770
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Siedze i mysle (tzn ogarniam trzy szodniki czyli dzieci). Moze ktos by mogl zrobic ogloszenia w takim formacie gotowym do klikniecia DRUKUJ. Nie kazdy ma internet a jak sie mile przekonuje ludzie kochajacy zwierzeta sa!
Moze gdyby Aron takie mial cos by sie ruszylo

Link to comment
Share on other sites

Dobra, ja znowu podsumowanie zrobiłam:) Mamy 6 913:) Naprawdę bałam się marzyc o połowie:)

[TABLE]
[TR]
[TD="width: 271"]Małgorzata F. Szczecin [/TD]
[TD="width: 72, align: right"]20[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Magdalena S. Police[/TD]
[TD="align: right"]20[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Marta Ł. Szczecin[/TD]
[TD="align: right"]86,51[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Ewa H. Marki[/TD]
[TD="align: right"]30[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Iga S. Kosów Lacki[/TD]
[TD="align: right"]50[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Aleksandra Z. Świnoujście[/TD]
[TD="align: right"]25[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Jarosław C. Ząbki[/TD]
[TD="align: right"]200[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Izabela Z. Bydgoszcz[/TD]
[TD="align: right"]20[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Łukasz O. Rzeszów[/TD]
[TD="align: right"]200[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Michał K. Piastów[/TD]
[TD="align: right"]30[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Agata Sz. Konstancin Jeziorna[/TD]
[TD="align: right"]10[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Agnieszka S. Słupsk[/TD]
[TD="align: right"]10[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Dorota A. Warszawa[/TD]
[TD="align: right"]10[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Dagmara S. Lipiany[/TD]
[TD="align: right"]10[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Beata J. Warszawa[/TD]
[TD="align: right"]50[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Agnieszka K. Kraków[/TD]
[TD="align: right"]30[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Karolina P. Nędza[/TD]
[TD="align: right"]10[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Danuta K. (allegroSTAR106) Gdynia[/TD]
[TD="align: right"]3[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Daria G. Warszawa[/TD]
[TD="align: right"]8,43[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Aleksandra Sz. Łodź[/TD]
[TD="align: right"]100[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Michał J. Poznań[/TD]
[TD="align: right"]20[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Paweł P. Warszawa[/TD]
[TD="align: right"]25[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Katarzyna J.Warszawa[/TD]
[TD="align: right"]70[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Przemysław Sz.Brwinów[/TD]
[TD="align: right"]100[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Magdalena W. Warszawa[/TD]
[TD="align: right"]40[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Krzysztof K. Kraków (firma)[/TD]
[TD="align: right"]50[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Ewelina P. Szczecin[/TD]
[TD="align: right"]10[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Janusz J. Warszawa[/TD]
[TD="align: right"]15[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Katarzyna Ł. Łodź[/TD]
[TD="align: right"]50[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Natalia T. Gdynia[/TD]
[TD="align: right"]15[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Maciej H. Poznań[/TD]
[TD="align: right"]50[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Maciej C. Brwinów[/TD]
[TD="align: right"]50[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Magdalena B. Bytom[/TD]
[TD="align: right"]11[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Magdalena K. Warszawa[/TD]
[TD="align: right"]20[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Bożenna H. (rozliczenie Allegro)[/TD]
[TD="align: right"]542[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Magdalena R. Warszawa[/TD]
[TD="align: right"]50[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Ewa H. Marki[/TD]
[TD="align: right"]50[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD="align: right"]2090,94[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]wpłaty 31. 07[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Ewa K. Gionowo[/TD]
[TD="align: right"]20[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Karolina S. Slupsk[/TD]
[TD="align: right"]12[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Ines L. Siemianowice Śl.[/TD]
[TD="align: right"]20[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Angelika P.(allegro) Brzezina[/TD]
[TD="align: right"]5[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Rafał D. Warka[/TD]
[TD="align: right"]45[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Agata M. Gorzów WLKP.[/TD]
[TD="align: right"]25[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Michał S. Czeladź[/TD]
[TD="align: right"]5[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Donata Ł. Warszawa[/TD]
[TD="align: right"]200[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Katarzyna M. Warszawa[/TD]
[TD="align: right"]100[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Dominika N. Poznań[/TD]
[TD="align: right"]30[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Elżbieta K. Warszawa[/TD]
[TD="align: right"]29[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Karolina C. Warszawa[/TD]
[TD="align: right"]10[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Anna N. Poznań[/TD]
[TD="align: right"]20[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Monika K. Ostrowiec Świętokrzyski[/TD]
[TD="align: right"]14[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Kamila W. Wrocław[/TD]
[TD="align: right"]20[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Daria O. Będzin[/TD]
[TD="align: right"]8,69[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Sylwia P. Łódź[/TD]
[TD="align: right"]40[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Barbara Sz. Łomża[/TD]
[TD="align: right"]50[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Anna P. Zawiercie[/TD]
[TD="align: right"]25[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Justyna G. Warszawa[/TD]
[TD="align: right"]80[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Joanna N. Niepruszewo[/TD]
[TD="align: right"]100[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Iwona W. Toruń[/TD]
[TD="align: right"]140[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Danuta K. W (Warszawa?)[/TD]
[TD="align: right"]200[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Ewa H. Marki[/TD]
[TD="align: right"]20[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD="align: right"]1218,69[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

widziałam, na fb że Roj uzbierał kwotę 6913 zł :multi::multi::multi: i to na pewno nie koniec wpłat ,bazarków itp.
Rojku mój kochany mam nadzieję że będę miała zaszczyt wyjść z Tobą na spacerek !!! bo nie ma innego wyjścia !! ty będziesz spacerował !! i w końcu będziesz cieszył się życiem jak to pies powinien się cieszyć już teraz widać w oczach Twych radość i wdzięczność za danie Ci szansy !

Link to comment
Share on other sites

No to jeszcze dorzućcie do skarbonki Roja 1650 koron norweskich :bigcool:
Tak jak pisałam na fb kochana p. Jola, do której zwróciłam się z prośbą o pomoc dla Roja właśnie mi potwierdziła, że wykonała przelew na taka kwotę :):):)
Nie wiem, ile to będzie dokładnie na złotówki po potrąceniach banku, ale p. Jola twierdzi, ze około 700 zł :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=dL-DIQmRUcM&feature=youtu.be"]<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dL-DIQmRUcM&feature=youtu.be" target="_blank">[video=youtube;dL-DIQmRUcM]http://www.youtube.com/watch?v=dL-DIQmRUcM&feature=youtu.be[/video][/URL]

Link to comment
Share on other sites

z pewnością to nie koniec wpłat ;-] cieszy mnie to że tyle ludzi się zebrało. Nie wyobrażam sobie nawet ze można by go nie leczyć w najlepszy z mozliwych sposobów tylko dlatego że nie ma pieniędzy !!
Dzwoniłam wczoraj do Olsztyna, jest możliwość by rehabilitować go jako rezydenta polikliniki, więc miałby chłopak opiekę medyczną, rehabilitację i hotelik, bez zbędnego kombinowania i przede wszystkim bez codziennych dojazdów. Nie znam niestety kosztów, bo one będą zależały od ilości i rodzaju zaleconych zabiegów medycznych.

Edited by kasiunqa
Link to comment
Share on other sites

Jejku - Ludwa - kamień z serca, że chociaż Aron w lepszej kondycji.
Dziewczyna napisała mi, że dziś miałaby czas zrobić ogłoszenia. Tekst już mam, dałoby się przesłać mi zdjęcia Arona na pw, albo chociaż na maila?

Link to comment
Share on other sites

[B]Ludwa[/B], jestem kompletnym laikiem i nigdy nie miałam do czynienia z mielopatią, ale nawet laik wie, co oznacza stwierdzenie, że rokowania są złe :shake:
Skoro jednak Roj uzbierał tyle pieniędzy to mam nadzieję, że dacie Mu jednak szansę wyleczyć te odleżyny i podejmiecie się mimo wszystko rehabilitacji. Trzeba choć spróbować !
Na rozwiązania ostateczne zawsze jest czas, zwłaszcza jesli pies nie jest stary, ma wolę życia i nie cierpi

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie DONnka i nie ma innej opcji.Gdyby taka była,to na samym początku psiak byłby uśpiony.Tak uważam.Złe rokowania nie są budujące ale od początku bez tej opinii wiedzieliśmy,że stan jest niewesoły ale to nie znaczy beznadziejny.

Link to comment
Share on other sites

Ludwa, ja bym się na Twoim miejscu tak nie podłamywała tym co weci powiedzieli na temat rokowań dla Roja.
Znam kilka osób (z sobą włącznie), którym lekarze nie dawali większych szans na normalne funkcjonowanie czy długie życie a jednak te osoby żyją, normalnie funkcjonują i nieźle się mają. Teoria teorią, a praktyka bardzo często się mija nawet z bardzo racjonalną teorią :) Powiedziałbym nawet, że im bardziej racjonalna teoria, tym częściej praktyka się z nią nie zgadza. Weź jeszcze poprawkę na asekurację lekarzy - zwykle wolą przedstawiać czarniejszy scenariusz niż wymaga tego rzeczywistość, głównie zresztą niestety po to żeby ich nikt nie oskarżył o naciąganie na duże wydatki przez optymistyczne diagnozy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka'][B]Ludwa[/B], jestem kompletnym laikiem i nigdy nie miałam do czynienia z mielopatią, ale nawet laik wie, co oznacza stwierdzenie, że rokowania są złe :shake:
Skoro jednak Roj uzbierał tyle pieniędzy to mam nadzieję, że dacie Mu jednak szansę wyleczyć te odleżyny i podejmiecie się mimo wszystko rehabilitacji. Trzeba choć spróbować !
Na rozwiązania ostateczne zawsze jest czas, zwłaszcza jesli pies nie jest stary, ma wolę życia i nie cierpi[/QUOTE]

[quote name='wolf122']Dokładnie DONnka i nie ma innej opcji.Gdyby taka była,to na samym początku psiak byłby uśpiony.Tak uważam.Złe rokowania nie są budujące ale od początku bez tej opinii wiedzieliśmy,że stan jest niewesoły ale to nie znaczy beznadziejny.[/QUOTE]

[quote name='Selenga']Ludwa, ja bym się na Twoim miejscu tak nie podłamywała tym co weci powiedzieli na temat rokowań dla Roja.
Znam kilka osób (z sobą włącznie), którym lekarze nie dawali większych szans na normalne funkcjonowanie czy długie życie a jednak te osoby żyją, normalnie funkcjonują i nieźle się mają. Teoria teorią, a praktyka bardzo często się mija nawet z bardzo racjonalną teorią :) Powiedziałbym nawet, że im bardziej racjonalna teoria, tym częściej praktyka się z nią nie zgadza. Weź jeszcze poprawkę na asekurację lekarzy - zwykle wolą przedstawiać czarniejszy scenariusz niż wymaga tego rzeczywistość, głównie zresztą niestety po to żeby ich nikt nie oskarżył o naciąganie na duże wydatki przez optymistyczne diagnozy...[/QUOTE]


Ja to wszystko wiem. I nie zamierzam się poddawać. Ale jeśli nie znajdziemy osoby, która indywidualnie zajmie się Rojem, to wiecie co sobie mogę? Pogadać, pomarzyć, popłakać itp

Nie dodzwoniłam sie dzisiaj do Animal Center a raczej szefowa chyba nie dotarła;) Będę próbowała dalej. Ew. Ktoś pisał o Wrocławiu i Olsztynie. O Wrocław można chyba Ulv wypytać. Wiecie cos o Olsztynie? Może tam by się ktoś nim zaopiekował?
Tylko wiecie, że tak naprawdę to jest starość i wszystko co z tym związane....

Link to comment
Share on other sites

Więc co udało mi się ustalić z Olsztynem, Pani Aneta Bocheńska lek polikliniki z którą udało mi się skontaktować poleciła mi stacjonarną rehabilitację w miejscu [URL="http://www.kanvet.pl"]www.kanvet.pl[/URL], to umiejscowione jest w poliklinice w Olsztynie. Całe leczenie i rehabilitacja mogła by się odbywać z pobytem stacjonarnym i konsultacjami lekarzy i profesorów uczelni. Trzeba tam zadzwonić dokładnie ustalić cenę i coś poprostu wyżebrać ;-] ja mogę żebrania o rabaty tam podjąć się w dniu jutrzejszym. Pani Aneta może się osobiście podjąć zabiegów akupunktury, w których jest jest jednym z niewielu w polsce specjalistą od zwierząt.
Kombinuję też rozmowy póki co czysto teoretyczne czy jedna z warszawskich firm w ramach reklamy (to duża i znana firma) na stronie Roja np podjęła by się transportu dużym autem Rojka do kliniki. Jeśli trzeba będzie do Wrocławia to również dożebram, a co, w końcu jakby nie było jestem zawodowym negocjatorem ;-] ale z takim zapleczem nie bedzie trudno. Na razie teoretyczne bo rzeczywiście nie ma żadnych podjętych decyzji. Jesli chodzi o wrocław to równie fantastyczny pomysł. W zeszłym roku odbywała się nawet na tej uczelni konferencja "pacjent Neurologiczny czy ortopedyczny" ponieważ ma wielu cenionych specjalistów, z tego co wiem ratowali tam kiedyś Benka bernardyna.
Jedyne co to Olsztyn poprostu jest bliżej w-wy.

Co do rokowań, dwa moje psy w życiu miały cholernie złe rokowania, jeden żył w tych złych w świetnym zdrowiu potem jakieś 9 lat i azzar z rokowaniami 10 wetów o amputacji a smiga na agility. Coś musieli napisać. Nadzieja umiera ostatnia.
Nie wiem dlaczego ale ja poprostu wiem że on będzie żył i chodził, może jeźdzł, ale będzie żył. Co do ewentualnych wózków i wielkości psa, zajrzyjcie na fundację bernardynów jak 90 kg staruszek sobie swietnie z nim radzi.

Edited by kasiunqa
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...