Jump to content
Dogomania

Zadra zostaje w DT


Czaka

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i proszę, nawet Brutusik zaczął coś tam szamać. A Banieczka to faktycznie banieczka! ma się te gabaryty :evil_lol:
A kiedy szczonki będa do wydania? Ja już trzymam kciuki za to żeby nowy domek był najwspanialszy dla Tsukiego. On jest taki słodziaczek!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mam dwa pytania
1. Czy Bianeczka ma stojące uszka ? czy to tylko tak w pozycji leżącej :evil_lol:
Zresztą w tej pozycji to brzunio ma fantastyczne w kropeczki jak
ciocia Delma :eviltong:
2. Chyba Tsuki i bianeczka maja podobną sierść, taką trochę dłuższą /
puchatą /:lol:

A poza tym piękne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AZ-IWONA']Mam dwa pytania
1. Czy Bianeczka ma stojące uszka ? czy to tylko tak w pozycji leżącej :evil_lol:
Zresztą w tej pozycji to brzunio ma fantastyczne w kropeczki jak
ciocia Delma :eviltong:
2. Chyba Tsuki i bianeczka maja podobną sierść, taką trochę dłuższą /
puchatą /:lol:

A poza tym piękne[/quote]

Bianeczka stojące uszka , to ma tylko w pozycji leżąco - zaczepniej, tak normalnie , to są zdecydowanie klapciate:evil_lol: .
A co do futerka, to Bianka w dotyku jest taka miękko jedwabista, a Tsukuś jest bardziej kosmaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zanzara']Brutus naprawde zaczal jesc czy to tylko fotomontaz?:evil_lol: .Kiedy on przyjedzie do mnie?[/quote]

To nie jest jeszcze jedzenie przez duże "J" , ale facecik stara się coś ciumkać. :lol:
Ciotka bądź cierpliwa i zacznij kupować drób, bo on nic innego nie chce jeść :mad: , a że to jest kawał chłopa , to musisz zrobić zapasy. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Arystokrata prawdziwy:evil_lol: .Siostra mojego psa jadla tylko cielecinke i chude miesko wiec znam te klimaty:D.Szczeniaki rosna jak na drozdzach i mam troche obawy czy z Brutusika nie zrobi sie wielki Brutus:eviltong: .JAk myslisz on bedzie takiej wielkosci jak Zadra czy wiekszy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość']To nie jest jeszcze jedzenie przez duże "J" , ale facecik stara się coś ciumkać. :lol:
Ciotka bądź cierpliwa i zacznij kupować drób, bo on nic innego nie chce jeść :mad: , a że to jest kawał chłopa , to musisz zrobić zapasy. :evil_lol:[/quote]

najważniejsze że się facet stara :lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Wczoraj przenieśliśmy budkę maluchów do sadku, to ogrodzenie , które miały robiło więcej złego niż dobrego. Maluchy i tak przez nie przechodziły , ale za to miały problemy z powrotem. Z przeprowadzki młodzież jest bardzo zadowolona, Tsukuś np. upodobał sobie krzak porzeczki. Siedzi teraz w chłodku i podgryza gałązki. Reszta towarzystwa szaleje po trawie i zaczepia winkowate, które przed nimi uciekają. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Proszę prześlijcie mi wszystkie ostatnie zdjęcia suniek do adopcji. W weekend wyadoptował się szczenior w wawy a chętni wciąż zapychają mi skrzynkę mailową. Może podrzucimy maluchy na podmiankę...:evil_lol:[/quote]

podmianka jak najbardziej :multi: :evil_lol:
jeszcze dwie sunie czekają na domek

Link to comment
Share on other sites

A ja przed chwilą dostałam list od dziewczyny pośredniczącej w niedoszłej adopcji Tsukiego. :angryy:
Jak teraz młodzież szybko dojrzewa, dziewczyna ma tylko osiemnaście lat, a ilu mądrych porad mi udzieliła. :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość']A ja przed chwilą dostałam list od dziewczyny pośredniczącej w niedoszłej adopcji Tsukiego. :angryy:
Jak teraz młodzież szybko dojrzewa, dziewczyna ma tylko osiemnaście lat, a ilu mądrych porad mi udzieliła. :mad:[/quote]
Dobrze ze ta adopcja ne doszła do skutku. Byłaby powtórka z Zulki:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...