Jump to content
Dogomania

Maleńka KROPKA już w nowym domku!


Magdallena

Recommended Posts

Maleńka KROPKA pilnie poszukuje domku lub przynajmniej tymczasu, zostałą porzucona obok stacji PKP w Świdniku. W pierwszych dniach strasznie bała sie ludzi i mimo ogromnego głodu (o czym świadczy jej wychudzenie) nie odważyła się podejść do człowieka. Pracownicy PKP zbudowali jej prowizoryczną budę i teraz tam mieszka. Panicznie boji się facetów i węgla. Tak węgla. Jest już tam około tygodnia ale ma problemy z tą buda - nie lubi w niej przebywać. Jest bardzo łagodna i lubi koty. Postaram się wkleić jej zdjęcia. Można ją umieścić w hotelu ale na to trzeba kasy. Nie wiem jak można jej jeszcze pomóc, jestem początkująca więc proszę o rady. Ale piersza sprawa to tymczas jest tak paskudno i zimno na dworze a ona tak malutka (waga ok 3 kg). Postarm się wkleić zdjęcia lub kogoś poproszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vella już odpowiadam: boi się węgla i piwnicy czyli najprawdopodobniej była trzymana w komórce lub w piwnicy z węglem. Wzrost 30 40 centymetrów, wiek ok 2 lata u weta nie była ale postaram się ją tam zabrać ale z oceny wizualnej to jest ok, z jedzeniem też ok kupony jak malowane, nauczona jest czystości, bardzo wesoła i milusińska, koty ok. Jeżeli coś więcej sie dowiem to zaraz napisze.

A teraz najnowsze wiadomości: Kropka straciła właśnie namiastke domku jaki posiadała a mianowicie tą prowiryczną budę, ktoś jej w nocy zniszczył i teraz śpi pod gołym niebem. Pracownicy PKP nie mogą jej wziąść do środka budynku ponieważ kierowniczka jest zagożałą przeciwniczką psów i chyba wszystkich zwierząt. Do tego stopnia nie toleruje psinki że nawet zabroniła ją dokarmiać pracownikom, na szczęście potajemnie się to udaje a nawet ci odważniejsi biorą ja na chwilkę do budynku. Tak długo jednak być nie może błagam o pomoc ja mogę ją do hoteliku jedynie zabrać ale na to trzeba kasy której ja obecnie nie posiadam - prosze błagam o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...